galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Michal
Pon 04 Sty, 2016
ROK 2015 - Plany Wydawnicze
Autor Wiadomość
Szaweł 

Wysłany: Pon 06 Lip, 2015   

Buczek79 napisał/a:
Borin napisał/a:
Buczek79 napisał/a:
Mamy 06.07.2015r. a "sprawozdania comiesięcznego" ni widu ni słychu

trzeba było to napisać o 0:01 :wink: - trochę luzu proponuję:)

Luz był do wczoraj teraz jest spina

Nie jestem z tych co bronią Wydawnictwo choćby nie wiem co, wręcz przeciwnie, ale kolega Borin ma rację. Info ma być w pierwszy poniedziałek miesiąca, a ten się jeszcze nie skończył. Mogę Ci jednak obiecać, że jak dziś żadnego info nie będzie, to będę pierwszym, który będzie Ci wtórował ;)

Buczek79

aaaaa w 1 poniedziałek hmmm tego nie wiedziałem sorry ze gonie

maroflo 
maroflo

Wysłany: Pon 06 Lip, 2015   Gates of Arkham

Też dołączam się z pytaniem o dodatek Gates of Arkham!

esiu1986 

Witam,

mam pytanie odnosnie koszmarnych talii do Wladcy LCG. Czy Galakta ma planuje wydanie WSZYSTKICH dodaktow w trybie koszmarnym po polsku w systemie DnZ? Mam wszystkie ktore ukazaly sie do tej pory. Idealnie byloby miec po trzy warianty rozgrywki ( latwy, normalny i koszmarny) dla kazdego scenariusza.

Jezeli chodzi o wydawanie malych dodatkow i duzych ( Saga + Deluxe expansions) to macie ode mnie duzy plus.
Pasuje jedynie przyspieszyc wydawanie koszmarnych talii wtedy jak dla mnei byloby idealnie.

Bede wdzieczny za informacje i nie ukrywam ze z niecierpliwoscia czekam na nowe wiadomosci o mojej ulubionej karciance.

kowal85

Również czekam na jakieś info o Gates of Arkham.

Michał pisał w tym temacie, że napewno ma być :-)

Michal
Galakta

Widać, że wielu z Was z niecierpliwością wyczekuje naszych comiesięcznych raportów. Dobrze o tym wiedzieć - przyjemniej przygotowuje się coś, wiedząc, że ktokolwiek to czyta :)

A więc, pora przejść do sedna:

GRY PLANSZOWE

Osadnicy z Catanu, a raczej CATAN 2015
W tym roku marka CATAN przechodzi pewien lifting, z okazji 20-lecia gry. Jego efektem jest m.in. to, że od teraz na całym świecie gra będzie nazywać się CATAN, a nie Osadnicy z Catanu. Z tej okazji delikatną modyfikację przechodzi szata graficzna gry przy czym największa zmiana dotyczyć będzie okładek poszczególnych pozycji w serii. Same elementy przejdą coś w stylu minimalnego liftingu, a nie wielkiej zmiany.

Z tej okazji drukować będziemy wszystkie dotychczasowe dodatki i rozszerzenia, w tym te dla 5/6 graczy. Możliwe, że nie wszystkie, ponieważ w tej kwestii jesteśmy uzależnieni od druków międzynarodowych.

Ważna informacja dla posiadaczy naszego ostatniego, plastikowego wydania: Najnowsze dodatki i rozszerzenia BĘDĄ PASOWAĆ do plastikowej wersji Osadników z Catanu!

Produkcja poszczególnych pozycji z serii jest już mocno opóźniona, dlatego odnośnie dostępności możemy powiedzieć tylko tyle, że mają być one dostępne sukcesywnie, w ciągu najbliższych miesięcy.

Forbidden Stars
Dla tych co śledzą naszą stronę internetową, odpowiedź na pytanie o polską wersję tej gry jest już znana - Będzie! Na chwałę Imperatora!

Horror w Arkham - Klątwa Czarnego Faraona II edycja
Jak już wielokrotnie wspominałem, macki są u nas silne - na razie to wszystko, co mogę powiedzieć :)

Wojna o Pierścień - Wojownicy Śródziemia
Obecnie drukowana była jedynie angielska wersja tego rozszerzenia. Dopóki nie otrzymamy oferty od wydawnictwa Ares to trudno nam cokolwiek jednoznacznie powiedzieć, ale dodatek bierzemy pod uwagę.

Znak Starszych Bogów - Bramy Arkham
Macki sa u nas mocne - wypatrujcie wieści na www w tym tygodniu.

Chaos w Starym Świecie - Rogaty Szczur
W tym roku FFG nie planuje dodruku tego dodatku. Czekamy na informację odnośnie planów przyszłorocznych.

Koszmar z Dunwich - dodruk
W tym roku FFG nie planuje dodruku tego dodatku. Czekamy na informację odnośnie planów przyszłorocznych.

DungeonQuest - Smocze Lochy
Dodatkowy plik umożliwiający konwersję starej edycji na nową jest nam znany, ale obecnie, ze względu na prace nad innymi projektami, nie możemy podać nawet przybliżonej daty jego ewentualnego spolszczenia.

Gry LCG
Gra o Tron LCG
Pozycja ta ma już swoją podstronę oraz stosowne podforum.

Druk na Żądanie
W związku ze znacznym opóźnieniem ostatnich dwóch fal zamówień na produkty dostępne w Druku na Żądanie, które wynikły m.in. z wyjątkowo długiego czasu akceptacji plików przez licencjodawców, nie planujemy zbierania kolejnych zamówień dopóki wszystkie dotychczasowe zamówienia nie zostaną w całości zrealizowane oraz nie będziemy mieli 100% potwierdzenia, że wszystkie pliki do nowych pozycji dostępnych w ramach tej oferty nie są w całości zaakceptowane. Niestety najprawdopodobniej oznacza to, że kolejna fala zamówień DnŻ będzie przez nas organizowana w okolicy września.

Władca Pierścieni LCG
Obecnie plan jest taki, aby wydawać w tym systemie wszystkie koszmarne talie, ale będą one wydawane w swoim tempie.
na szczęście do Władcy Pierścieni LCG jest tyle innych dodatków, że miłośnicy gry nie mogą narzekać na niedobór przygód :)

Niestety nie jestem na 100% pewien, czy będę w stanie Wam odpisać na pytania w pierwszy poniedziałek sierpnia. Postaram się to zrobić najpóźniej do drugiego poniedziałku tego miesiąca, dlatego jakby nie było informacji z naszej strony, to proszę o chwilę cierpliwości.

EDIT: Mała aktualizacja, ponieważ przed moim postem pojawiły się nowe zapytania.

ozoq

Świetne wieści. :)

pattom 

Michal napisał/a:

Gry LCG
Gra o Tron LCG

A gdzie ta podstrona ?

Bogus_law 

Moja mackowo/Cthulhowa dusza cieszy się niezmiernie z tych informacji :D

Mateusz
Galakta

Wysłany: Wto 07 Lip, 2015   

pattom napisał/a:
Michal napisał/a:

Gry LCG
Gra o Tron LCG

A gdzie ta podstrona ?

Podstrona
Dział na forum

Buczek79

Jaka będzie cena za Imperial Assault w polskim wydaniu?
Pozdrówka

c08mk

Michal napisał/a:

DungeonQuest - Smocze Lochy
Dodatkowy plik umożliwiający konwersję starej edycji na nową jest nam znany, ale obecnie, ze względu na prace nad innymi projektami, nie możemy podać nawet przybliżonej daty jego ewentualnego spolszczenia.

Z tego wynika, że plik ma szansę na spolszczenie w jakimś dalszym nieokreślonym czasie. Dla mnie jest to sygnał, że mogę kupić grę w wersji PL.
Dziękuję za informację.

leman1800

Wysłany: Sob 11 Lip, 2015   

Relic: Halls of Terra wydacie to po polsku?

ozoq

Wysłany: Sob 11 Lip, 2015   

leman1800 napisał/a:
Relic: Halls of Terra wydacie to po polsku?

O to bym się raczej nie martwił. ;)

badbocian 

Wysłany: Pią 17 Lip, 2015   

Czy wiadomo coś o Battlelore po polsku?Jest szansa, że wyjdzie? Kiedy? Chętnie bym kupił...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi