galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapomniane Dusze - DnŻ
Autor Wiadomość
Drow
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Cze, 2015   

YoYo napisał/a:
A cos wiadomo, czy bedzie znow mozna zamowic Zapomniane dusze? Powinni takie dodatki miec w ciaglej sprzedazy, zawsze zejdzie kilka-kilkanascie sztuk na Polske w jedym miesiacu. Nie wiadomo po co takie ograniczania na dodatki w miare chodliwe i za akceptowalna cene.

Zawsze mozna przy nastepnej fali zamawiac produkty z poprzednich fal DnZ, wiec nie ma z tym problemu.
Ale rozejrzyj sie po necie, np 3trolle - oni czesto maja produkty z DnZ w nadwyzce i mozna je normalnie u nich kupic (wiadomo, do wyprrzedazy stanu).
 
     
Drow
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Cze, 2015   

sqb1978 napisał/a:
Ok już się dowiedziałem. Instrukcja była w formacie A4 i osobno pakowana, stąd się przez przypadek nie znalazła w przesyłce. Mają mi dosłać.

Tzn kiedy maja doslac? razem z nastepna fala, na ktora czekamy?
Pytam, bo ja rowniez instrukcji nie dostalem.
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Cze, 2015   

Drow napisał/a:
sqb1978 napisał/a:
Ok już się dowiedziałem. Instrukcja była w formacie A4 i osobno pakowana, stąd się przez przypadek nie znalazła w przesyłce. Mają mi dosłać.

Tzn kiedy maja doslac? razem z nastepna fala, na ktora czekamy?
Pytam, bo ja rowniez instrukcji nie dostalem.


A nie lepiej dać to jako download jak np. opisy dla Popleczników obecnie, albo jak jest to dla tego dodatku na stronie Fantasy Flight Games ale w ENG?
 
     
Drow
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Cze, 2015   

YoYo napisał/a:
Drow napisał/a:
sqb1978 napisał/a:
Ok już się dowiedziałem. Instrukcja była w formacie A4 i osobno pakowana, stąd się przez przypadek nie znalazła w przesyłce. Mają mi dosłać.

Tzn kiedy maja doslac? razem z nastepna fala, na ktora czekamy?
Pytam, bo ja rowniez instrukcji nie dostalem.


A nie lepiej dać to jako download jak np. opisy dla Popleczników obecnie, albo jak jest to dla tego dodatku na stronie Fantasy Flight Games ale w ENG?

Ale to wlasnie tak powinno wygladac od poczatku, tylko troche Galakcie slabo idzie umieszczenie pdfa na stronie.
 
     
sqb1978
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Cze, 2015   

Drow napisał/a:
Pytam, bo ja rowniez instrukcji nie dostalem.

Instrukcję dosłał sklep w którym kupowałem. Ale okazało się, że nie kupiłem wersji DnŻ, bo ta jak wiemy jeszcze nie dotarła, tylko wersję z Game Night Kit (nota bene nie przeznaczoną do sprzedaży).

Natomiast DnŻ jak koledzy wyżej wspomnieli ma instrukcję w pdf. Tu jest link: http://galakta.pl/downloa...usze_zasady.pdf
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Cze, 2015   

Ooo, dzięki :) już ściągnąłem, warto poczytać o co w tym coop/single biega. Czyli jednak pdf jest. Jest tez może instrukcja do tego drugiego dodatku DnŻ w tym stylu?
 
     
Drow
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Cze, 2015   

sqb1978 napisał/a:
Drow napisał/a:
Pytam, bo ja rowniez instrukcji nie dostalem.

Instrukcję dosłał sklep w którym kupowałem. Ale okazało się, że nie kupiłem wersji DnŻ, bo ta jak wiemy jeszcze nie dotarła, tylko wersję z Game Night Kit (nota bene nie przeznaczoną do sprzedaży).

Natomiast DnŻ jak koledzy wyżej wspomnieli ma instrukcję w pdf. Tu jest link: http://galakta.pl/downloa...usze_zasady.pdf

Do mnie dotarla.
No, jesli masz GNK po polsku, to szczesciarz :)
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Lip, 2015   

Zapomniane dusze do mnie dotarły. Jako, że w zasadzie nie wiadomo do końca co jest tu w środku w wersji PL to zastanawiającym się przesyłam fotkę niżej. Grać, jeszcze nie grałem. Jakość wydruku jak podstawki, tylko ta plansza do przesuwania żetonów mogłaby być na jakiejś grubszej tekturce.

Dodatek jest obecnie w sprzedaży - zapewne jeszcze przez chwilę, więc radze się spieszyć, bo kolejna dostawa pewno za pół roku ;) . Przydałby się "Gniew natury" jeszcze do kolekcji ale nie idzie jak tego zamówić, no i tłumaczenie dla "Dark Elements"...



Ps. o jakiej dosyłanej instrukcji pisaliście? Tych "Zasad..." z pdf?
 
     
Ekhard
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Lip, 2015   

Ja tylko dodam od siebie, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością wydruku kart (w porównaniu do DnŻ popleczników) nasycenie barw i jasność wydruku jest super. Tak trzymać Galakto! :) Z niecierpliwością czekam na karty z zestawów Heroes & Monster Pack i nową kampanię Heirs of Blood.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 14