galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lurker
Autor Wiadomość
Lunar
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Lut, 2015   

Nie zgodzę się, że astronom jest bezużyteczny. Bardzo go lubię. Zwłaszcza jak uda mu się zrobić historię. Prawnik natomiast to jedyna postać, przy której mogę być pewien wskazówek. Jeżeli regularnie podpakowuje go wskazówkami skrzypaczka to już w ogóle poezja ;)

No wmieszanie Skarabeusza sprawia, że zarówno % prawdopodobieństo trafienia konkretnych przedmiotów jest inne, a do tego jeszcze dziwaczne hardkorowe spotkania... :P Dodatki oficjalne czasami kopiują spotkania z podstawki by % spotkania jakiegoś sprzymierzeńca pozostawało podobne. Da się to zauważyć.

Pochłoń się by wygrać - wydaje mi się, że to najbardziej Cthulhu'owata rzecz w tej grze, która nie jest pulpowa i heroiczna jak cała reszta ;) Wielu postaciom grozi klątwa, nieprzyzwoite pochodzenie itd. Zupełnie jak autorom opowiadań.

Cóż, ja Dunwich zakupiłem w takiej samej cenie do Kingsport. Nie spadły ;)

Leo wydaje mi się być kopią Mandy z jej skilem ;) Siłą rzeczy musi być dobry.

Dopiero do mnie doszło, że Innsmouth (mój pierwszy dodatek) w ogóle nie dodało nowych kart badaczy, żadnych przedmiotów, czarów.

Podwójni heroldzi z Cthulhu byli zabawni. Ale rzeczywiście to była ekipa płonącego dżipa. Niezastąpiony Silas oczywiście <3 Ta postać oraz czatujący useless-man na sokolim przylądku.

Przy czym należy pamiętać, że Skarabeusz dorzuca i OP rzeczy. np. czar-artyleria (tak go nazywam) pozwalający cisnąć dowolnego potwora na mapie sprawia, że jaram się właśnie Lurkerem. Nie podchodzę w ryj do Sługi Bogów Zewnętrznych bez długiego kija.
A zaklęcia z Lurkera to niemal samo remote-control i wspieranie drużyny. Można w pełni wykorzystać większość useless'ów, którzy nie przetrwają walki z Shoggothem, choćby mu zrobili nuke'a płomieniami Azathotha, ale za to z łatwością wspomogą resztę mordobijców. Dla mnie bomba <3
 
     
piwoslaw
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Cze, 2015   

Heh szkoda ze nie może wyjsc dodatek bez jakiegoś błedu literówki. Wszystkie karty paktów mają literowkę brak liter y w wyrazie wydać, hmm ciekawe co jeszcze.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13