galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Karty rodów - Greyjoy
Autor Wiadomość
Cytryn
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Mar, 2015   Karty rodów - Greyjoy

Chciałem znów odświeżyć gre o tron ale po przeliczeniu komponentów zagineła mi jedna karta rodów greyjoy i nie wiem dokładnie która to by była. Mam: Asha Greyjoy ,Theon Greyjoy, Euron Wronie oko , Aeron Mokra Czupryna, Balon Greyjoy i Victarion Greyjoy.
Czy któś mógłby mi powiedzieć kogo mi brakuje ? I czy istnieje możliwość zdobycia brakującej karty ? Jak ustalę już która to, to najwyżej będę pisał po forach może ktoś będzie miał niekompletną gre o tron i zdecyduje się odsprzedać kartę. Napisałem w tej sprawie do galakty ale jest weekend i raczej nie spodziewam się odpowiedzi przed poniedziałkiem ;]
Posiadam oczywiście ten żetonik z numerem seryjnym, w sumie zawsze mnie zastanawiało do czego on służy. W grach days of wonder dostaję się chociaż dostęp do tych gier online za pomocą tego kodu ;p
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Mar, 2015   

dagmer rozcięta gęba
 
     
Czarny Jaszczur
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Mar, 2015   

Gog wskazał Ci już brakującą kartę a ja podrzucam Ci link do jednego z tematów na forum. Jest tam poruszona kwestia brakujących elementów i sposobów na ich zdobycie :)

Nie zapomnij podzielić się z nami postępami, ciekaw jestem czy wciąż to działa :)

FFG Damaged or Missing Components Service
 
     
Cytryn
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Mar, 2015   

dzięki wielkie, request wysłany dam znać jak dostanę odpowiedź.
 
     
Cytryn
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Kwi, 2015   

Sprawa rozwiązana pozytywnie. FFG odpisało mi że muszę się kontaktować w tej sprawie z galaktą gdyż oni nie mają rzeczy do zlokalizowanych produktów - napisałem im że chodzi mi o wersje PL.
Galakta ma super obsługę klienta i mimo że podkreślili że nie prowadzą sprzedaży oddzielnych komponentów gdyż ich po prostu nie mają to mieli dodatkową kartę z jakiegoś uszkodzonego egzemplarza którą mi podesłali. Podłączyli mi to od razu do wysyłki ostatniego dodatku do podboju więc przyszło kurierem GLS ekspresowo. Więc śmiało radzę kontaktować się w takich sprawach z galaktą.
 
     
Czarny Jaszczur
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Kwi, 2015   

Elegancko :grin:
 
     
Leśnik
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Kwi, 2015   

Mój kontakt z Galaktą w sprawie zużytych żetonów był raczej "spierdalaj, kup nowy egzemplarz" za to amerykańce "loozik, już wysyłamy". Miło słyszeć, że nie jest to zasadą i jeśli Galakta może to pomoże.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14