galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Scum and villainy - Strona konfliktu
Autor Wiadomość
Mareczq
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Lut, 2015   

Ktoś już namierzył/dogadał się z jakimś sklepem na super cenkę na nowe dodatki? Może jakoś byśmy wszyscy razem do jednego sklepu uderzyli jako "kolektyw" i wywalczyli lepsze ceny? Jak zamówi się po 10 szt. z modelu to wyjdzie na pewno taniej ;)

Ogólnie ja kupowałem zawsze w Gemiko i pogadam z nimi, ale ostatnio raczej już cenami tak super mi nie rzucali jak 3-4 miechy temu.
 
     
stey
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Lut, 2015   

jeżeli chodzi o ceny to chyba xjoy.pl jest bezkonkurencyjny.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Lut, 2015   

Na gamelordzie jest taniej.
 
     
Mareczq
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Lut, 2015   

tylko xjoy ostro schodzi z cenami. Jak kupowałem podstawę i 1 falę całą, to u nich było wyraźnie najtaniej - ale trzeba było prosić o rabat ;) Zeszli ok. 5% od ceny wystawione w sklepie.

Gamelord z tego co wiem prawie nie schodzi z cen, po prostu wystawia tanio już od razu.

Jak ktoś chce kupić najtaniej to tak jak pisałem najlepiej się zgadać. Jak by 4-5 osób razem się zebrało, na pewno będzie można wynegocjować najlepszą cenkę - zamówienie za 500 zł, a za 2000-2500 zł to jednak duża różnica ;)
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Lut, 2015   

Tymczasem jeden z forumowiczów FFG podzielił się tym, co zdradził mu jeden z twórców X-Winga na turnieju sklepowym.

"Wave 7 is pretty much done. And Bombers/Bombs will be getting a lot of love in that wave.



He's working on wave 8 right now.



He's not Armada exclusive, they still pull him over to do x-wing stuff.



He's pretty sure we'll see stuff from Rebels eventually.



They pay attention to what's going on on the forums, but not so much for specific ideas, but moreso for what ships/cards are really good, which ones need help etc. That seemed to be what he was getting at when I asked him.



the possibility of a "card only" expansion is pretty much 0.



He thinks the "X-Wing needs a boost." Pretty sure he just meant a "fix" rather than the boost action but who knows.



he if he could he'd reduce the price of the ordance, but that's not something you can do in a tabletop game. So they're working on other ways to get them worth bringing to the table."

7. fala dodatków gotowa, prace nad 8. trwają. Nieźle.
 
     
ljal
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Lut, 2015   

Co kupujecie do scumów?
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Lut, 2015   

Ja na początek wszystko x2.
 
     
slavkovic
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Lut, 2015   

Co nie którzy widzę mają rozmach...Tylko po co?:)Dla kart?
 
     
ljal
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Lut, 2015   

A inni, troche rozkminiam temat i nie jest to takie jasne.
 
     
Rogue30
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Lut, 2015   

Ale co? Pod kątem co się opłaca kupić? Ile jest kart w czym? Inne?
 
     
Patsy
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Lut, 2015   

Co do zakupów S&V, to pewien czas temu na Team Covenant omówiono sprawę zakupów

Ja z swojej strony zamierzam kupić:

Ściganych x1 (najważniejszy dodatek dla osób które już grają, by móc skonwertować swą flotę)

IG-2000 x2 (z względu na tytuł tego statku to się rozumie samo przez siebie - jakby co to odsyła do artykułu TC, poza tym jest tu klika ciekawych kart: "Mangler" Cannon, Accuracy Corrector ni i Dead Man's Switch :twisted: )

StarViper x1 (wyłącznie dla kart: Calculation, Autothrusters i kolejnego Accuracy Corrector jak wyjdzie Raider z nowymi TIE Advance to może się przydać)

M3-A x1 (tak by czasem zamiast Z-95 jego użyć jako zapychacza, a poza tym dla Flechette Cannon)
 
     
Mareczq
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lut, 2015   

Ja kupię min. 1x Ścigani, może 2 szt., IG-2000 na pewno 2 szt., StarVuper-a myślę nad 3 sztukami bo mi się cholernie podoba statek, a M3-A tylko 1 szt. bo nie wierze w tej statek - czyli dla kart i wypchaj dziury lO
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lut, 2015   

slavkovic napisał/a:
Co nie którzy widzę mają rozmach...Tylko po co?:)Dla kart?


Żeby mieć z czego wybierać, ale przede wszystkim dla Epików, w które bardzo lubię grywać. Gdybym miał się ograniczyć do gier turniejowych, to pewnie wziąłbym:
Ścigani x1 - wiadomo, must have. Mnóstwo przydatnego stuffu, za relatywnie mało kasy
IG-2000 - na początek jeden, potem może drugi. Latanie dwoma nie wydaje mi się jakieś mega mocne.
Starviper x1 - dwóch raczej nie ma sensu brać, bo Virago może być tylko jeden ;] fajny statek, z fajnymi kartami (m.in autothrusterami)

Scyka chyba bym nie wziął. Model bardzo mi się podoba, ale w grze raczej bez rewelacji. Żadnych dobrych kart też nie wprowadza. Stealth Device jest w Fajersraju, a Mangler Cannon w IG. Flechete Cannon mnie nie jara.
 
     
Mareczq
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lut, 2015   

Oj nie doceniasz StarVipera według mnie, ale zobaczymy jak to przyjmie realnie scena turniejowa ;P

Tak samo uważam Scyk-a za troszkę przy drogi statek, będzie tak samo jak z A-Wingami...

Według mnie wymiatać może teraz 2x F-31 z Bobą i Scarlet ;) Ciekawe czy żeton będzie 2-stronny właśnie z nimi, czy z kimś innym (czyli czy jak będę chciał grać Bibą u Scarket to czy muszę kupić 2xScigani czy nie ;P).
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lut, 2015   

Starviper jest bardzo podobny do E-Winga. Niemal identyczne staty i koszt. Boost może być jakąś przewagą, ale piloci z niskim PS nie wykorzystają go aż tak bardzo. Manewry mają dosyć podobne, może z lekką przewagą StarVipera. Mimo wszystko bardzo podobne statki, a skoro E-Wingów w rozpiskach nie wideujemy w liczbie większej niż jeden, to tego samego spodziewam się w przypadku Star Vipera. Tym bardziej, że Virago, który pozwala zrobić z niego naprawdę fajną maszynę, jest unikatowy i tylko dla imiennych.

Boba pewnie będzie na żetonie z Emonem a Scarletka z Mandalorianem. Ale żeby latać dwoma legalnie na turnieju potrzebujesz dwóch scumowych kółek do Firespray'a.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13