galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejne dodatki
Autor Wiadomość
Ra666
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Wrz, 2008   

D.W. napisał/a:
Gra będzie dostępna dopiero za okolo 1 - 1,5 miesiąca. Jeszcze trochę cierpliwości...


Czy dodatki karciane tez czeka przesuniecie?
 
 
zloty
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Wrz, 2008   

Znając życie też zostana przesunięcie dodatki karciane.
A wyspa z 1,5miesiaca sie zrobi 2 bo coś wyskoczy.
Ale tak to już jest, nie da sie wsyztkoe zaplanowac na TIP TOP.. chyba
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Wrz, 2008   

ale najgorsze z Tego koledzy jest to że GALAKTA nawet nie ma ochoty odpisywać na FORUM.Zreszta jak ktos napisał juz TU,to FORUM powoli umiera................a szkoda :evil:
 
 
Dzejth
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Wrz, 2008   

Wina lezy po stronie FFG.To oni nie wyrabiają sie z dostarczaniem zamówien.Galakta robi wszystko jak trzeba.
 
 
jax
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2008   

Dzejth napisał/a:
Galakta robi wszystko jak trzeba.

Z wyjatkiem utrzymywania kontaktu z klientami.
 
 
luk0i
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2008   

Niestety jest problem sporej części polskich firm. Całe szczęście się to zmienia na lepsze, ale i tak cieszę sie jak głupi jak jakaś firma potrakuje mnie jak KLIENTA (szczególnie w internecie). :D

Co oznacza, że tak na prawdę takiego traktowania się nie spodziewam... Czyli jeszcze się sporo musi w naszym polskim grajdołku zmienić. :evil:
 
 
Cernunn
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2008   

Zapominacie o prawidłach rynku. Kiedy się kupuje najwięcej? Przed Gwiazdką. Więc pewnie gra w sprzedaży pojawi się, oczywiście wg mnie, ciut później, ok. listopada, by najpóźniej w grudniu dotarła do wszystkich punktów sprzedaży. Poza tym, czego się czepiacie Galakty? W kwestii odpowiedzi na forum, czasem potwierdzenie informacji trwa, a jej zdobycie i uznanie za prawdopodobną także nie jest kwestią minuty. Nikt nie powiedział, że dyrektor handlowy pisze na forum. A w kwestii samego opóźnienia, nie znacie pojęcia przestoju z kontrahentami? Czy wszyscy tu mają 13 lat i pieklą się jak nie mają zabawki?
 
 
blood dwarf
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Wrz, 2008   

Poprzednik ma sporo racji, ale :) Jeżeli firma założyła forum, za pomocą którego ma kontakt z klientami, to powinna jak najwięcej go odwiedzać i podawać wszelkie informacje.

Zrozumieć można, że nie odpowiadają na e-mail`e prywatne (bo nawet mi by się nie chciało wysyłać setnego e-mail`a z informacją), ale niech to zrobi na forum.

Ponadto galakta wysyła emalie z nowościami. Dlaczego w ten sposób nie poinformuje ludzi.

I na koniec najprostszy sposób - usunąć napis o premierze ze strony produktu i zastąpienie go np. takim "Premiera przesunięta na bliżej nieokreślony termin". Fakt o tym, że dzisiaj (pisane 7 sierpnia) widnieje informacja że premiera będzie w sierpniu świadczy o pewnego rodzaju niedbalstwie lub zapominalstwie. Takie moje wnioski, niech każdy wyciągnie swoje.

Po prostu muszą się nauczyć że oni są dla nas, a nie my dla nich. Bez nas graczy ich firma by nie istniała.

Pozdrawiam
 
 
Cernunn
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Wrz, 2008   

Można by tak dyskutować i dyskutować. Najgorsze, że i ja muszę przyznać rację. Opóźnienia opóźnieniami, ale rzeczowa informacja to jednak podstawa dobrych stosunków między firmą a klientem.
 
 
zloty
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Wrz, 2008   

PREMIERA zapowiadana jest na przełom października i listopada 2008" takie info znalazłem an rebel.pl .... to pewnie na gwiazdke [mam andzieje że 2008] zobaczmy może dodatek; )
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Wrz, 2008   

Zgadzam się z postawą w stylu: "Nie będę pisać po sto razy że nie wiemy co z dodatkiem" Lecz jeden raz to chyba można? Galakta chyba ma taki styl, nie przejmują się stroną www ani forum. Dzwoniłem ze dwa razy do wydawnictwa pytając o coś tam, i w obu przypadkach powitał mnie tak oziębły ton że dostałem kataru i poczułem jak moje stopy przymarzają do podłoża. :D Z drugiej jednak strony gry są wydawane w sporej jak dla mnie ilości i do tego te które chętnie kupuję. Spotkałem się z tym że wchodzę do sklepu a tu na półce leży coś na co czekałem, choć na stronie czy forum nie było informacji o dostępności. Widać oni tak mają, robią swoje i reszta jest mało istotna.

W Galakcie bardzo brakuje mi takiego podejścia jak np. reprezentuje "Lacerta" Zawsze otrzymuję informację o którą proszę, nawet jeżeli nie mają zbyt wiele do powiedzenia, zawsze przez telefon spotyka mnie miły i sympatyczny głos który sprawia że jeszcze łatwiej wydaję pieniądze na gry.

I zaraz Galakta odpisze, co mamy wam powiedzieć? Nie wiemy kiedy statek z grami przypłynie! Tak! Napiszcie że nie wiecie i będę sobie czekał spokojnie na ulubioną zabawkę, jednocześnie mając uczucie kontaktu z wydawnictwem. Szkoda mi takiego stanu, bo to się przyczynia do śmierci tego forum.

Ale się wypłakałem. :D
 
 
blood dwarf
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Lis, 2008   

Patrząc na to, że już listopad, to na 95% będziecie mogli się zaopatrzyć w dodatek na święta :) .
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Lis, 2008   

To będą bardzo udane Święta. :D
 
 
dorota
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Lis, 2008   

no dobra, mial byc przelom pazdziernika i listopada, a juz zaraz sie zacznie drugi tydzien listopada i nadal nic. kolejna zmaina terminu? to moze niech wydawnictwo juz zacznie przygotowania do wydania kolejnego duzego dodtku, to moze za dwa lata wyjdzie
 
 
Shadow
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Lis, 2008   

Ma być podobno 20 listopada.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 14