galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejne dodatki
Autor Wiadomość
Smok
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Cze, 2008   

według zapowiedzi wyjdzie na przełomie lipca sierpnia: Runebound: Wyspa Strachu - czyli całkiem dobry dodatek :) ilu jest tam nowych bohaterów??
a później dodatki karciane... ciekawe jakie...(ja się nie znam na tych dodatkach karcianych za bardzo)... mi najbardziej w Runebound brakuje bohaterów...

no i z tego co czytałem to Midnight Expansion może być ciekawym dodatkiem (są jakieś szanse, że zostanie wydane to w Polsce??)
 
 
leaf427
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Cze, 2008   

Tutaj znajdują się ciekawe informacje ( min. zdjęcia) odnośnie "Island of Dread": http://www.boardgamegeek.com/game/13081
W dodatku tym jest 8 nowych bohaterów, 84 karty przygód i 11 kart handlu.
Nowi bohaterowie znajdują się tylko w dużych, pudełkowych rozszerzeniach (big box expansions) : "Midnight" - 8 bohaterów, 72 kart przygód, 52 kart handlu , "Sands of Al-Kaim" - 6 bohaterów, 81 kart przygód i 23 kart handlu.
FFG planuje wydanie nowego dodatku "Frozen Wastes" ( Lodowe Pustkowia) ale to tylko pogłoski. Ponoć trwają już prace.
Mam nadzieję że Galakta szybko ogłosi co będzie wchodziło w zestaw nowych dodatków karcianych (planowanych na listopad). Ja osobiście optowałbym za "character decs" (interakcja między graczami) i nowymi wrogami "challenges".
Dobrze, że ogłoszono plany wydawnicze. Każda informacja, nawet przybliżona jest lepsza od totalnego braku informacji. Gracze mogą na spokojnie zaplanować zakupy.
 
 
Smok
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Cze, 2008   

8 bohaterów - naprawdę super!

przydałoby się jeszcze, aby w dodatku ukazały się jeszcze w formie "bonusa" dodatkowe żetony doświadczenia (percepcja, siła i magia), bo trochę jednak brakuje,,, koszt chyba nie byłby aż taki duży, a naprawdę czasami brakuje tych żetonów...
 
 
leaf427
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Cze, 2008   

Obawiam sie , że byłoby to raczej trudne do realizacji. Galakta chyba dostaje od FFG gotowe szablony, wzory plansz z kartami, żetonami do wycięcia ( w formie pliku komputerowego ). Zmieniają tylko język z z angielskiego na polski i drukują. Ale to tylko moje domysły, mogę się mylić.
Z tego co wiem dodatkowe żetony występują także w przypadku " character decs" , więc może żetony doświadczenia można by dołożyć przy okazji wydania tych dodatków.
 
 
dorota
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Sie, 2008   dodatek midnight

przeczytalam na stronie wydawnictwa ze planowane jest rowniez wydanie Sands of Al-Kalim oraz kolejnych dodatkow karcianych i bardzo sie z tego cisze bo widze ze jest realna szansa, ze z czasem wydane zostana w naszym kraju wszystkie dodatki, wielkie brawa dla Galakty:) szczegolnie czekam na midnight i mam nadzieje ze skoro zostana wydane 2 duze dodatki to i na rynku pojawi sie kiedys ten ostatni.
 
 
leaf427
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Sie, 2008   

Ja poczytałem sobie to:
http://www.fantasyflightg...esignnotes.html
i też się napaliłem na midnight'a.
 
 
luk0i
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Sie, 2008   

Zna ktoś może jakąś przybliżoną datę wyjścia "Wyspy Strachu"?
 
 
leaf427
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Sie, 2008   

Już jest dostępna na np.: bard.pl
 
 
luk0i
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Sie, 2008   

ale w przedsprzedaży... :?
Termin 14 dni dostawy oznacza jednak, że wyjdzie lada dzień. :twisted: Sklepy i-netowe raczej nie mogą sobie pozwolić na opóźnienia.

Ja chyba poczekam aż się pojawi w rebel.pl. Tak zniżki mam.
 
 
Smok
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Sie, 2008   

na bard.pl napisali nawet, że: "Premiera 28 lipca"... cena średnio przystępna (jak na dodatek bez nowej mapy - a jedynie z nakładką), ale dobrze że nie 150 zł...
 
 
luk0i
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Sie, 2008   

Wyspa strachu MA nową mapę i nowych bohaterów - chyba ośmiu. Więc dla mnie cena 100zł (według strony) jest całkiem OK.
 
 
moonman
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Sie, 2008   

cena w miarę OK...
ciekawe kiedy Galakta zdradzi co miała na myśli pisząc "Szykujemy jeszcze kilka innych niespodzianek związanych z tą grą ale o tym napiszemy w późniejszym terminie."
 
 
Cernunn
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Sie, 2008   

Wejdź na strokę FFG http://www.fantasyflightg...d_products.html
i wszystko się wyjaśni. Wiadomo od razu jakie dodatki będą w listopadzie, a jakie po Nowym Roku.
 
 
Cernunn
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Sie, 2008   

luk0i napisał/a:
Wyspa strachu MA nową mapę i nowych bohaterów - chyba ośmiu. Więc dla mnie cena 100zł (według strony) jest całkiem OK.

A według mnie i tak całkiem drogo. Jak na nakładkę na podstawową planszę. Psioczę, chociaż wiem, jak bardzo różnić się ma "Wyspa", ile nowinek wprowadzać - figurek, kart, żetonów. Już dumam poważnie nad zakupem. Ale jeszcze nie przebolałem, że przed prawie rokiem kupiłem w ciągu chyba dwóch tygodni i grę i dwa dodatki. Skrobnęło mnie to po kieszeni. Ale pompować planszę z dodatkami za jakieś 250 zł kolejną stówką i znowu kolejną za dodatki? Drogo wychodzi...
Może jakieś zniżki dla stałych i wiernych klientów? :D
 
 
luk0i
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Sie, 2008   

Cóż, grałem już w Runebounda z rodzinką ponad 20 razy. Dla mnie wydatek 250zł za to, że 20+ wieczorów będzie całorodzinne zajęcie jest nie za duży.
Sądzę, że tu różnicę między nami może stanowić wiek i grono odbiorców gry. A zniżek trza poszukac w internacie. :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 14