galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Karty
Autor Wiadomość
wizard83
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Sie, 2008   Karty

Czy jest gdzieś dostępne tłumaczenie kart do Runebound'a ?
Posiadam podstawową wersje i Sands of AL-Kalim po angielsku a niestety osoby z którymi będe grał nie znają języka i musiałbym bym na własną rękę tłumaczyć?
Jak by ktoś coś miał to prosze na maila wizard17 (małpa) o2.pl.

Dziękuje z góry.
 
 
leaf427
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Sie, 2008   

Właśnie przesłałem ci tłumaczenia do wersji podstawowej.
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Sie, 2008   

No własnie tłumaczenie,może ktoś ma zasady do kart KLASOWYCH niekoniecznie PL ale miło by było...... :)
 
 
Cernunn
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Sie, 2008   

A czy ktoś z was ma ochotę pochwalić się własnymi kartami i figurkami? Ja pracuje na paroma bohaterami w oparciu o figurki z LOTR i Warhammera (goblin z Morii jako ork z Dawnmoor, albo nieumarły rycerz jako pan z Nerekhal, Zabójca typu "Gotrek" w roli własnej, itp).
 
 
merr1000
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Sty, 2009   

Witam nie dawno dostałem od znajomego "Runebounda 2 edition" wersja językowa EN.

Z racji że jest to moja pierwsza przygoda z grami tego typu:) proszę o pomoc. Angielski znam, słownik oczywiście też ale jakoś było by prościej gdybym miał przetłumaczone te karty.

Szukałem na necie i tutaj na forum ale nie potrafię znaleźć, czy mógłby mi ktoś pomóc - bardzo proszę bo gra wydaję się rewelacyjna!!!!

Natknąłem się na taka stronę czy znacie może podobna w języku PL

http://boardgamegeek.com/image/125477


Pozdrawiam serdecznie:D
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Sty, 2009   

merr1000 napisał/a:
Witam nie dawno dostałem od znajomego "Runebounda 2 edition" wersja językowa EN.

Z racji że jest to moja pierwsza przygoda z grami tego typu:) proszę o pomoc. Angielski znam, słownik oczywiście też ale jakoś było by prościej gdybym miał przetłumaczone te karty.

Szukałem na necie i tutaj na forum ale nie potrafię znaleźć, czy mógłby mi ktoś pomóc - bardzo proszę bo gra wydaję się rewelacyjna!!!!

Natknąłem się na taka stronę czy znacie może podobna w języku PL

http://boardgamegeek.com/image/125477


Pozdrawiam serdecznie:D


Moja propozycja SPRZEDAJ ang i kup polska nie bedziesz miał żadnych problemów :twisted:
 
 
merr1000
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Sty, 2009   

oczywiście , rewelacyjny pomysł :P

Dzisiaj pierwszy raz w to grałem, słownik na kolanach translator na kompie ale jakoś dało się pograć. Nie wiem co robi się z kartami ekwipunku (oprócz ułożenia po jednej w miastach) to co dalej kiedy się je odkrywa i zdobywa:)

Jeszcze daleka droga przede mną, ale i tak uważam że jest to bardzo fajny sposób na spędzenia kilku miłych chwil w gronie znajomych. Dobrze że mam narzeczoną, która też wyraża chęć gry:) Ogólnie to mało czasu wolnego mamy ale myślę że jakoś znajdzie się z 2h :D

pozdrawiam serdecznie

PS. A może chociaż zrobił by ktoś zdjęcia kart postaci (wersja PL)i wrzucił na forum albo przesłał mi na maila merr1000@poczta.onet.pl
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Sty, 2009   

merr1000 napisał/a:
oczywiście , rewelacyjny pomysł :P

Dzisiaj pierwszy raz w to grałem, słownik na kolanach translator na kompie ale jakoś dało się pograć. Nie wiem co robi się z kartami ekwipunku (oprócz ułożenia po jednej w miastach) to co dalej kiedy się je odkrywa i zdobywa:)

Jeszcze daleka droga przede mną, ale i tak uważam że jest to bardzo fajny sposób na spędzenia kilku miłych chwil w gronie znajomych. Dobrze że mam narzeczoną, która też wyraża chęć gry:) Ogólnie to mało czasu wolnego mamy ale myślę że jakoś znajdzie się z 2h :D

pozdrawiam serdecznie

PS. A może chociaż zrobił by ktoś zdjęcia kart postaci (wersja PL)i wrzucił na forum albo przesłał mi na maila merr1000@poczta.onet.pl


1-z kartami ekwipunku robi się co pisze w instrukcji...czyli kupuje.Cena podana na każdej karcie ekwipunku jak i przyjaciół znajduje się w lewym górnym rogu kart.
Sprzedajesz też w mieście tylko trzeba pamiętać za połowę ceny/zaokrąglając w górę(jak się nie mylę)
Zawsze jak wchodzi jakiś gracz do miasta powiedzmy A ciągnie jedną kartę ekwipunku,albo ja kupuje,albo pozostawia na kopercie danego miasta w jakim się gracz znajduje
 
 
merr1000
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Sty, 2009   

dzięki , to mi wyjaśniło już trochę:) Czyli jak wchodze do miasta to za każdym razem biorę jedna karte i zostawiam ją na polu miasta jeżeli nie kupuje. A czy następny gracz jak wejdzie do tego samego miasta i tam będzie 5 kart to może je przeglądać i kupić która chce czy musi tą co jest na wierzchu?? i ostatnie pytanko:) czy jak wejdę do tamaliru to też biorę kartę i zostawiam ją tam ??

I ciekawi mnie jeszcze malowanie figurek czy Ty pomalowałeś swoje?? ale to w innym temacie może :D

pozdrawiam i dziękuje za wszystkie info!!!!
 
 
moonman
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Sty, 2009   

merr1000 napisał/a:
dzięki , to mi wyjaśniło już trochę:) Czyli jak wchodze do miasta to za każdym razem biorę jedna karte i zostawiam ją na polu miasta jeżeli nie kupuje. A czy następny gracz jak wejdzie do tego samego miasta i tam będzie 5 kart to może je przeglądać i kupić która chce czy musi tą co jest na wierzchu?? i ostatnie pytanko:) czy jak wejdę do tamaliru to też biorę kartę i zostawiam ją tam ??

I ciekawi mnie jeszcze malowanie figurek czy Ty pomalowałeś swoje?? ale to w innym temacie może :D

pozdrawiam i dziękuje za wszystkie info!!!!



za każdym razem jak jesteś w mieście - podczas tzw. fazy handlu bierzesz kartę handlu i dodajesz ją do stosu handlu miasta w którym przebywasz. Następnie bierzesz do ręki ten stos handlu danego miasta i możesz kupić wybraną kartę. Stos jest jawny. Podczas gry te stosy miast rosną i znajduje się w nich coraz więcej kart. Bo nie wszyscy odwiedzający będą kupować coś w miastach, a karty muszą dokładać do stosów.
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Sty, 2009   

Ja osobiście do Runebound -zie nie malowałem figurek......choć może przydało by się :twisted: ,ale mam wystarczająco pomalowanych figurek w DESCENCIE a to to samo uniwersum :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13