galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejne dodatki
Autor Wiadomość
Smok
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Kwi, 2008   

leaf427 napisał/a:
Nowy świetny dodatek:
http://pl.youtube.com/watch?v=gD4jrhR3YFM

ciekawe czy kiedyś wyjdzie polska wersja...
 
 
blood dwarf
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Kwi, 2008   

No więc wysłałem galakcie emila z pytaniem czy coś w ogóle jest w planach i nie zgadniecie jaką odpowiedz uzyskałem.

Można by długo o niej pisać, ale napisze w skrócie. Otóż nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Napisali by chociaż 1 wyraz "planujemy" lub 2 "nie planujemy" i bym wiedział na czym stoję. No ale to prywatna firma i pewnie oszczędzają na przyciskach klawiatury (za szybko się zużywają). Dość drwin.
Szczerze mówiąc to poczułem się nieco olany jako klient. Ale teraz wiem przynajmniej jak ta firma traktuje klientów. Powiem szczerze przejdę chyba na dodatki anglojęzyczne i je se po prosu spolszczę sam. Wydrukuje i włożę w koszulki, by ci co ze mną grają i nie znają angielskiego też się dobrze bawili.

No a co mi pozostaje skoro firma mnie olewa, nie daje odpowiedzi. Jak oni tak taktują klienta, to mogę ich zapewnić że jeżeli w przeciągu 2 tygodni na tym forum nie pojawi się jaka ktokolwiek informacja (lub jeśli nie dostanę coś na emila), to ta firma już nigdy w życiu na mnie nie zarobi.

Mam nadzieję że to ktoś przeczyta nie tylko z fanów gry :P

Pozdrawiam forumowiczów, a do firmy mam jedno zdanie:
Tracić klijentów umiecie, czy będziecie rozwijać swoje umiejętności dalej, czy raczej zaczniecie o nich troszkę dbać ?? Bo ja szczerze mówiąc zmieniłem do was swoje zdanie.
 
 
Smok
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Kwi, 2008   

szkoda tylko, że dodatki anglojęzyczne bardzo drogie,,, no i boję się, że na tym angielskim mogę się wysypać - a ze słownikiem to trochę kiepsko grać :/
 
 
leaf427
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Kwi, 2008   

Smok napisał/a:
leaf427 napisał/a:
Nowy świetny dodatek:
http://pl.youtube.com/watch?v=gD4jrhR3YFM

ciekawe czy kiedyś wyjdzie polska wersja...


wyjdzie, wyjdzie ... chyba moje wnuki w to zagrają.
 
 
leaf427
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Kwi, 2008   

blood dwarf napisał/a:
No więc wysłałem galakcie emila z pytaniem czy coś w ogóle jest w planach i nie zgadniecie jaką odpowiedz uzyskałem.

Można by długo o niej pisać, ale napisze w skrócie. Otóż nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Napisali by chociaż 1 wyraz "planujemy" lub 2 "nie planujemy" i bym wiedział na czym stoję. No ale to prywatna firma i pewnie oszczędzają na przyciskach klawiatury (za szybko się zużywają). Dość drwin.
Szczerze mówiąc to poczułem się nieco olany jako klient. Ale teraz wiem przynajmniej jak ta firma traktuje klientów. Powiem szczerze przejdę chyba na dodatki anglojęzyczne i je se po prosu spolszczę sam. Wydrukuje i włożę w koszulki, by ci co ze mną grają i nie znają angielskiego też się dobrze bawili.

No a co mi pozostaje skoro firma mnie olewa, nie daje odpowiedzi. Jak oni tak taktują klienta, to mogę ich zapewnić że jeżeli w przeciągu 2 tygodni na tym forum nie pojawi się jaka ktokolwiek informacja (lub jeśli nie dostanę coś na emila), to ta firma już nigdy w życiu na mnie nie zarobi.

Mam nadzieję że to ktoś przeczyta nie tylko z fanów gry :P

Pozdrawiam forumowiczów, a do firmy mam jedno zdanie:
Tracić klijentów umiecie, czy będziecie rozwijać swoje umiejętności dalej, czy raczej zaczniecie o nich troszkę dbać ?? Bo ja szczerze mówiąc zmieniłem do was swoje zdanie.

Kupuj śmiało angielskojęzyczne dodatki. Nie ma się co szczypać bo na polskie to raczej długo poczekasz. Wystarczy że jedna osoba zna jako-tako język i już można z powodzeniem grać (nie trzeba nawet się bawić z pisanym tłumaczeniem , ustne wystarczy). Właśnie doszły do mnie najnowsze dodatki z 2008 . Czad.
A Galakta musi kombinować żeby przetrwać na trudnym polskim rynku. To jest biznes. Brak odpowiedzi z ich strony też jest odpowiedzią.
 
 
Smok
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Kwi, 2008   

ale brak odpowiedzi - to raczej sprawa ignorowania klienta, a nie odpowiedź,,, szkoda, bo już liczyłem, że się trochę rozkręci w Polsce przemysł gier planszowych - zwłaszcza tych spod znaku Runebounda...
 
 
Ra666
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Kwi, 2008   

Dolacze sie do was ze tez czuje sie ignorowany :evil:

Runebound'a tak mi podpasowal ze nie mam zamiaru grac w inne gry, wiec licze na wszystkie dodatki PL wydawane co jakis czas :)

Przydaloby sie jak najwiecej informacji o nadchodzacych dodatkach a nie kompletna cisza. Nie mam najmniejszego pojecia na co czekam i czy kiedykolwiek to wyjdzie.
 
 
Ra666
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Kwi, 2008   

Dlaczego nie mozna edytowac wlasnego posta, to nie wiem.

Powinien byc tylko "Runebound" a nie "Runebound'a" - glupio wyszlo :)

Zeby ten post nie byl bez sensu to:

Piszcie i meczcie w temacie Wydawnictwo\Plany wydawnicze\Nowe plany wydawnicze o informacje o nowych dodatkach PL

Pozdrawiam wszystkich fanow Runebound'a
 
 
leaf427
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Maj, 2008   

kolejny angielskojęzyczny dodatek

http://pl.youtube.com/watch?v=7HDvxrBQFmI

Nowe przedmioty.Tym razem rytuały i runy. Względnie tanie przedmioty ale aby wypełnić rytuał należy poświęcić 5 kości ruchu (symbole terenu zaznaczone na dole karty). Teraz zbędne kości ruchu nareszcie się na coś przydadzą !
A potem czad: Gutting the Fallen = patroszenie pokonanego wroga (1 gold lub uleczona rana);Form of the Bird = zamieniasz się w ptaka (ruch o 3 dowolne obszary lub ucieczka pomiędzy fazami walki) ;Power of the Body = zamiana w siłacza (możliwość zadania 2 ran w walce dystansowej + premia do walki wręcz i + 2 rany) . Te 3 karty testowaliśmy w ostatniej rozgrywce i sprawdzają się świetnie.
A są jeszcze inne: zamiana w niedźwiedzia(wymiata w walce wręcz ale nie może użyć broni), leczenie zabitego Sprzymierzeńca, tuningowanie zbroi, ostrzenie broni, runa zapewniająca złoto
Czad, czad, czad
A wszystko przemyślane i okraszone ładną grafiką
 
 
Mockerre
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Maj, 2008   

W tym roku zdecydowanie pojawi się coś dla fanów Runebounda PL. Wytrzymajcie jeszcze chwilę ;)
 
 
Smok
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Maj, 2008   

brzmi optymistycznie... czekamy!
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 21 Maj, 2008   

Wszelkie plany wydawania gier czy też dodatków są podawane na forum i tutaj jest też miejsce na pytania.
Na pytanie w mailu jakie są planowane dodatki i tak odpowiedź nie mogłaby być udzielona poza tym, że są planowane. Ignorowanie… nikt nikogo nie ignoruje bo to dzięki Wam mogą wychodzić takie gry. Ale czasami nie wiadomo co odpisać… Ale być może trzeba będzie temu jakoś zaradzić.

Dodatki do Runebounda będą w tym roku. I to na pewno.
Będzie w tym roku The Island of Dread (o tym już pisałem) oraz 6 małych dodatków karcianych. Które te dodatki to jeszcze sami do końca nie wiemy.

Możecie tutaj a najlepiej w nowym temacie podyskutować, które dodatki karciane chcielibyście w pierwszej kolejności. Ale pamiętajcie, że nie wybieracie pojedynczych a jakby zestaw 6 dodatków, które wychodzą jednocześnie w USA.

Czy to będzie wszystko w tym roku czy też jeszcze się cos pojawi to zobaczymy.

Kiedy to wszystko. To już potem.
 
 
blood dwarf
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Maj, 2008   

Jeśli nie wiadomo co odpisać to chociaż napiszcie że planujecie, by uspokoić fanów, że jednak tematyka nie upadła i będzie kontynuowana.

Co do tego co bym chętnie widział, to bardzo wnikliwie przejrzę wszyściutko co jest. Na dzisiejszy dzień chętnie bym pobawił się classdeck :D , bo mogą one bardziej urozmaicać rozgrywkę niż niejeden dodatek karciany.
 
 
the_ka
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Maj, 2008   

classdeck chyba byłby dobrym pomysłem bo to całkiem nowy dodatek od tych, które dotychczas wyszły :wink:

bardzo podobają mi sie dodatki z 2008:
-Traps and Terrors
-The Cataclysm
-Rituals and Runes

ale chyba lepiej wydawac po kolei żeby potem nie ominąć żadnego dodatku
 
 
leaf427
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Maj, 2008   

the_ka napisał/a:
classdeck chyba byłby dobrym pomysłem bo to całkiem nowy dodatek od tych, które dotychczas wyszły :wink:

bardzo podobają mi sie dodatki z 2008:
-Traps and Terrors
-The Cataclysm
-Rituals and Runes


Classdeki to zdecydowanie dobry pomysł (poprawiają interakcję między graczami, coś w stylu czarów z "Magii i Miecza"). Jestem za.
Traps and Terrors, Rituals and Runes, Walkers of the Wild - bardzo dobre dodatki (ostatnio w nie gramy)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 14