galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Do poczytania
Autor Wiadomość
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014   

Witajcie po bardzo długiej przerwie,

Odświeżam swoją personę najnowszym tekstem na Przystanku Planszówka z cyklu Lekt Maruda:

Władca Pierścieni LCG - Rozszerzenie: Turniejowa Klątwa

Piracie
jak zawsze miło mnie się z Tobą współpracuje :)
Pozdrawiam Wszystkich gorąco i pora nadrobić zaległości!
Lekt
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014   

Poczytałem, połączyłem się w bólu na temat stanu rzeczy, ale nie upadam jeszcze na duchu. Wraz z kolegą, z którym pozwoliliśmy sobie wygrać I oficjalny zacny turniej, mamy zamiar się zrewanżować i zorganizować na Wybrzeżu kolejny turniej - ale póki co jest to melodia przyszłości. Siedzi to jednak w naszych głowach, tak jak widzę w Twojej. Zobaczymy, komu uda się to zrobić wcześniej - byleby tylko chętni byli ;)
 
     
Gość

Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014   

Wczoraj udało mi się sprzedać niepotrzebne karty z drugiego core setu koledze. Już ponoć rozgląda się za polowaniem na golluma. Być może uda mu się wciągnąć brata. Próbuję też namówić kolejnego znajomego na partyjkę. Gdyby każdemu udało się wciągnąć choć jedną osobę do grania scena może by odżyła. W Rzeszowskim Gamekeeperze Władca jest dostępny na liście gier dostępnych w games roomie. Może jest ktoś chętny spotkać się i pograć, zawsze są szanse, że jakiemuś obserwatorowi gra się spodoba. Na turniej w Rzeszowie obecnie nie ma szans bo poza początkami cyklu mrocznej puszczy więcej dodatków do sklepu nie sprowadzano. Co świadczy o ilości graczy w Rzeszowie. Ale gdyby wziąć się za rozwój sceny to kto wie...
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014   

Ok, żeby nie było, że Lekt jest marudą to ku pokrzepieniu dusz i serc zdradzę, że jest kolejny plan/pomysł na małe rozpropagowanie naszego kochanego LOTRa. Nie będzie to turniej, ale coś może bardziej koszernego (podpowiedź - inspiracja przyszła od Władców Zachodu, model który ma szansę na powodzenie, nie wymaga z jednej strony wszystkich dodatków, na podstawce da się, a z drugiej co bardziej wymagających bohaterów podwyższy się im progi ukończenia wyprawy).
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014   

Cread napisał/a:
Ok, żeby nie było, że Lekt jest marudą...
Niezły heheszek. Serce me krwawi, jak widzę "maruda" przez małe "m"! :P Na gry-planszowe po moim tekście lekkie poruszenie :)
 
     
ekieryk
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Wrz, 2014   

A dołączyłoby się do grona, dołączyło...
Jednakże jakiś mentor przydałby się na początek krętej wędrówki przez pustkowia, górą, dołem, nim mrok nastanie ;P
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Wrz, 2014   

@ekieryk

W październiku chętnie bym się wraz z narzeczoną na jakąś grę umówił we Wrocławiu jeśli byłbyś zainteresowany ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13