galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozszerzenia dla 5-6 os.
Autor Wiadomość
Borg
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013   

W Przyszłym roku są planowane rozszerzenia 5-6 do Żeglarzy i Miast. Pewnie zrobią hurtem i Odkrywców.
 
     
TERF
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Gru, 2013   

juz znane sa jakies dokładniejsze terminy?
 
     
TERF
[Usunięty]

Wysłany: Pią 31 Sty, 2014   

odświeżam bo już koniec stycznie 2014 i jak informacji nie było to nadal nie ma :(
 
     
herczyn
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Mar, 2014   

podłączam się do pytania kolegi? jakieś terminy?
interesuje mnie przede wszystkim 5-6 dla miast i rycerzy.
 
     
UtileDulci
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Kwi, 2014   

Kod:
Witam,

Dodatki do osadników o które Pan pyta są w naszych planach wydawniczych jednak jak na razie nie znamy daty ich druku.
Wszystkie gry z serii Osadnicy z Catanu drukowane są w Niemczech i jest to druk międzynarodowy, w tej kwestii  uzależnieni jesteśmy od firmy Kosmos.

pozdrawiam

xxx


Mejl, któtry dostałem w odpowiedzi na moje zapytanie dotyczące wszystkich niewydanych jeszcze rozszerzeń do Osadników z Catanu, to jest do Żeglarzy, Miast i Rycerzy, Kupców i Barbarzyńców oraz Odkrywców i Piratów.

Pozdrawiam.
 
     
TERF
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Kwi, 2014   

szkoda że nie wydali to w pierwszym druku "plastikowej wersji" teraz bedzie troche poczekac na dodruk :(

wiecie moze jak z dostepnoscia wersji niemieckiej? jak jest juz malo to moze szybko zdecyduja sie na dodruk ;)
 
     
TERF
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

w ramach przypomnienia. Cos wiadomo na temat dodatków dla 5-6 graczy?
 
     
markos_63
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014   

TERF napisał/a:
w ramach przypomnienia. Cos wiadomo na temat dodatków dla 5-6 graczy?

Ja mam stąd:
http://www.kosmos.de/cont...dler_von_Catan/
bardzo miła obsługa i dość szybko przyszło :grin:
 
     
TERF
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014   

dzieki za info ale wiem ze w niemczech da sie kupic ja chcialem wersje pl

Galakta zapowiedziała to na połowe 2015 wiec jak juz rok czekam to te kolejne 9 miesiecy poczekam ;)
 
     
markos_63
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014   

TERF napisał/a:
dzieki za info ale wiem ze w niemczech da sie kupic ja chcialem wersje pl

Galakta zapowiedziała to na połowe 2015 wiec jak juz rok czekam to te kolejne 9 miesiecy poczekam ;)


Nie będę cię przekonywać, że szkoda czasu na czekanie. Kupiłam rozszerzenie do żeglarzy i rycerzy, bo w to nam się gra najlepiej. Wszystko wygląda tak samo jak w podstawowych wersjach. Pudełko ma wymiary polskiego rozszerzenia, więc jest równo na półce. Okropnie tylko wyglądają rycerze w zielonym kolorze.
W Żeglarzach jest: 6 kart kosztów budowy( kwadratowych; trochę dziwnie wyglądają), 2 części ramki, 1 port (owca), 7 pól morza, 2 złotonośne rzeki, 1 pustynia, 30 znaczników.
Instrukcje co prawda po niemiecku ale to mały problem, bo możesz sobie przetłumaczyć. Do rycerzy jedna malutka stronka; żeglarze - troszkę więcej czytania. W razie braku znajomości języka masz w odwodzie automatycznego tłumacza :lol: . Cena nie jest porażająca: 14,99 EUR za pudełko plus 7 EUR za wysyłkę co daje w przeliczeniu na złotówki około 90 zł - dwa zestawy korzystniej (jakieś 75-77 zł). Jedyny minus, to opłata zamówienia z góry i czekanie na dostawę. Przyszło wczoraj, a ekipa do gry zamówiona na jutro. Życzę sobie miłej zabawy. Tobie też... w 2015 roku :grin:
 
     
TERF
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Wrz, 2014   

akurat tak bardzo mi sie nie pali bo na 6 osob mam troche innych gierek wiec nie bede jakos bardzo cierpiał zwłaszcza po OMP2014. Mam nadzieje tylko że Galakta faktycznie to wyda w 2015 inaczej faktycznie kupie wersje obcojezyczna ;)
 
     
UtileDulci
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Paź, 2014   

TERF napisał/a:
dzieki za info ale wiem ze w niemczech da sie kupic ja chcialem wersje pl

Galakta zapowiedziała to na połowe 2015 wiec jak juz rok czekam to te kolejne 9 miesiecy poczekam ;)


Gdzie zostało to zapowiedziane?
Ostatnio zmieniony przez UtileDulci Nie 16 Lis, 2014, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
TERF
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Paź, 2014   

pisali o tym na forum w dziele "play wydawnicze" jak dobrze pamiętam ;)
 
     
goluch
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Lis, 2014   odpowiedź od Galakty

Dostałem takie info odnośnie dodatków 5/6:

Witam,

Rozszerzenia 5/6 do dodatków do Osaadników z Catanu planujemy wydać w 2015 roku, niestety nie możemy podać dokładnej daty gdyż druk jest międzynarodowy
i w tym względzie decyzja co do daty druku zależy od firmy Kosmos.

Pozdrawiam,
Anna Waszkiewicz
 
     
TERF
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Mar, 2015   

Odświeżę trochę temacik.

Są już jakieś wiadomości w sprawie druku dodatków dla 5/6 graczy?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13