galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2014 - Plany Wydawnicze
Autor Wiadomość
D.W.
Galakta

Wysłany: Nie 07 Wrz, 2014   

Co do podanego terminu 9 października to mogę w chwili obecnej powiedzieć tylko tyle, że nie ma żadnej potwierdzonej daty na 100%.

A opóźnienie transportu o 2-3-4 tygodnie w transporcie morskim to żadna sprawa. Wystarczy, że kontener, który np. ma płynąć z grą XXXX zostaje zatrzymany do kontroli i przepada booking, statek się popsuje, strajki i wiele innych rzeczy. To dotyka zarówno transportów do Polski jak i każdych innych. Tłumaczyłem to już wielokrotnie.

Nasz transport z tą gra płynie już. Ale dopóki nie dotrze do magazynu u nas, to termin jego przybycia też jest tylko teoretyczny. Może się okazać, że np. będzie to po 9 października jeśli stanie się coś nieprzewidywalnego... (pukam w niemalowane itp.).

FFG dużo tym razem uczyniło aby premiera była równoczesna wszystkich edycji bo na tym zależało wszystkim wydawcom zlokalizowanych wersji. Ale to wiąże się także z tym, że jeśli np. jakaś wersja językowa YYYY ma np. opóźnienie w transporcie to może lepiej przełożyć termin premiery i to jest całkowicie zrozumiałe i jestem całkowicie za. Bo sami o to prosilibyśmy.

mari vel BAM
Andrzej

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, szkoda że nie będzie wcześniej.

Heimdall89

I ponownie olany. Mimo że 2 razy zadałem pytanie na 1 stronie. Nie wiem, czy to jest specjalne unikanie tematu, czy też moderatorowi nie chce się przejrzeć paru postów wyżej niż ostatni. W styczniu tego roku, napisano że termin poświąteczny jest kiepskim terminem względem podejmowania nowych decyzji. Stwierdziłem - "ok, poczekam pół roku i obejdę się bez dodatku. W końcu zakupiłem wszystkie wydane przez nich dodatki, i trochę czasu minie nim rozegram wszystkie". Jednakże ponad pół roku minęło, a odpowiedzi żadnej nie ma. Nawet jakiejkolwiek wskazówki. Najwidoczniej trzeba następnym razem przerzucić się na gry bezpośrednio kupowane od ff, zamiast kupować je od waszego wydawnictwa, skoro nie chcecie nawet odpisać na forum. Z tego co pamiętam, był nawet prosty pomysł wydania spolszczonych kart do rodu Baratheonów z Bitew Westeros oraz instrukcji jako druk na żądanie, ale nawet tego nie chcecie rozwinąć. Jeślibyście napisali tak jak w temacie o Władcy Pierścieni LCG - "sorry, ale z racji małej sprzedaży, przestajemy tłumaczyć dodatki" - to przynajmniej wszyscy wiedzieli by na czym stoją. Ja natomiast właśnie nie cierpię niepewności, na którą przez was jestem skazany. Dziękuje bardzo :/.

Drixen 

Wysłany: Pon 08 Wrz, 2014   

"Oczywiście o ile nie będzie jakiś dziwnych rzeczy po drodze, które są niestandardowe i wstrzymują transport..."

parodia..

D.W.
Galakta

Wysłany: Pon 08 Wrz, 2014   

Heimdall89
Już pisałem, że ten dodatek nie zostanie wydany w normalnej formie w ramach jakiegoś normalnego dodruku.

Jedyną rzeczą nad którą zastanawialiśmy się to nad jakąś formą druku w części ale cena tutaj byłaby po prostu zaporowa nie mówiąc o jakości. Jeśli chcecie porozmawiać na temat tego dodatku załóżcie temat w części forum poświęconemu Bitwom Westeros a nie tutaj gdzie to ginie pod kolejnymi pytaniami.

Heimdall89

Wysłany: Wto 09 Wrz, 2014   

D.W. napisał/a:
Heimdall89
Już pisałem, że ten dodatek nie zostanie wydany w normalnej formie w ramach jakiegoś normalnego dodruku.

Jedyną rzeczą nad którą zastanawialiśmy się to nad jakąś formą druku w części ale cena tutaj byłaby po prostu zaporowa nie mówiąc o jakości. Jeśli chcecie porozmawiać na temat tego dodatku załóżcie temat w części forum poświęconemu Bitwom Westeros a nie tutaj gdzie to ginie pod kolejnymi pytaniami.

... Tak też zrobiłem, czekam za odpowiedzią w odpowiednim temacie.

Pan P 

Wysłany: Pią 19 Wrz, 2014   

I jak z tym dodatkiem Foul Play ? Kupić po angielsku czy poczekać na polską wersję ?

septirion 

Pan P napisał/a:
I jak z tym dodatkiem Foul Play ? Kupić po angielsku czy poczekać na polską wersję ?

Też chciałbym się dowiedzieć czy planujecie wydać dodatek po polsku.

Sokoov 

Ponawiam - wydajcie XCOM'a, a będę Was nosić na rękach :D

Wiarygodny

septirion napisał/a:
Pan P napisał/a:

Też chciałbym się dowiedzieć czy planujecie wydać dodatek po polsku.

Pytanie to padało kilka razy.
Wszyscy czekamy. :(
Patrząc na termin potwierdzenia spolszczenia poprzedniego dodatku od premiery ffg informacja o foul play po polsku powinna już być potwierdzona.

Crash Bull 

Wysłany: Nie 28 Wrz, 2014   

Jest szansa na wydanie PL Descent 2nd Edition: Forgotten Souls

Maciek 

Wysłany: Pon 29 Wrz, 2014   

To samo pytanie, czy będą wydawane co-opy do descenta?? Wydaje sie ze bedą o wiele bardziej popularne od zestawów popleczników wiec licze na odpowiedz pozytywna :-)

2NoRmall

Wysłany: Pon 06 Paź, 2014   

CO z planem wydawniczym wladcy pierscieni lcg minely juz 4 miesiace i zero informacji czy bedzie kontynuowany(cykle) w formie druku na zadanie nie weim czy mam kupowac wersje ang i mieszac z pl czego nie scierpie jak większość posiadaczy nie mialem takiego pojecia ze wersja pl bedzie mogla byc zamknieta prosze o informacje w imienu wszystkich ludzi galaktyki

i nie przesadzajcie ze wersja druku na zadanie jakosciowo jest do bani bo duzo sie nie rozni
nie jest tak zle :)

13thcaesar 

Wysłany: Pon 06 Paź, 2014   

2NoRmall napisał/a:
CO z planem wydawniczym wladcy pierscieni lcg minely juz 4 miesiace i zero informacji czy bedzie kontynuowany(cykle) w formie druku na zadanie nie weim czy mam kupowac wersje ang i mieszac z pl czego nie scierpie jak większość posiadaczy nie mialem takiego pojecia ze wersja pl bedzie mogla byc zamknieta prosze o informacje w imienu wszystkich ludzi galaktyki

i nie przesadzajcie ze wersja druku na zadanie jakosciowo jest do bani bo duzo sie nie rozni
nie jest tak zle :)

Mnie też ciekawi czy wiadomo już coś więcej względem cyklu "Twórca Pierścienia"? Jak dla mnie DnŻ nie stanowi żadnego problemu, lepsza wersja PL w DnŻ niż mieszać z wersją ANG (bardziej "po oczach" daje mieszana talia PL/ANG niż jakość DnŻ - która i tak z racji ze wszystkie karty mam w koszulkach FFG w przypadku np. Koszmarnych Talii nie wyróżnia się dla mnie aż tak drastycznie).

Kosmodrom 

Wysłany: Czw 09 Paź, 2014   

Wyczytałem niedawno że będzie wladcy pierscieni lcg po polsku. Cholera jak znajdie gdzie to wrzuce czem prędzej. - No nie znalazłem jednak.
Ostatnio zmieniony przez Kosmodrom Sro 22 Paź, 2014, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu