galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gen Con 2014 Spoilers!
Autor Wiadomość
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   Gen Con 2014 Spoilers!

Droga Mrocznieje:





Następne Koszmarne Talie:



Stary Las:



Poniżej link do zdjęć wszystkich kart z scenariusza Stary Las:

https://www.dropbox.com/s...1_OQgMfS9U_wa-a

Następne Saga Rozszerzenie:





Oraz nowe Rozszerzenie "The Lost Realm" - osadzone w Angmarze. A następny cykl nosi nazwę "Angmar Awakened":



Ostatnio zmieniony przez 13thcaesar Pią 15 Sie, 2014, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

Odrazu nasuwa mi się pytanie do Galakty - czy wiadomo coś na temat DnŻ cyklu "Twórca Pierściena" (czy i i kiedy mozemy się go spodziewać?).
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

FFG stwierdziło ze LOTR LCG jest ich najlepiej sprzedającą się grą - szkoda ze niestety nie na naszym rodzinnym rynku.
 
     
Crane
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

13thcaesar napisał/a:
FFG stwierdziło ze LOTR LCG jest ich najlepiej sprzedającą się grą - szkoda ze niestety nie na naszym rodzinnym rynku.

Na czym opierasz to stwierdzenie, że na polskim rynku gra sprzedaje się słabo ?

Ja tam w ogóle się dziwię, że ta gra się im tak dobrze sprzedaje, przecież to taki bezciśnieniowy produkt, znaczy nie ma takiego ciśnienia na kupowanie dodatków jak przy grach które są stricte skierowane do grania turniejowego.
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

Crane napisał/a:
13thcaesar napisał/a:
FFG stwierdziło ze LOTR LCG jest ich najlepiej sprzedającą się grą - szkoda ze niestety nie na naszym rodzinnym rynku.

Na czym opierasz to stwierdzenie, że na polskim rynku gra sprzedaje się słabo ?

Ja tam w ogóle się dziwię, że ta gra się im tak dobrze sprzedaje, przecież to taki bezciśnieniowy produkt, znaczy nie ma takiego ciśnienia na kupowanie dodatków jak przy grach które są stricte skierowane do grania turniejowego.


Bo właśnie słaba sprzedaz była powodem zamknięcia przez Galaktę tej linii wydawniczej (chociaz wydadzą "Droga Mrocznieje", i jest nikła szansa ze cykl "Twórca Pierścienia" ukaze się w formacie DnŻ).
 
     
Crane
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

13thcaesar napisał/a:
Bo właśnie słaba sprzedaz była powodem zamknięcia przez Galaktę tej linii wydawniczej (chociaz wydadzą "Droga Mrocznieje", i jest nikła szansa ze cykl "Twórca Pierścienia" ukaze się w formacie DnŻ).

Jakkolwiek to dziwnie zabrzmi to FFG chwaliło się sprzedażą swojej gry "The Lords of the Rings LCG", a nie gry od firmy Galakta "Władca Pierścieni Gra Karciana". Być może gra od FFG sprzedaje się w Polsce całkiem dobrze, co być może rzutuje na sprzedaż tej gry od Galakty, ale to tylko moje domysły, żadnych danych na ten temat nie mam.

Tak na marginesie widzę spory skok w duże dodatki, ciekawe czy będą ciągnęli cykle z małymi dodatkami. Mam też nadzieję że doczekam dodatku "The Old Forest" po polsku, z tego co pamiętam z poprzednich lat to chyba tak co najmniej za pół roku będzie w DNŻ dostępne.
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

Crane napisał/a:
13thcaesar napisał/a:
Bo właśnie słaba sprzedaz była powodem zamknięcia przez Galaktę tej linii wydawniczej (chociaz wydadzą "Droga Mrocznieje", i jest nikła szansa ze cykl "Twórca Pierścienia" ukaze się w formacie DnŻ).

Jakkolwiek to dziwnie zabrzmi to FFG chwaliło się sprzedażą swojej gry "The Lords of the Rings LCG", a nie gry od firmy Galakta "Władca Pierścieni Gra Karciana". Być może gra od FFG sprzedaje się w Polsce całkiem dobrze, co być może rzutuje na sprzedaż tej gry od Galakty, ale to tylko moje domysły, żadnych danych na ten temat nie mam.

Tak na marginesie widzę spory skok w duże dodatki, ciekawe czy będą ciągnęli cykle z małymi dodatkami. Mam też nadzieję że doczekam dodatku "The Old Forest" po polsku, z tego co pamiętam z poprzednich lat to chyba tak co najmniej za pół roku będzie w DNŻ dostępne.


Pisząc ze slabo sie sprzedaje na naszym rynku mialem na mysli wersję PL, a nie ANG. Gdyby wersja PL dobrze sie sprzedawala, doczekalibysmy sie tych dodatków w naszym jezyku.

FFG dalej beda kontynuowac cykle skladajace sie z 6 malych dodatków - Nastepny nazywa sie "Angmar Awakened".

Jest szansa na wersje PL "The Old Forest", Galakta zapowiedziala ze dalej bedziw wydawac DnZ (scenariusze z Gen Conów oraz Koszmarne Talie). Ja wyczekuje jakis wiesci na temat cyklu "Ring-maker" PL w DnZ
 
     
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Sie, 2014   

Zapowiedzi imponujące i bardzo klimatyczne.
Co do dalszych planów Galakty - jeśli mobilizacja graczy utrzyma się na poziomie 'walki o sagę' - być może doczekamy się kolejnych dużych dodatków...
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Sie, 2014   

W "The Treason Of Saruman" Frodo zostaje zastąpiony przez Aragorna, a scenariusze odtwarzają pogon za Uruk-Hai, Bitwe o Helmowy Jar i atak na Isengard.

W "The Lost Realm" takze jest Aragorn - tym razem ze sfery Taktyki - kazdy Wróg w zwarciu z toba otrzymuje -1 do Obrony. Jesli Aragorn wezmie udzial w ataku który zabije Wroga, wybierz Wroga nie bedacego z toba w zwarciu i wejdz z nim w zwarcie.
 
     
Szuli
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Sie, 2014   

FFG bardzo lubi Aragorna (będzie już 4) zresztą ja też więc mi to odpowiada. Zawsze marzyłem aby rozegrać książkowe bitwy.
Do tego ten Aragorn z sagi ma swoje normalne staty przy zagrożeniu 0, mam nadzieję, że niema pogarszającej go umiejętności.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13