galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koniec wersji PL
Autor Wiadomość
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Bardzo dobra wiadomość. Nikt nikogo nie zmuszał do sprzedaży swoich kart. Ja osobiście wolałem wykazać się cierpliwością - i teraz szanse wzrosły :)
 
     
mroni
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Super sprawa. Na ten cykl czekałem właśnie (nareszcie karty dla elfów). Ciekawe, jaka będzie cena
 
     
nakano
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Świetna wiadomość. Ja na pewno kupię wszystko co wyjdzie do tej gry po polsku.
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Ja tez wstrzymam sie z zakupem wersji ang. cyklu Ring-maker, jesli jest chociaz cien szansy otrzymania go w wersji PL. Poczekam i jesli tylko Galakta wyda ten cykl PL na 100 % zakupie go w całości (jak i wszystko co wydadzą do tego LCG w wersji PL) :grin:
 
     
Mando
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Swietna wiadomosc. Choc finansowo bedzie bolalo. Z tego co wczesniej podkreslala galakta caly cykl malych dodatkow jest drukowany na raz wiec tu bedzie pewnie jednorazowy wydatek x 6. Trzeba zaczac odkladac.
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Świetna sprawa :) Na pewno zakupię polską wersję jeśli tylko się pojawi.
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Mando napisał/a:
Swietna wiadomosc. Choc finansowo bedzie bolalo. Z tego co wczesniej podkreslala galakta caly cykl malych dodatkow jest drukowany na raz wiec tu bedzie pewnie jednorazowy wydatek x 6. Trzeba zaczac odkladac.

Ale ich sprzedaż będzie pewnie dostosowana do ukazywania się dodatków anglojęzycznych. Tak więc będzie to rozłożone na raty :wink:
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Kulgan napisał/a:

Ale ich sprzedaż będzie pewnie dostosowana do ukazywania się dodatków anglojęzycznych. Tak więc będzie to rozłożone na raty :wink:


Raczej wątpię. Pierwszy dodatek już wyszedł oficjalnie a Galakta dopiero negocjuje. Pewnie za jakiś czas, przy kolejnych drukach DnŻ, będą zbierane zamówienia na dodatki w wersji pl, które pewnie wyjdą hurtem. Na pewno nie będą pojawiać się równoległe z angielską wersją. Skoro to DnŻ to ma on swoje duże ograniczenia. Przykładem niech będzie wersja pl koszmarnych talii, które ukazały się z około rocznym opóźnieniem w stosunku do oryginalnej wersji.
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

No dobra, ale nie jest to gra turniejowa, więc nie trzeba być aż tak na bieżąco z nowymi kartami.
Ja się cieszę, że w ostatnim czasie udało się wygrać dwie rzeczy:
1) kolejną część Saga Box z władcy
2) możliwość posiadania polskiej części Ring Makera

Nie spieprzmy tego w "polskim stylu" poprzez hejt, że karty będą nie takie jak w offsecie, że druk na żądanie, że nie ma pudełeczek i dzwoneczków i cholera wie czego jeszcze.
Nie jest to idealna sytuacja, ale wszyscy byliśmy w stanie przyjąć takie ryzyko wraz z ogłoszeniem końca polskiej wersji.
Jeszcze raz - cieszyć się ze zwycięstw, robić tak, by było lepiej a nie pieprzyć głupoty.
 
     
wektoor
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Dołączam do grona uradowanych dzisiejszą informacją Galakty i z niecierpliwością czekam na ostateczne ustalenia i polską wersję Twòrcy Pierścienia :)
 
     
Gildiril
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Świetna wiadomość, akurat dzisiaj doszła do mnie druga podstawka i znów mam miejsce na kolejne dodatki - czatownik już zamówiony. Dobrze by było gdyby ta wiadomość pojawiła się na większej liczbie portali.
 
     
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Cread napisał/a:
No dobra, ale nie jest to gra turniejowa, więc nie trzeba być aż tak na bieżąco z nowymi kartami.
Ja się cieszę, że w ostatnim czasie udało się wygrać dwie rzeczy:
1) kolejną część Saga Box z władcy
2) możliwość posiadania polskiej części Ring Makera

Nie spieprzmy tego w "polskim stylu" poprzez hejt, że karty będą nie takie jak w offsecie, że druk na żądanie, że nie ma pudełeczek i dzwoneczków i cholera wie czego jeszcze.
Nie jest to idealna sytuacja, ale wszyscy byliśmy w stanie przyjąć takie ryzyko wraz z ogłoszeniem końca polskiej wersji.
Jeszcze raz - cieszyć się ze zwycięstw, robić tak, by było lepiej a nie pieprzyć głupoty.


W 100% SIĘ ZGADZAM!!!
KUPIĘ WSZYSTKO CO WYJDZIE PL BEZ ZNACZENIA CZY ORYGINAL CZY DNŻ !!!
 
     
Chrostek84
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Fantastyczna Wiadomość !!!! Kupuję wszystko co wyjdzie. Jeśli to dojdzie do skutku ( i jeszcze uda się z Netrunnerem PL.) to Galakta całkowicie odzyska moje zaufanie i będę na jej część peany pochwalne układał.
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Ja oczywiście kupię wszystko w języku ojczystym :grin:

Zastanawiam się tylko skąd wziął się tak gwałtowny zwrot akcji w tym temacie. Powiesiliśmy wiele psów na Galakcie, pogodziliśmy się w końcu z tym, co nas spotkało i ... szkoda psów. Czy to nasza wspólna akcja "Kup Czarnych Jeźdźców" połączona z loterią przekonała Galaktę, że podeszli do problemu z d... strony? Że mogli właśnie od tego zacząć badać możliwości zakończenia polskiej wersji - dając nam szansę pokazania jak bardzo nam zależy? Chyba nie spodziewali się tak wielkiej reakcji z naszej strony i takiej konsolidacji środowiska. A może ja przeceniam naszą rolę w tym wszystkim? A może psy zostały złożone w słusznej ofierze? Jedna Galakta to wie :mrgreen:
 
     
tomtom
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Lip, 2014   

Akcja pokazała, że jednak istnieje grupa zdeterminowanych nabywców i fajnie, że tak się stało, natomiast podejrzewam, że FFG zgodziło się na zmniejszenie minimum logistycznego na wydruk jednego POD, stąd taka decyzja. Z drugiej strony obsuwa w stosunku do oryginału pewnie wyniesie co najmniej kwartał.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13