galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Event z Czarnymi Jeźdźcami
Autor Wiadomość
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Cze, 2014   Event z Czarnymi Jeźdźcami

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=4877
znowu pominęli Polskę... albo inaczej czy byliby chętni na niego?
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Cze, 2014   

Ja zawsze i wszędzie :)
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Cze, 2014   

Heh, tylko jest jeden zasadniczy problem - czy u nas udaloby się pociągnąć temat. Maty zacne, dodatkowy scenariusz - rewelacja. No i po raz pierwszy czego mi osobiście brakowało - karta z alternatywną grafiką!
Ja jestem za i jest nas dwóch Kulganie :(
Pytanie, czy event można przeprowadzić na tak niszową skalę.
 
     
uday
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Cze, 2014   

Gdyby talie były po polsku, to ja bym chętnie się przyłączył, ale wersji angielskiej mi się nie chce kupować...
Ostatnio zmieniony przez uday Czw 19 Cze, 2014, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Cze, 2014   

Zapewne też byłbym chętny jakby była taka możliwość u nas ;)
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Cze, 2014   

schen napisał/a:
Zapewne też byłbym chętny jakby była taka możliwość u nas ;)

Toż to koniec świata :razz: Ale ładne miasto ;)
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Cze, 2014   

Jednak biorąc pod uwagę ilość osób, które zakupiły "Czarnych Jeźdźców" to ten event z towarzyszącymi jemu bonusami jest zacny i do promocji gry WP LCG jako takiej i samego rozszerzenia. Myślicie, że gdyby trochę osób się zapisało, to Galakta stanęłaby na wysokości zadania?
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Cze, 2014   

Na dwoje babka wróżyła. Już raz udowodniliśmy jako społeczność, że jesteśmy w stanie stanąć na wysokości zadania, z drugiej zaś nie wiadomo, czy względy proceduralno-jakieś-tam na to pozwolą. Póki co mało nas chętnych :cry:
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Cze, 2014   

No to pozostaje proste pytanie - wchodzimy i zaczynamy robić coś z tym eventem? Zapisy są chyba jakoś do początku lipca...
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Cze, 2014   

To jak panowie, uderzamy do galakty z pytaniem o event? W sensie o zestaw i w swoim zakresie byśmy (każdy np. u siebie), przeprowadziłby akcję.
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Cze, 2014   

Jestem za.
Cread napisał/a:
...w swoim zakresie byśmy (każdy np. u siebie), przeprowadziłby akcję.

A jaśniej, jak byś to widział?
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Cze, 2014   

Zamawiamy zestaw (jeden, dwa, trzy, 500 :D ), i dzielimy się nim. W zależności od osób. Zestaw jest przeznaczony docelowo dla 4 osób - maty, promki z Aragornem, 4 scenariusze (3 koszmarne talie do jedźców i jeden dodatkowy).
W danym terminie umawiamy się, że w swoich miastach w miejscu powszechnie do grania publicznego (taka idea), rozkładamy się z kimś i gramy :) .
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Cze, 2014   

Nie jestem pewien czy to się uda. Wszystko musi być spisane, wyniki, kto grał itp a potem przekazane do FFG. Generalnie wg tego co piszą na FFG tylko sklepy mogą to organizować, nie sami gracze.
 
     
hsiale
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Cze, 2014   

Muad'Dib napisał/a:
Wszystko musi być spisane, wyniki, kto grał itp a potem przekazane do FFG. Generalnie wg tego co piszą na FFG tylko sklepy mogą to organizować, nie sami gracze.

I co w tym trudnego? Wystarczy się dogadać z lokalnym sklepem, 1-2 dni poświęcić na ustalenie ilu graczy się zjawi, zamówić odpowiednią ilość zestawów i czekać aż przyjdą, ustalić termin, zagrać, po czym jeden z graczy spisze raport i dostarczy go FFG. Organizuję w ten sposób turnieje Netrunnera (we współpracy z Planszakiem) i nigdy nie było problemów.
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Cze, 2014   

Ok, ja posłałem zapytanie odnośnie sprowadzenia zestawu do zaprzyjaźnionego sklepu :)
Pytanie do Warszawiaków - czy ktoś byłby chętny oprócz mnie?
Jeśli nie byłoby kogoś z samej Warszawy i okolic, to może w większym zasięgu regionalnym ktoś by się skusił?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 13