galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Planowane wsparcie oraz ograniczenia dla wersji NIE-polskich
Autor Wiadomość
kowalxx
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Troll napisał/a:
.....

Wszyscy gracze mają swoje miejsce w rankingu

Nie uwzględnianie części graczy na turniejach w rankingu sprawia, że taki ranking jest bezwartościowy, bo nie pokazuje faktycznych zwycięzców. Poza tym to nie jest żaden koszt.



D.W. napisał/a:


Gracze w wersję angielską normalnie graliby i mieliby normalnie naliczany ranking i swoje statystyki. Jedyna różnica byłaby taka, że na głównej stronie nie byliby wyświetlani w tabeli bo nie mogliby uczestniczyć w finałowym turnieju.


@D.W. Z twojej wypowiedzi rozumiem że gracz z angielską wersją ma naliczane statystki ale nie sa wyswietlani w rankingu.

Dlatego napisałem że troll podał dobre rozwiazanie ale nic z tym nie robicie. Samo naliczanie statystyk przy braku miejsca w tabeli jest troche bez sensu.

To jest ta zasadnicza róznica dla której napisałem ze nic nie robicie z ta propozycją.


W każdym kolejnym poście piszesz to samo tylko ubierasz w inne słowa. Na forum padło wiele dobrych rozwiazan oraz wiele powodów przeciw pewnym punktom planu lojalnosciowego.
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Teokrata wcale nie powiedziałem, że nie może powstać ranking do SW. Natomiast z tego co mi przekazano nie wszyscy popierają jego powstanie.

Możemy umówić się w sposób prosty. Jeśli zwrócą się do nas osoby, które organizują turnieje. Może to być w wydzielonym temacie na forum, zrobimy ranking.

Rozumiem, że z racji gorącego tematu chcesz na temat SW rozmawiać tutaj a nie gdzie indziej ale najlepiej byłoby rozmawiać w dziale poświęconym SW.

Niezależnie o ewentualnej decyzji dotyczącej SW tak jak w przypadku Netrunnera i Władcy Pierścieni jak i każdej innej gry poczuwamy się do pomocy.
 
     
Mitrel
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Teokrato, tematem rozmowy jest czterdziestka, a nie Star Warsy które na pewno upadną z powodu braku graczy.
Skoro obiecują postawić stronę warhammera 40k przed premierą, nie ma ryzyka że polecą w ciula i postawią ranking dwa miesiące po premierze bo najzwyczajniej strzeliliby sobie w stopę.
 
     
Teokrata
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

D.W. napisał/a:
Teokrata wcale nie powiedziałem, że nie może powstać ranking do SW. Natomiast z tego co mi przekazano nie wszyscy popierają jego powstanie.

Możemy umówić się w sposób prosty. Jeśli zwrócą się do nas osoby, które organizują turnieje. Może to być w wydzielonym temacie na forum, zrobimy ranking.

Rozumiem, że z racji gorącego tematu chcesz na temat SW rozmawiać tutaj a nie gdzie indziej ale najlepiej byłoby rozmawiać w dziale poświęconym SW.

Niezależnie o ewentualnej decyzji dotyczącej SW tak jak w przypadku Netrunnera i Władcy Pierścieni jak i każdej innej gry poczuwamy się do pomocy.

12 marca 2014 założyłem taki temat - TEMAT O WSPARCIU GALAKTY DLA SW LCG

pisalem tez do Was maile, nikt nie odpisal ani mailowo ani w tym temacie. nie wiem skad informacja, ze gracze SW LCG nie chca zadnego rankingu, ja wiem, ze wszyscy na to czekali i sie nie doczekali do dzis... rozmawiam tutaj bo wczesniej po prostu bylem ignorowany, jak cala scena SW LCG. na zachodzie karcianka idzie w parze z X-Wingiem, nie wiem czemu nie mozna bylo zrobic wspolnego portalu i platformy rankingowej dla obu tych gier za jednym zamachem... tak czy inaczej netrunner dostal ranking, X-Wing dostal ranking a o Star Wars LCG tak jakby ktos zapomnial... albo zignorowal, tak jak mnie :evil:

Mitrel napisał/a:
Teokrato, tematem rozmowy jest czterdziestka, a nie Star Warsy które na pewno upadną z powodu braku graczy.

braku graczy? o czym Ty mowisz? wystarczy sprawdzic ponizsze dwa tematy, by sie przekonac, zegracze sa, tylko wsparcia Galakty jak nie bylo tak nie ma...

TURNIEJE SW LCG W RÓŻNYCH MIASTACH
GRACZE SW LCG W RÓŻNYCH MIASTACH
Ostatnio zmieniony przez Teokrata Nie 22 Cze, 2014, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

kowalxx napisał/a:


W każdym kolejnym poście piszesz to samo tylko ubierasz w inne słowa. Na forum padło wiele dobrych rozwiazan oraz wiele powodów przeciw pewnym punktom planu lojalnosciowego.


Zgadza się, bo chcę abyście mnie dobrze zrozumieli a tymczasem często przekręcacie moje słowa czy propozycje i traktujecie nas jako zło wcielone, które myśli tylko o kasie. Spokojnie możemy rozmawiać o wszystkim i to dotyczy wszystkich "nerwowych".

Dla nas najlepszym rozwiązaniem byłoby aby środowisko graczy w wersję angielską podzieliło nasz pogląd i np. większości zdecydowało się na wersję polską. Jak rozumiem z tego co piszą osoby grające w wersje angielskie nie jest to możliwe.

Uczciwie informujemy o tym aby gracze zanim zdecydują się na wersję angielską wiedzieli, że mogą nie być uwzględniani przy naszych niektórych działaniach.

Teokrata - przepraszam ale ja nie jestem wstanie śledzić całego forum. Napisałem post dotyczący Podboju przed weekendem aby mieć czas samemu przez sobotę i niedzielę na wyjaśnienie wątpliwości. Bo wydawało mi się, że tak wypada.

Proszę załóż temat na forum dotyczącym SW i postaram się go śledzić. Lub możemy tutaj rozmawiać tylko, że to będzie spore zamieszanie.
 
     
Teokrata
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

D.W. napisał/a:
Proszę załóż temat na forum dotyczącym SW i postaram się go śledzić. Lub możemy tutaj rozmawiać tylko, że to będzie spore zamieszanie.

TEMAT O WSPARCIU GALAKTY DLA SW LCG

TEMAT NA FORUM SPOŁECZNOŚCI SW LCG

TURNIEJE SW LCG W RÓŻNYCH MIASTACH
GRACZE SW LCG W RÓŻNYCH MIASTACH
Ostatnio zmieniony przez Teokrata Nie 22 Cze, 2014, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Troll
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Proponuję jednak mówić rzeczowo i na temat WH40k, więcej hejtu na pewno nic nie zmieni. :P

D.W. napisał/a:
Jedyna różnica dotyczyła wyświetlania rankingu. Zastanowimy się nad takim rozwiązaniem bo już i tak dyskutowaliśmy o tym w firmie.

Mógłby być ogólny ranking w którym są uwzględniani i wyświetlani wszyscy i a z tego rankingu będzie dodatkowo wyłoniony ranking graczy polskich, którzy grają w Lidze graczy w polską wersję i na podstawie tabeli Ligowej zostanie rozegrany finał.


Jeśli takie rozwiązanie będzie wdrożone, to w połączeniu z zapewnieniem o wolnym wstępie i nagrodami na MP rzeczywiście pokrywałoby się z tym, co zaproponowałem i byłoby w porządku wobec graczy.

Co do zaufania: nic dziwnego, że przynajmniej część tych, którzy wcześniej kupowali polskie wersje, teraz kupią EN. Ja kupowałem polską Inwazję, polskiego miałem też LOTRa ale mam kiepskie doświadczenia z waszym tłumaczeniem i wsparciem sceny. Być może jednak kupię PL, jeśli tak stawiacie sprawę i zobaczymy, czy spełnicie oczekiwania tym razem. ;)
 
     
RNS
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Teokrata przestań siać zamęt na wątku dotyczącym conqesta. SW umiera i koniec lepiej sprzedawać karty póki jeszcze są coś warte.
 
     
Teokrata
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

RNS napisał/a:
Teokrata przestań siać zamęt na wątku dotyczącym conqesta. SW umiera i koniec lepiej sprzedawać karty póki jeszcze są coś warte.

sianie zamętu to jest własnie to co Ty robisz. za obrażanie innych graczy i nie wnoszenie niczego konstruktywnego do tematu powinieneś dostać tutaj bana...
dyskusja o SW LCG juz sie przeniosla do odpowiedniego teamtu, na prosbe DW, wiec hejt nie jest tutaj potrzebny
 
     
RNS
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Uważam, że jako wydawnictwo powinniście dopuścić do udziału we wszystkim co proponujecie wszystkich graczy, a jedynie pobierac za to dodatkowe opłaty.
Np. Obecność w rankingu kogoś kto ma wersję ang. na jednorazowa opłata na sezon 50 zł
Granie na MP kogos z wersją ANG 200 zł
Taki układ wydaje mi się uczciwy.
Gracze decydujący się na wersje ang. z góry wiedzą że będą ponosić koszty jeżeli chcą uczestniczyć w waszych imprezach.
Proste, uczciwe i jasne dla wszystkich.
Jedynie szybko musielibyście sporządzić cennik i tyle.
Ja jako osoba, która prawdopodobnie kupi wersję ANG. tego bym oczekiwał. Nie wiem czy będe grał turniejowo, jak będę zapłace wam 50 zł i będe widoczny w rankingu. Będę chciał wpaść na waszą imprezę MP to wiem, że kosztuje mnie to 200 zł. I tyle i aż tyle.
Myślę że ta propozycja może przekonać nieprzekonanych do zakupu wersji PL.
Nie ma co kombinować, po prostu to zróbcie i to jest program lojalnościowy.
 
     
Virgo
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

RNS napisał/a:
Taki układ wydaje mi się uczciwy.

Tylko, jeśli mpki będą organizowane przez Galaktę, a nie graczy, i to Galakta będzie finansowała nagrody, a nie gracze ze swojego wpisowego.
 
     
RNS
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Virgo napisał/a:
RNS napisał/a:
Taki układ wydaje mi się uczciwy.

Tylko, jeśli mpki będą organizowane przez Galaktę, a nie graczy, i to Galakta będzie finansowała nagrody, a nie gracze ze swojego wpisowego.

Myślę, że przy takim wpisowym Galakta da sobie radę z nagrodami. Co więcej bedziesz mógł oczekiwać, że nagrody będą odpowiednie oraz pamiątki. Galakta już zapowiedziała koszulki, maty więc może będą one bardziej wypasione.
 
     
Virgo
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Zapowiedziała także przerzucenie organizowania mpków na graczy :wink:
 
     
Troll
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

RNS napisał/a:
Uważam, że jako wydawnictwo powinniście dopuścić do udziału we wszystkim co proponujecie wszystkich graczy, a jedynie pobierac za to dodatkowe opłaty.
Np. Obecność w rankingu kogoś kto ma wersję ang. na jednorazowa opłata na sezon 50 zł
Granie na MP kogos z wersją ANG 200 zł
Taki układ wydaje mi się uczciwy.
Gracze decydujący się na wersje ang. z góry wiedzą że będą ponosić koszty jeżeli chcą uczestniczyć w waszych imprezach.
Proste, uczciwe i jasne dla wszystkich.
Jedynie szybko musielibyście sporządzić cennik i tyle.
Ja jako osoba, która prawdopodobnie kupi wersję ANG. tego bym oczekiwał. Nie wiem czy będe grał turniejowo, jak będę zapłace wam 50 zł i będe widoczny w rankingu. Będę chciał wpaść na waszą imprezę MP to wiem, że kosztuje mnie to 200 zł. I tyle i aż tyle.
Myślę że ta propozycja może przekonać nieprzekonanych do zakupu wersji PL.
Nie ma co kombinować, po prostu to zróbcie i to jest program lojalnościowy.


200 zł za MPki? Wielu osób na takie coś po prostu nie byłoby stać. :shock:

W tej chwili są już wynegocjowane i zaproponowane lepsze - korzystniejsze dla graczy - rozwiązania, włącznie ze wstępem na MP dla każdej wersji językowej (i tylko możliwymi zniżkami dla graczy PL), więc po co dalej negocjować gorsze (droższe) rozwiązania...?
 
     
Teokrata
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

wracajac do tematu Conquesta - proponuje Galakcie aby sie skupila na wspieraniu SPRZEDAZY polskiej wersi, dzialaniu HANDLOWYM oraz pozytywnym marketingu zamiast straszenia restrykcjami, dyskryminacja czesci graczy itd itp jak to zrobic? to na prawde proste, podam kilka przykladow:

- po pierwsze, promowac gre bez wzgledu na wersje. najlepszy sposob promocji to strona dedykowana, ranking, wspieranie imprez/turniejow

- po drugie, promowac SPRZEDAZ polskiej wersji, czyli np przy zakupie 3 szt core setu PL koszluka/mata/inny gadzet gratis. jak zachecic lokalne sceny turniejowe do zakupu dodatkow PL? przy zakupie np 10 szt dodatku w Waszym sklepie jakis gadzet/nagroda na turniej gratis

- po trzecie, mozecie tez w podobny sposob zachecic graczy, ktorzy preferua wersje ENG by zamawiali je u Was, czyli np przez Wasz sklep internetowy

w ten sposob bedziecie wspierac graczy, ktorzy kupia wersje PL bez ingerencji w ranking czy dopuszczenie do turniejow, zwiekszajac ilosc graczy, czyli klientow
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13