galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PAK - Polski Projekt Autorskich Kart WP LCG

Co sądzisz o pomyśle na PAK WP LCG?
Pozytywnie - projekt ma szansę powodzenia, chętnie pomogę!
55%
 55%  [ 20 ]
Neutralnie - projekt ciekawy, ale o wątpliwej sensowności istnienia.
30%
 30%  [ 11 ]
Negatywnie - projekt nie ma szans powodzenia, gdyż zbyt dużo istnieje orygilanych kart.
13%
 13%  [ 5 ]
Głosowań: 36
Wszystkich Głosów: 36

Autor Wiadomość
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Maj, 2014   Karta #129 Cienistogrzywy

Witajcie,

Eksperymentalnie wrzucam kartę bezpośrednio z innego miejsca niżeli imageshack. Proszę o informację czy kartę widać, znajdziecie ją również na naszym profilu na fejsiku :)

Pierwsza wersja z Gandalfem na doczepkę oraz druga konsultowana przez Cread'a, każdy z wersji daje nieco inny bonus. Osobiście uważam, iż warto mieć obydwie :)
Corran dzięki za kapitalny cytat! (Ot mała nowość).

129. Cienistogrzywy (w dwóch odsłonach)


Ostatnio zmieniony przez Lekt Pią 23 Maj, 2014, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Maj, 2014   

Widać obrazki ;) Zdecydowanie jestem za wersją nr 1. Fajnie się komponuje z tekstem karty.
 
     
Zboku
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Maj, 2014   

Tylko poprawcie te "Wierzchowice" w linii pod tytułem karty :wink:
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Maj, 2014   

Zboku napisał/a:
Tylko poprawcie te "Wierzchowice" w linii pod tytułem karty :wink:
Gryf jest tak narowisty, że "zapragł" być "więrzchowicem" :P
Karty poprawione. Czeski błąd :) Dzięki za zwrócenie uwagi, Corran już Cię uprzedził.
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Maj, 2014   

W pierwszej wersji jest jeszcze "Wierzchowietc" w opisie zdolności karty.
 
     
Zboku
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Maj, 2014   

Wydaje mi się że widziałem jeszcze jakieś drobne błędy (typu Mogrulu) ale nie chciałem pisać aby nie było że "sam nie zrobi, a po nogach kąsa" :roll:
Karty wyglądają super, duży szacun.
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Maj, 2014   

Zboku napisał/a:
Wydaje mi się że widziałem jeszcze jakieś drobne błędy (typu Mogrulu) ale nie chciałem pisać aby nie było że "sam nie zrobi, a po nogach kąsa" :roll:
Karty wyglądają super, duży szacun.
A to akurat nie błąd, tylko celowy zabieg. Nóż z Minas Morgul miał być początkową nazwą karty, ale uznaliśmy, iż "Nóż Morgulu" będzie bardziej klimatyczne. Dlatego po konsultacjach nie uważamy tego za pomyłkę :)
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Maj, 2014   

Zboku napisał/a:
Wydaje mi się że widziałem jeszcze jakieś drobne błędy (typu Mogrulu) ale nie chciałem pisać aby nie było że "sam nie zrobi, a po nogach kąsa" :roll:
Karty wyglądają super, duży szacun.
A to akurat nie błąd, tylko celowy zabieg. Nóż z Minas Morgul miał być początkową nazwą karty, ale uznaliśmy, iż "Nóż Morgulu" (PAK#69) będzie bardziej klimatyczne. Dlatego po konsultacjach nie uważamy tego za pomyłkę :)

EDIT: Pamiętajcie, że karty są dostępne na naszym Dropboxie, gdzie znajdziecie je w najlepszej jakości do wydruku/wywołania. Karty wrzucane na FB są tylko poglądowymi, abyście mogli być na bieżąco. Na forum lądują obecnie linki obrazów z mojego chomika, ale nie wszyscy (co już zgłaszali) je widzą. Generalnie niedługo PAK będzie w Waszych lodówkach :P
 
     
Zboku
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Maj, 2014   

Lekt napisał/a:
(...)A to akurat nie błąd, tylko celowy zabieg. Nóż z Minas Morgul miał być początkową nazwą karty, ale uznaliśmy, iż "Nóż Morgulu" będzie bardziej klimatyczne. Dlatego po konsultacjach nie uważamy tego za pomyłkę :)


Nóż Morgulu - tak

Nóż Mogrulu - nie. Zobacz na tytuł tej karty, przynajmniej w wersji widocznej tutaj.
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Maj, 2014   

Zboku napisał/a:
Nóż Morgulu - tak

Nóż Mogrulu - nie. Zobacz na tytuł tej karty, przynajmniej w wersji widocznej tutaj.

Ups :) Najlepciejszym się zdarza. Dzięki za wychwycenie, poprawię po weekendzie i wrzucę na Dropboxa. Pewnie jeszcze nie jeden taki kwiatek się znajdzie. Po iluś tam poprawkach innych rzeczy, takie upierdliwe drobnostki zawsze umykają :) Jeszcze raz wielkie dzięki!
 
     
Zboku
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Maj, 2014   

Spoko wodza. Takie literówki zdarzają się i w profesjonalnych, rynkowych wydaniach, gdzie ileś osób bierze kasę za korektę i "zczytanie".

Z zamierzchłych czasów pamiętam podtytuł jednego z pierwszych wydawnictw o komputerach:

"Nie ma jutra bez komputra"

:wink:
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Maj, 2014   Urodziny PAKu

Witajcie,

Już za miesiąc będziemy obchodzić swoje pierwsze urodziny, stuknie nam okrągły roczek :)
Z tej okazji mamy dla Was ciekawą propozycję na wykonanie jubileuszowej karty opatrzonej numerem i symbolem PAKu oraz podpisem zwycięscy.

Wszystko co musicie zrobić, to wykonać kartę dowolną techniką (Paint, PhotoShop, GIMP, skan rysunku), karta bohatera, sprzymierzeńca, wydarzenia lub dodatk dowolnej strefy.
Karta musi być możliwie zgodna z oryginałem, natomiast nie może ona stanowić kopię jakiejkolwiek wydanej już oryginalnie karty ani powielać karty fanowskie.

Macie pomysł na własną kartę? Teraz możecie wykazać się fantazją :)

Zgłoszenia na nasz "konkurs" możecie wysyłać na lotrlcg@wp.pl :)
Zwycięska trójka zostanie wyłoniona na początku lipca.
Karty zostaną wykonane bezzwłocznie zakończeniu "konkursu"

Czas start - zgłoszenia przyjmujemy do 30 czerwca do godziny 23:59.

W zależności od ilości przesłanych zgłoszeń dla zwycięscy przewidujemy miłą niespodziankę :)

Pozdrawiamy,
Ekipa PAK
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Cze, 2014   

Proponuję uaktualnić pierwszy post o wszelki istotne linki jak min profil na FB czy, co ważniejsze, link do całego projektu. Wczoraj potrzebowałem na szybko go znaleźć i się skończyło na przeglądanie strona po stronie całego tematu :)
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Cze, 2014   

Muad'Dib napisał/a:
Proponuję uaktualnić pierwszy post o wszelki istotne linki jak min profil na FB...

Zgodnie za Twą radę mój drogi, post No. 1 w temacie o PAKu został zrewitalizowany :)
Tutorial wkrótce, obecnie cały mój "wolny" czas pochłonęły przygotowania do doktoratu oraz sprzątanie na forum :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.34 sekundy. Zapytań do SQL: 15