galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PAK - Polski Projekt Autorskich Kart WP LCG

Co sądzisz o pomyśle na PAK WP LCG?
Pozytywnie - projekt ma szansę powodzenia, chętnie pomogę!
55%
 55%  [ 20 ]
Neutralnie - projekt ciekawy, ale o wątpliwej sensowności istnienia.
30%
 30%  [ 11 ]
Negatywnie - projekt nie ma szans powodzenia, gdyż zbyt dużo istnieje orygilanych kart.
13%
 13%  [ 5 ]
Głosowań: 36
Wszystkich Głosów: 36

Autor Wiadomość
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Gru, 2013   Karty #69-75

Witajcie po dłuższej przerwie.
Poniżej znajdziecie karty z końca partii III, czyli numery od 69 do 75.
Ogłaszamy również, iż istniejący i działający od blisko pół roku projekt PAK zawiesza swoją działalność. Pozostało nam do wykonania około 100 zaplanowanych uprzednio kart i mamy zamiar wywiązać się z postawionego sobie zadania, nawet jeśli mielibyśmy robić te karty wyłącznie dla siebie :)
Obecnie do końca roku całe siły twórcze zostaną przekierowane na mój pierwszy scenariusz, którego wprowadzenie fabularne znajdziecie w temacie o "Dodatkach stworzonych przez graczy".
Tymczasem zapraszam do zapoznania się z nowymi kartami i na zapas życzymy Wszystkim forumowiczom samych dobrego na święta.
Do zobaczenia wkrótce.
PAK, czyli Corran & Lekt.

69. Nóż Morgulu

70. Placki Beorna

71. Ringil

72. Ususzone Seregony

73. Z Nad Brzegu Księżyca!

74. Singollo

75. Hełm Hadora
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Maj, 2014   PROŚBA O POMOC

Szanowni Gracze mam ogromną prośbę,

Ponieważ jakiś czas temu ImageShack, przez którego zamieszczaliśmy wrzucane tutaj karty zrobił się płatny, kilka osób - w tym Corran - przesłało do mnie informację, iż karty są na forum niewidoczne.

Proszę kilka chętnych osób o potwierdzenie moich przypuszczeń oraz radę, gdzie można by wrzucić owe obrazy, aby później w formie linku do wglądu przekopiować je tutaj.

Szkoda byłoby mimo wszystko zostawić tak na pastwę odleżyn naszą pracę, włożyliśmy w to sporo serca i nie porzuciliśmy do końca naszego karciankowego dziecka :)

Z góry serdeczne dzięki,
Lekt
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Maj, 2014   Ważne zmiany w projekcie PAK WP LCG

Szanowni Karciankowcy,

Wybaczcie post pod postem, ale z powodu jego ważności należy sprawę rozgraniczyć.

Po długim procesie tentegowania w głowach, postawiliśmy nie tworzyć sztucznego tłumu w Internecie - wystarczająco już zapchanym i przenieść PAK WP LCG na Fejsbuka.

Dotychczasowa strona fecebookowa strona IOTWP została przechrzczona na PAKWPLCG.

Decyzja ma charakter pragmatyczny, gdyż utrzymywanie strony Turniejowej okazała się reanimowaniem sieciowego trupa.

Po wprowadzeniu opłat na ImageShacku nasza sytuacje nieco się skomplikowała, gdyż karty wklejane pieczołowicie na forum Galakty - w tym właśnie temacie - stały się niewidoczne.

Dlatego informujemy, iż z dniem dzisiejszym dawna strona IOTWP zostaje przechrzczona na stronę poświęconą PAKowi oraz samoróbką do Władcy Pierścieni Gra Karciana.

FB jest bez wątpienia medium o szerokiej dostępności, a łatwość dodawania kolejnych partii kart wraz z ich opisami przeważył za przenosinami PAKu właśnie tutaj.

I pamiętajcie PAK nie umarł, póki my żyjemy! :)
(a trochę jeszcze pożyjemy...)

Z pozdrowieniami
Ekipa PAK :)

Zapraszamy serdecznie do naszej samoróbkowej społeczności:
PAK WP LCG NA FACEBOOKu
 
     
burial
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Maj, 2014   

fajnie, że inicjatywa się rozwija...
ja z niecierpliwością czekam na scenariusze :)

Mam jeszcze pytanie (a może potraktujecie to jako sugestie):
Czy ktoś może mnie poinstruować w jaki sposób najłatwiej produkować sobie karty? Albo w jaki sposób WY to robicie?
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Maj, 2014   

burial napisał/a:
fajnie, że inicjatywa się rozwija...
ja z niecierpliwością czekam na scenariusze :)

Mam jeszcze pytanie (a może potraktujecie to jako sugestie):
Czy ktoś może mnie poinstruować w jaki sposób najłatwiej produkować sobie karty? Albo w jaki sposób WY to robicie?


Mój znajomy zazwyczaj drukuje karty w punkcie fotograficzny. Ja jestem bardziej pedantyczny. Biorę odpowiednio cienki papier foto i drukuję. Potem naklejam na oryginalną kartę aby tył był taki sam i lakieruję po oczyszczeniu pędzelkiem powierzchni. Jest to o tyle trudno do wykonania w przypadku LOTR-a, że nie masz śmieci, jak to w LCG. Ja tej metody używałem na CCG.
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Maj, 2014   

burial napisał/a:
Mam jeszcze pytanie (a może potraktujecie to jako sugestie):
Czy ktoś może mnie poinstruować w jaki sposób najłatwiej produkować sobie karty? Albo w jaki sposób WY to robicie?

Witam,
W ciągu 1-2 dni na PrzystankuPlanszówka spodziewajcie się tekstu opowiadającego o PAKu oraz poruszającego kwestie tworzenia kart. Tam znajdziecie wiele odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Ponieważ pracy jest sporo prosimy o wyrozumiałość - jest nas do tego tylko dwóch (w porywach 3), za kilka rzeczy trzeba poprawić. Obecnie w ramach akcji propagującej WP LCG mamy w planach zrobić nowy tutorial dla Graczy chętnych na drukowanie kart oraz na pierwszym miejscu rozwinąć powstały niedawno profil na FB - PAK WP LCG NA FACEBOOKu

Natomiast wszelakie pytania prosimy kierować na lotrlcg@wp.pl :)

Ponawiam również prośbę o przesłanie na priva wiadomości czy karty PAKu w dedykowanym mu temacie wciąż są widoczne?
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Maj, 2014   Ważne zmiany w projekcie PAK WP LCG - kolejna odsłona

Witajcie,

Szanowni Gracze od dziś karty PAKu oraz wiele innych przydatnych rzeczy jak szablony do GIMPa, czcionki oraz karty zewnętrzne znajdziecie na nowym koncie Dropbox:

PAK WP LCG NA DROPBOX

Bierzcie, ściągajcie i grajcie wesoło wszyscy!

Zapraszamy także na naszego Facebooka:
PAK WP PL na Fejsie

Pytania, uwagi i komentarze możecie również przesyłać na lotrlcg@wp.pl

Tyle wygrać :)
 
     
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Maj, 2014   

Ups - link na dropboxa chyba nie działa...

Ps. Dzięki Lekt za dzisiejszą - owocną i perspyktywiczną - pogadankę :twisted:
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Maj, 2014   

Wacho napisał/a:
Ups - link na dropboxa chyba nie działa...
Ps. Dzięki Lekt za dzisiejszą - owocną i perspyktywiczną - pogadankę :twisted:

Proszę o info na priva komu jeszcze nie działa link. U mnie wszystko widać :/ Ech ta technologia XXI wieku mnie ewidentnie nie kocha.

Corran, przyjacielu wspomożesz?
 
     
burial
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Maj, 2014   

u mnie wszystko śmiga jak ta lala - od samego początku
ściągnąłem w ciągu pierwszych minut po udostępnieniu posta

Dzięki Lekt! (i reszta) za świetną robotę i super materiały!
 
     
Corran
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Maj, 2014   

Lekt napisał/a:
Wacho napisał/a:
Ups - link na dropboxa chyba nie działa...
Ps. Dzięki Lekt za dzisiejszą - owocną i perspyktywiczną - pogadankę :twisted:

Proszę o info na priva komu jeszcze nie działa link. U mnie wszystko widać :/ Ech ta technologia XXI wieku mnie ewidentnie nie kocha.

Corran, przyjacielu wspomożesz?
Nie bardzo wiem jak mógłbym pomóc. Podobnie jak burial uważam, że wszystko działa prawidłowo. Może to był jakiś chwilowy problem, z... bo ja wiem, z serwerem Dropboxa?
 
     
Jahmel
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Maj, 2014   

Chylę czoła ku podłodze, zresztą żuchwa jest tuż obok. Mistrzostwo świata.
Śmiga pięknie. Lekt może z tą technologią to chwilowy foch :razz:
 
     
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Maj, 2014   

Hej - spróbowałem na innym kompie i wszystko śmiga "jak ta lala"!!! :mrgreen:
Piękne karty - i na pierwszy rzut oka wydają się bardzo grywalne :-) Super robota!!!
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Maj, 2014   

U mnie też wszystko działa :)
 
     
maclis
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Maj, 2014   

Wszystko działa. Nie wiedziałem, że już macie tyle kart. Powodzenia!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 15