galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lieutenant Packs wasze wrażenia :)
Autor Wiadomość
Mowca
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Maj, 2014   Lieutenant Packs wasze wrażenia :)

Witam,

Do napisania tego tematu skłoniły mnie moje przemyślenia na temat tych dodatków.
Na chwilę obecną największym pozytywnym zaskoczeniem był dla mnie agent
Gargan Mirklace (jako demon).

Sam agent jest bardzo potężny (aby to zrównoważyć zastępuje całą grupę potworów), a mechanika jego kart jest klimatyczna i zabawna dla przykładu jego karty pozwalają graczom handlować się z demonem :)

http://www.fantasyflightg...ard-plot-04.png

Podobnie działa karta Demon's Bargain
Overlord proponuje życie i staminę nieprzytomnemu bohaterowi(sam wybiera ile chce zaoferować) a w zamian otrzymuje żetony zagrożenia.

Nie są to może jakieś potężne karty ale dają graczom nowe ciekawe możliwości.

Ciekawi mnie jacy są wasi faworyci ?
 
     
keldorn
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Maj, 2014   

Nie ukrywam ze kupilem dodatki popleczników glownie dla figurek. Nie bawi mnie walka przeciwko kartonowym zetonom. Musi byc figurka i tyle.
Co do kart pogłosek (czy jak tam one sie nazywaja) to niektore sa nawet niezle. Przegladajac je jedynie to niektore daja rade. Ogolnie slabym rozwiazaniem jest wybranie jednej konkretnej talii na cala kampanie. Nie pozwoli nam to wykorzystac wszystkich tali, sprawdzic jak dany poplecznik sie bedzie sprawowac w normalnej grze. Trzeba bedzie dobrze przemyslec bo decyzja jest na cala kampanie.

Co do sposobu zdobywania zetononów zagrozenia i fortuny to nieco traci mi pierwszym Descentem. Fajne jest tez to ze wydane przez MW zetony przekazywane sa dla bohaterów.

Podsumowujac: nie zaluje zakupu tych wszystkich popleczników. Fajnym pomyslem jest wydanie Sereny i Raythen. Sa tam 2 figurki wraz z kartami bohaterów, czyli mozna je wykorzystac do nornalnej gry.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.31 sekundy. Zapytań do SQL: 14