galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polska wersja - The Road Darkens
Autor Wiadomość
burial
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

Mando napisał/a:
Dodatkowo kupiłem w sklepie Galakty, który paradoksalnie jest najdroższym znanym mi sklepem z grami Galakty ale to temat na inną dyskusję, a do tego korzysta z najgorszego kuriera z jakim miałem nieprzyjemność „współpracować” ale to już temat na zupełnie inną dyskusję :-)


No to twój zakup się liczy jako 2 ;)
 
     
balint
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Maj, 2014   

No tak, ale czy test będzie wiarygodny? Bo szereg graczy (np. ja) kupiło rozszerzenie w dniu premiery. Drugiego nie kupię, a dodatek mi się marzy.
 
     
balint
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Maj, 2014   

wojo napisał/a:
Problemów jest sporo ale jak my fani niczego nie zrobimy to na pewno się nie uda. Dlatego wklejam to co napisałem na forum gier planszowych:

Cytat:
Natomiast wracając do meritum czyli co można zrobić aby była szansa na te 50 sprzedanych Jeżdżców. Miałem zamiar zrobić recenzję tego dodatku po połączeniu z samym Core Setem ale będzie masakra ciężko w 3 tygodnie. Wyszło mi że te 3 tygodnie zajmie mi ogranie 3 scenariuszy a gdzie czas na napisanie opublikowanie i aby ludzie zobaczyli? Testował ktoś ten dodatek w takim wariancie (tylko z podstawką)? Może wspólnie by to opisać. Chętnie pomogę w spisaniu/redakcji wrażeń. Tekst powinien powstać w przeciągu tygodnia jeżeli ma mieć jakikolwiek wpływ. Co do publikacji mogę spróbować pogadać z Tycjanem z ZnadPlanszy, myślę że WinOnBoard też można by poprosić (publikowali mój poradnik dla Solo graczy).


Nasz forumowy kolega Balint pisuje dla Poltergeista - opublikował tam świetną recenzję dla fanów, może dałby się namówić na tekst dla początkujących? Sam jestem na bakier z FB ale może ktoś ma w tej dziedzinie doświadczenie?

Kolejny pomysł to organizacja konkursu - przydałaby się tutaj składka wśród nas na zakup nagrody. Sam deklaruję że mogę spokojnie się dorzucić. Mam następujący pomysł:
- Kup Jeźdźców w sklepie Galakty w ciągu najbliższych 3 tygodni a weźmiesz udział w losowaniu dowolnego (wybranego przez zwycięzcę) innego dodatku do WP:LCG. Jeżeli pojawią się chętni to mogę wziąć się za organizację tego (choć przyznam że regulaminy konkursów to dla mnie czarna magia).


Jeśli chodzi o wykorzystanie moich tekstów do celu popularyzacji i przez to zwiększenia szans na wydanie rozszerzenia to proszę uprzejmie - można udostępniać tekst - także poprzez Galaktę.
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Maj, 2014   

Są pierwsze aktywności akcji mobilizacyjnej:

- Dzięki uprzejmości użytkownika RUSE z forum gry-planszowe.pl mamy pierwszą informację prasową o akcji zbierania zakupów:
Cytat:
Ahoj!

Słowa dotrzymałem. Tekst przed chwilą został opublikowany i zajdziecie go w tym miejscu:
http://przystanekplanszowka.pl/2014/05/ ... ienia.html

oraz na naszym profilu na FB:
https://www.facebook.com/pages/Przystan ... 598?ref=hl

teraz prośba do Was wszystkich aby linkować i rozpowszechniać informację, a może się uda ;)

Kto może niech linkuje na FB czy zaprzyjaźnionych blogach.

- Wczoraj rozpakowałem swoich Czarnych Jeźdźców. Postaram się spisać pierwsze wrażenia jak najszybciej (będę pisał z perspektywy gracza który ma tylko podstawkę). Jak artykuł będzie gotowy na pewno postaram się go gdzieś wrzucić. Potem postaram się relacjonować kolejne scenariusze jak tylko uda mi się coś zagrać - będę stosował talię, która jest podana w instrukcji (core+ CJ)

- W tej chwili naliczyłem 5 deklaracji (1 tutaj i 4 na gry-planszowe.pl) dokonania zakupu - świetny start (zwłaszcza, że poszło zamówienie z 3 Trolle najwyraźniej więc może wzięli nawet 1 czy 2 więcej).

- Podtrzymuję propozycję zrobienia loterii wśród tych, którzy kupią Czarnych jeźdźców. Mogę zadeklarować wpłatę 40 złotych na ten cel. Jeżeli ktoś inny byłby chętny dołożyć się (nawet parę złotych) to zaraz możemy zafundować szczęśliwemu zwycięzcy chociaż mały dodatek. Gdyby jakiś sklep chciał zostać patronatem konkursu (np. w zamian za rabat na zakup nagrody) to jestem jak najbardziej otwarty na współpracę. Wiem że kolega Chlecho z xjoy.pl wiele zrobił dla rozwoju naszej karcianki więc może i tym razem nas wspomoże.
 
     
Filiip10
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Maj, 2014   

GALAKTO LICZĘ NA The Road Darkens !!!!

Pozdrawiam serdecznie was wszystkich :)
 
     
Mando
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Maj, 2014   

balint napisał/a:
No tak, ale czy test będzie wiarygodny? Bo szereg graczy (np. ja) kupiło rozszerzenie w dniu premiery.


Będzie jak najbardziej wiarygodny bo ten szereg graczy to była koszmarnie mała liczba. Teraz Galakta sprawdza czy można liczyć na zmobilizowanie się drugiej fali, która dodatki kupuje wolniej. Czy kupią czy tylko mówią, że kiedyś by przecież kupili. Gdyby nie ten szereg graczy, który kupił po premierze to w ogóle nie byłoby o czym gadać.
 
     
Radziol88
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Maj, 2014   

Mando napisał/a:
balint napisał/a:
No tak, ale czy test będzie wiarygodny? Bo szereg graczy (np. ja) kupiło rozszerzenie w dniu premiery.


Będzie jak najbardziej wiarygodny bo ten szereg graczy to była koszmarnie mała liczba. Teraz Galakta sprawdza czy można liczyć na zmobilizowanie się drugiej fali, która dodatki kupuje wolniej. Czy kupią czy tylko mówią, że kiedyś by przecież kupili. Gdyby nie ten szereg graczy, który kupił po premierze to w ogóle nie byłoby o czym gadać.

Ja ciągle nie mam ostatniego cyklu i sagi.
W zaistniałej sytuacji na dniach składam zamówienie na Czarnych Jeźdźców.
 
     
piotrest
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Maj, 2014   

balint napisał/a:
No tak, ale czy test będzie wiarygodny? Bo szereg graczy (np. ja) kupiło rozszerzenie w dniu premiery. Drugiego nie kupię, a dodatek mi się marzy.


ja również kupiłem dodatek od razu, mam wszystko co wyszło do tej pory... :neutral:
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Maj, 2014   

Część z nas ma, ale według tego co pisała Galakta ta część nie jest duża, choć zapewne byłaby to większość udzielająca się aktywnie w tematach o Władcy. Dlatego ważne jest, by jak najwięcej osób zostało o tym poinformowanych.
 
     
balint
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Maj, 2014   

schen napisał/a:
Część z nas ma, ale według tego co pisała Galakta ta część nie jest duża, choć zapewne byłaby to większość udzielająca się aktywnie w tematach o Władcy. Dlatego ważne jest, by jak najwięcej osób zostało o tym poinformowanych.


Dlatego też możecie w ramach popularyzacji udostępniać moją recenzję Czarnych Jeźdźców. Może kogoś zachęci :)
http://karcianki.polter.p...-Jezdzcy-c26359
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Maj, 2014   

Ja swój egzemplarz kupiłem jakieś 2 tygodnie temu... Gdybym wiedział :neutral:
Pytanie do D.W. - Czy zakup Głosu Isengardu może się liczyć? Drugiego egzemplarza CJ kupować nie będę, a tylko ten duży dodatek mi brakuje.
 
     
burial
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Maj, 2014   

Dla Sprawy "Czarnych Jeźdźców" kupiłem... rozpakowani... zapakowani w koszulki i czytam :)
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Maj, 2014   

Przedstawiam krótki raport ze stanu naszej akcji promocji "50 Czarnych Jeźdźców = Road Darkens PL":

1. Promocja w mediach:
- Tekst główny na: LINK (Rune poza świetnym tekstem wykonał kawał dobrej roboty wrzucając info na FB wielu planszowkowych serwisów (min. Galakta, board times, games fanatic ...)
- Info na Portel.pl
- Board times opublikował link do głównego tekstu na swoim FB Link
- Główne dyskusje fanów: gry-planszowe.ploraz na forum galakty

2. Konkurs - Jest już na tym etapie pewny. Dzięki ofertom użytkowników - Schen (forum galakta), Rune, godpuppet (forum gry-planszowe) mamy już łącznie 90 złotych na nagrodę. W tej chwili jeszcze 10-20 złotych brakuje na zakup dowolnego dodatku na nagrodę i przesyłkę więc każda złotówka się liczy! Uwaga: najpóźniej w poniedziałek ogłosimy konkurs oficjalnie więc proszę o oferty wsparcia jak najszybciej!

Uwaga: chwilowo zbieram tylko i wyłącznie oferty wsparcia (ale proszę abyście założyli że te pieniądze są już zamrożone) a nie przelewy bo chcę wiedzieć ile ostatecznie będzie nasz kosztować zakup. Jeżeli pieniędzy zadeklarowanych będzie więcej to albo ufundujemy drugą nagrodę albo porostu pozbieram nieco mniej pieniędzy od każdego.

3. Postępy (na podstawie deklaracji na forach, trzeba pamiętać że faktyczna liczba powinna być wyższa jeżeli sklepy domawiają z Galakty więcej kopii):
- forum gry planszowe.pl: 7
- forum galakta: 4
Liczę że największy wpływ zakupów pojawi się na początku. Później powinien zadziałać konkurs i liczę na sporo zamówień w ostaniach dniach akcji. Ogólnie zdaje się że trzeba będzie walczyć do ostatniego dnia. Kto ma jakieś pomysły, dojścia - niech działa!

4. Tekst/Recenzja - Na tym froncie jest na razie najsłabiej. Tekst powstaje ale niestety wolniej niż bym sobie tego życzył. Mam pewien problem z właściwym połączeniem myśli które chciałbym przekazać. Niemniej jednak żeby zwiększyć presję na siebie publikuję link żebyście mogli widzieć co już jest i postępy: wersja rozgrzebana/robocza jest widoczna (i można komentować, pamiętajcie że tekst ma być skierowany do nowych graczy) tutaj: tekst
 
     
burial
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Maj, 2014   

[quote="wojo"]Przedstawiam krótki raport ze stanu naszej akcji promocji "50 Czarnych Jeźdźców = Road Darkens PL":

Super...
Fajnie, że to w jednym miejscu zebrane.
Trzymam kciuki!
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Maj, 2014   

wojo napisał/a:
2. Konkurs - Jest już na tym etapie pewny. Dzięki ofertom użytkowników - Schen (forum galakta), Rune, godpuppet (forum gry-planszowe) mamy już łącznie 90 złotych na nagrodę. W tej chwili jeszcze 10-20 złotych brakuje na zakup dowolnego dodatku na nagrodę i przesyłkę więc każda złotówka się liczy! Uwaga: najpóźniej w poniedziałek ogłosimy konkurs oficjalnie więc proszę o oferty wsparcia jak najszybciej!

Deklaruję brakujące 20 zł. :grin:

Lepiej zrobić 1 nagrodę - i zostawić rezerwy na kolejną z okazji wyjścia 2 Dodatku :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.21 sekundy. Zapytań do SQL: 13