galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Strange Eons - card maker dla Talisman oraz Magii i Miecza
Autor Wiadomość
Gryf
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Lip, 2010   

Jak można wydrukować kilka kart np.przygód na jednym arkuszu A4, bo nie moge tego nigdzie znalezc, a jak drukuje to musze na osobnych kartkach?
----------------------------------------------------------------------------------------
I też pytanie jak kolega powyżej. jak można dać symbol własnego dodatku?
 
 
yojin
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Lip, 2010   

w szablon trzeba wrzucic karty przygód. Mieści sie 18 sztuk
tu szablon: http://img695.imageshack.us/f/arkusz.jpg/
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Gru, 2010   

Dostępna jest najnowsza wersja plug-inu do Talisman: Magii i Miecza. Dzięki niej możemy tworzyć karty, które pojawiły się w Sacred Pool. Dodatkowo, możemy również dodać ikonę naszego własnego rozszerzenia, poradnik jak to zrobić znajduje się tutaj.

W najbliższym czasie postaram się przygotować listę zmian oraz komend. Najnowsze komendy, to:

<dg> czyli Drobiazg
<di> czyli Drobiazgi
<highland> czyli ikonka Highland
<sacredpool> czyli ikonka Sacred Pool
<neutral> czyli oficjalna ikonka Charakteru Neutralny
<neutral_jc> czyli poprzednia ikonka Charakteru Neutralny

Plug-Iny do ściągnięcia z Talisman Island.
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

Dodatkowe plug-iny do DungeonQuest oraz do Runebound znajdują się tutaj:

DungeonQuest: http://www.forum.galakta.pl/viewtopic.php?t=3417
Runebound: http://www.forum.galakta.pl/viewtopic.php?t=3416
 
     
FilipsO
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Gru, 2011   

Mam error przy instalacji pluginu :( Jakiś checksum. Po 2: skąd ściągnąć rewersy do kart, jakie powinny być wymiary kart i na jakim papierze drukować.

EDIT: Naprawione.

EDIT2: Skąd ściągnąć jakieś fajne grafiki do tego? I jak drukować karty, tak aby były z dwóch stron (front face i back face) i jaki papier do tego polecacie.
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Sty, 2012   

FilipsO napisał/a:
EDIT2: Skąd ściągnąć jakieś fajne grafiki do tego? I jak drukować karty, tak aby były z dwóch stron (front face i back face) i jaki papier do tego polecacie.


Uszanowanie,

Co do grafik, to cóż... mogę zasugerować, ażebyś poszukał grafik PD, czyli takich, do których nikt nie rości sobie praw autorskich. Ewentualnie polecam też kontaktować się z twórcami, czy zgodzą się darmowo udostępnić Ci swoją pracę i ją użyć w niekomercyjny sposób. Co do drukowania, to ja osobiście nie drukuję tyłów kart, polecam zaopatrzyć się w dodatkowy mały dodatek oraz koszulki. Wtedy na pewno karty nie będą różniły się od siebie.

Pozdrawiam.
 
     
Lipski
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Maj, 2013   

Witam. Udaje się stworzyć właśne karty np. przygód? Pytam z ciekawości, sam bym chętnie wykreował kilka dla siebie :)
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Maj, 2013   

Jak najbardziej, ja sam już stworzyłem dzięki SE ze 1000 kart. Tutaj znajduje się mój skromny poradnik: http://www.forum.galakta.pl/viewtopic.php?t=2328 :)

Jak już jakieś stworzysz, to polecam się nimi podzielić, np. na GameKeeperze (link w podpisie), który generalnie jest o twórczości fanowskiej.
 
     
Lipski
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Maj, 2013   

Taki komunikat mi wyskakuje, co teraz ? Ratuj :)

Uncaught java.io.FileNotFoundException: talisman4R/fonts/caxton-l-extended.ttf
talisman4R/fonts/caxton-l-extended.ttf
at fontutils:132
at res://libraries/fontutils.ljs:20
at res://talisman4R_pl/extension.js:38
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Maj, 2013   

Zainstalowałeś angielski plug-in? Polski jest jedynie nakładką na angielski. Musisz zainstalować SE (najlepiej wersję 2.1 alpha 13), potem angielski plug-in, a następnie polski. Powinno śmigać.
 
     
Lipski
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Maj, 2013   

A widzisz, tu popełniłem błąd, już ściągam ang. - tracę jedną turę xD

Dzięki!
 
     
Regos
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014   

Witam.
Nie potrafię sobie poradzić z odpaleniem programu, po licznych błędach utknąłem na jednym [screen poniżej]. Wyskakuje przy próbie uruchomienia, zainstalowania plug-in'u, a nawet odinstalowania.

Jakieś sugestie? Mam najnowszą wersję Javy i uruchamiam plik jako administrator (w przeciwnym wypadku pojawia się inny błąd).





EDIT: Problem rozwiązałem za pomocą programu JavaRa i ręcznego usuwania pozostałości po Javie w folderze widnows32.
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014   

Hmm... nie spotkałem się nigdy jeszcze z takim problemem, ale cieszę się, iż udało Ci się go naprawić :) . Czekamy teraz na Twoją twórczość autorską ;) .
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13