galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ukryte królestwa + podstawka?
Autor Wiadomość
mo850425
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Kwi, 2014   Ukryte królestwa + podstawka?

Witam. Posiadam jedynie zestaw podstawowy i mam zamiar kupić ukryte królestwa. Zastanawiam się czy w tych dwóch zestawach starczy mi kart żeby złożyć pełne talie dla 4 nowych ras? Bo widziałem listę kart w królestwach i jakoś brakuje sporo kart żeby dobić to 50 dla którejś z ras. Starczy mi neutrali z podstawki żeby dobić do tej 50? Zaznaczam, że nie chcę mieszać ras i nie planuję kupować innych dodatków.
 
     
Borwol
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Kwi, 2014   

Nie ma szans. To lista kart w dodatku:
http://deckbox.org/games/whi/cards?s=e&o=d
 
     
mo850425
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Kwi, 2014   

Czyli rozumiem, że żeby zagrać np. samymi lizardami potrzebuję jesze Marszu potępionych? A w przypadku np. lęśnych elfów muszę kupić jeszcze kilka tych małych dodatków? Dziwne to trochę bo producent pisze, że do Ukrytych Królestw potrzebna jest jedynie podstawka. Sposób na naciągnięcie gracza?
 
     
syd3r
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Kwi, 2014   

Cytat:
Dziwne to trochę bo producent pisze, że do Ukrytych Królestw potrzebna jest jedynie podstawka. Sposób na naciągnięcie gracza?

No nie. Karty z dodatku można potraktować jako podstawę talii, albo jako uzupełnienie. Można wtedy grać na zwykłej stolicy, albo na neutralnej. Przykładowo - możesz wziąć część kart z Imperium, trochę od Jaszczurek i kilka od Leśnych Elfów i talia będzie działała, a trzy różne stolice zmodyfikują ci startowe warunki, w zależności od wyboru.

Mając podstawkę i Ukryte Królestwa da się grać. Ale na talię z samych kart neutralnych jednej rasy, jest tam za mało kart.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14