galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Chciałbym, żeby gra... - nasz koncert życzeń
Autor Wiadomość
balint
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Lut, 2013   

Poza wspomnianymi wyżej + ucieczka z dol guldur reszta jest do wygrania
 
     
balint
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Lut, 2013   

Jeszcze dwie rzeczy:
- żeby opisy na przygodach nie były tak kretyńskie jak są (wspominał o tym JollyRoger1916),
- żeby FFG wypuściło scenariusze wykorzytujące obecne zestawy przygodowe, zwłaszcza CMP. I nie mam tu na myśli "nightmare mod", tylko nowe przygody wykorzystujace karty z np. "Polownia na Golluma". Na przykład FFG mogłoby wykupić przygody stworzone przez fanów i opublikować je zbiorczo jako DnŻ.
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Lut, 2013   

A ja akurat bym nie chciał by używali poprzednich talii spotkań. Dla stałego fana to nie problem ale od niedzielnych graczy wymuszałoby zakup poprzednich dodatków (przykład z polowaniem na golluma). Nie oszukujmy się nie wszystkie przygody są fajne.
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Lut, 2013   

A ja se właśnie myslę że fajne by to było. Bo z jednej strony wymuszalo by kupowanie wszystkich dodatków, a z drugiej strony ci z nas którzy mają (albo maja ambicję) mieć wszystkie dodatki, mogą odnosić wrażenie że te talie sie w pewnym sensie marnują, bo są jednofunkcyjne. Fajnie by było używać ich do inncyh przygów tak z racji zasad zapodanych przez FFG, bo home rule to se można zawsze zrobić i używać. Tak jak wszechstronne są talie z ZP.
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Lut, 2013   

Odpowiedzią na to marnowanie scenariuszy to nightmare decki które ma wypuścić FFG ;]
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Lut, 2013   

No tak dlatego też bardzo mnie taka wizja raduje.
Ale jeszcze jak by zastosowanie starych talii w nowych dodatkach to tez było by elegancko.
 
     
balint
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Lut, 2013   

Nightmare deck to jedno - utrudnienie dotychczasowych scenariuszy.
Nowe przygody na bazie istniejących talii spotkań to drugie.

A forma wypuszczenia tego jako DnŻ nie obligowałaby nowych graczy do zakupu przygód.
Ale może by zachęciła.
 
     
Mitrel
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Mar, 2014   

Mogliby wydać: duży dodatek składający się z samych kart misji które wykorzystują wszystkie zestawy kart spotkań dotychczas wypuszczonych.
 
     
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Mar, 2014   

Dokładni jak poprzednik - to jak na razie największa bolączka gry, serce boli, że setki kart leżą i czekają... chyba właśnie na taki dodatek...
Fajnie by było gdyby pociągnęli to dwutorowo: dla posiadających wszystko co wyszło (mix kart mógłby być bardzo interesujący w nowych rozgrywkach/przygodach/kampaniach), rozgrywki miksujące dotychczasowe zestawy / kampanie skorygowane o nowe karty z innych setów...
 
     
JoannaW
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Mar, 2014   

Gra mi się podoba... może więcej pomysłowych przygód, ale czy ja wiem... będę wtedy chyba w siódmym niebie :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14