galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Ring-Maker
Autor Wiadomość
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

Radziol88 napisał/a:
A wiesz Kulgan, że DnŻ jest od dłuższego czasu wstrzymany na całej linii do odwołania?

A nie wiem, bo swój egzemplarz mam i wiem, że jest jeszcze do kupienia :wink: Natomiast jeśli kiedyś wyjdzie wersja PL, to i tak ją sobie kupię :mrgreen:
 
     
Radziol88
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

Kulgan napisał/a:
Radziol88 napisał/a:
A wiesz Kulgan, że DnŻ jest od dłuższego czasu wstrzymany na całej linii do odwołania?

A nie wiem, bo swój egzemplarz mam i wiem, że jest jeszcze do kupienia :wink: Natomiast jeśli kiedyś wyjdzie wersja PL, to i tak ją sobie kupię :mrgreen:

Problem jest taki, że nic nowego nie mogą teraz wydać albo dodrukować, tylko sprzedają zapasy.
 
     
Filiip10
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

Trzeba mieć nadzieję że powstanie :)

Można chyba zbierać podpisy żeby Galakta przetłumaczyła i sprzedawała w Polsce !!!!!!
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Sty, 2014   

Witajcie,
Straszny chaos się robi na forum. Nie czepiam się absolutnie, po prostu lubię porządek.
Czy ów temat nie powinien zostać przeniesiony tutaj: GŁOSY ISENGARDU ze zmienioną nazwą?
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Sty, 2014   

Lekt napisał/a:
Witajcie,
Straszny chaos się robi na forum. Nie czepiam się absolutnie, po prostu lubię porządek.
Czy ów temat nie powinien zostać przeniesiony tutaj: GŁOSY ISENGARDU ze zmienioną nazwą?

Nie za bardzo, bo tu aż 3 różne zdjęcia z trzech różnych kategorii, więc niech sobie żyje własnym życiem :wink:
 
     
Filiip10
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Sty, 2014   

:D
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Sty, 2014   

Nie wspominając, iż jest to dział ogólny, a więc dział o wszystkim i o niczym jednocześnie;).

Co do tematu, to ciekaw jestem czym są te night kity. Czy to zwykłe nighmare decki czy coś innego.

EDIT: LOL, a jednak moje pytanie nie było on topic....
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Sty, 2014   

Nemomon napisał/a:
Co do tematu, to ciekaw jestem czym są te night kity. Czy to zwykłe nighmare decki czy coś innego.

A to sobie zobacz :grin:

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=4588
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Sty, 2014   

Każdy Game Night Kit do LOTR-a zawiera to samo - matę do gry, plakat oraz Nightmare Decki.
 
     
Filiip10
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Sty, 2014   

Gdyby tylko byłoby po polsku kupiłbym se :razz:
 
     
Filiip10
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Lut, 2014   

TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY :)
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Lut, 2014   

Zapowiedziany drugi dodatek a u nas na razie cisza... Boję się!

 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Lut, 2014   



Broszka jest iście genialna. Talie na secrecy bez kart z secrecy? :D Dodatkowo daje to bardzo fajne combo z Caldarą, którą w końcu można by cokolwiek pograć (nooo, przynajmniej jeśli ktoś ma więcej niż 1 core set :P )

A co do Twoich obaw, to galakta dość wybiórczo przenosi publikuje niusy z ffg, więc specjalnie bym się tym nie przejmował ;) Skoro ma wyjść Głos Isengardu, to raczej logiczne, że niesie to za sobą cały cykl.
 
     
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Mar, 2014   

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=4690

Jest kolejny...Galakto???
 
     
Corran
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Mar, 2014   

Wacho napisał/a:
...Galakto???
To jest tylko zapowiedź tych zestawów, więc na razie nie przejmowałbym się brakiem informacji na temat ich polskiej wersji. Jestem przekonany, że skoro wydali Głos Isengardu, to wydadzą także związane z nim dodatki.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 13