galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego tytułu brak w sklepie?
Autor Wiadomość
pmtl00
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Sty, 2007   Dlaczego tytułu brak w sklepie?

Mam troszkę pieniążków do wydania, a że jestem fanem planszówek, to chciałem upłynnić owe fundusze na Runebounda, ale... No właśnie - od miesiąca zaglądam do sklepu internetowego i jakoś gierka nie jest dostępna. Co jest?! Nakręcamy koniunkturę chronicznym brakiem towaru? A może to pomyłka na stronie? Bardzo proszę o jakieś info w tej sprawie.
 
 
Krionah
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Sty, 2007   

W Empikach jest.
 
 
pmtl00
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Sty, 2007   

Pewnie tak i dzięki za odpowiedź, ale niestety od pół roku przebywam za granicą i chciałem sobie zrobić taki mały prezencik na powrót - żony mi nie wypada po gierkę wysyłać, a tak, to do domu by przynieśli i w ogóle ;) Może ktoś z wydawnictwa coś napisze, bo w ogóle wydaje mi się, że paru pozycji w netsklepie brakuje od dłuższego czasu...
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 30 Sty, 2007   

Nakład Runebound został wyprzedany i jest jeszcze dostępny w sklepach tylko w częœci sklepów, które nie sprzedały swoich zapasów.
Kolejny nakład nie wczeœniej niż za kilka miesięcy. Wczeœniej mam nadzieję, że ukażš się dodatki do gry. Dlatego jeœli ktoœ jest zainteresowany Runebound powinien poszukać w sklepach, które jeszcze je majš.
 
 
charlie brown
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Sty, 2007   ...

Spróbuj na www.gryplanszowe.pl Ostatnio tam był dostępny. No i zawsze pozostają jeszcze aukcje; na allegro najczęściej jest.
 
 
pmtl00
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Sty, 2007   

Dziękuję wszystkim za wyczerpujące odpowiedzi. :D
 
 
pmtl00
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Sty, 2007   

Special thanks: charlie brown - gierka już zmierza pocztą! :D [/quote]
 
 
iapetus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Sty, 2007   

Uf, straszny miałem problem ze znalezieniem giery:/ Empiki, sklepy dla hobbystów, sklepy z zabawkami... Wszystko na nic... W końcu po długotrwałym buszowaniu po sieci, hektolitrach wypitej kawy i tonach gryzionych paznokci - znalazłem! Ale problemy są naprawdę duże:(
Niech teraz nikt nie mówi, że gra się źle sprzedaje :D
 
 
Krionah
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Lut, 2007   

Empik ma na 100%. Jeśli nie na stanie to sprowadzi z innego salonu.
 
 
uiek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Lut, 2007   

chociażby z Krakowa - w megastore na rynku było wczoraj chyba min 4 szt, wiec pytać warto.
 
 
pmtl00
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Lut, 2007   

Heh, a jednak nie tylko ja miałem problem - fajnie, że kilka rzeczy się wyjaśniło - a swoją drogą to trzymam kciuki za dodatki - może uda się w pierwszej połowie 2007? Byłoby super...
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 03 Lut, 2007   

Będą dodatki w I połowie tego roku. W pierwszej kolejności będzie wydanych 6 pierwszych dodatków karcianych rozbudowujących przygody, sprzymierzeńców, przedmioty itp. Czyli pojawi się 180 nowych kart.
Nie wiem jeszcze jak zostaną one wydane. Czy zosataną wydane np. po 3 sztuki czy każdy osobno.
Jeśli chodzi o cenę to cena za jeden dodatek nie powinna przekroczyć oficjalnej ceny w USA.

W drugiej połowie roku jak wszystko pójdzie dobrze pojawi się duży dodatek: Island of Dread

a dalej...
 
 
Atwar
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Lut, 2007   

Nareszcie jakieś konkretne, a przy tym dobre wieści.
 
 
pmtl00
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Lut, 2007   

That's nice! Taką politykę to ja rozumiem i bardzo mi się podoba!
 
 
Hudson
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Lut, 2007   

D.Waszkiewicz napisał/a:
Będą dodatki w I połowie tego roku. W pierwszej kolejności będzie wydanych 6 pierwszych dodatków karcianych rozbudowujących przygody, sprzymierzeńców, przedmioty itp. Czyli pojawi się 180 nowych kart.
W drugiej połowie roku jak wszystko pójdzie dobrze pojawi się duży dodatek: Island of Dread

a dalej...


Fajnie, niestety nie jestem fanem tej gry. Mam nadzieje, ze dodatki przyniosa konkretny zysk, ktory pozwoli na wydanie jakiejs dobrej gry :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13