galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy Dodatek POD - Stone of Erech
Autor Wiadomość
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Sie, 2013   Nowy Dodatek POD - Stone of Erech

GenCon 2013 nie zawiódł graczy LOTRa i jak co roku zespół z FFG przygotował nowy scenariusz, który będzie (mam nadzieję że niedługo!) dostępny w formacie Druku na Życzenie





Za wiele informacji jeszcze nie znalazłem dotyczące tego dodatku, lecz na karcie sprzymierzeńca z TS widzimy "Dusk" i "Midnight" (Zmierzch i Północ), a jako że mamy w talii duchy także pewnie ich moc będzie wzrastała lub malała w zależności od pory dnia. Z relacji jednego z użytkowników Dowiadujemy się jeszcze, że talia, która ma działać dobrze z tym scenariuszem musi być dobra do ataku oraz do questa. Także pewnie mrowie przeciwników. Poziomu scenariusza jeszcze nie podali :<.


Proszę o stworzenie dodatkowego działu specjalnie dla tego dodatku Dziękuję! :)
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Sie, 2013   

Nowy news na stronie FFG opowiada trochę więcej o scenariuszu z GenConu:


Nieprzyjemna karta. Bo i jedno i drugie jest ważne dlatego lepiej się dobrze uzbroić przed 2 etapem i szybko go ominąć


Niby nic ale jak dojdzie do północy to może jednak siać pogrom :D

No i wiemy już jak działa system zmiany pory dnia. W grze występują trzy karty:






Także po 8 turach jest północ, a jak już jest to co ture dowalamy mnóstwo zagrożenia, także trzeba się nieźle sprężyć.

Każda jednostka nieumarłych posiada słowo kluczowe Spectral(zjawa, widmo?), które oznacza tyle samo, że do ataku wykorzystujemy siłe woli, a nie siłe postaci. Czyli talia taktyki raczej będzie odstawała przy tym scenariuszu. ( w sumie i tak jej nie lubie :D )

Wygląda na to, że będzie to chyba najfajniejszy scenariusz z DnŻ jaki wyszedł do tej pory, ale wszystko zostanie zweryfikowane, gdy taki scenariusz dostanę w swoje łapki :)
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Sty, 2014   

Czy ktoś się orientuje czy jakiś sklep, poza Rebelem, ma Stone of Erech w ofercie?Pytałem się w kilku, gdzie robię zakupy, ale bez odzewu co chyba znaczy, że w ogólnej dystrybucji tego nie ma.
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Sty, 2014   

Zagraliśmy ostatnio z kumplem i moim chrześniakiem w Scenariusz i naprawdę jest dobry. Tak jak pozostałe DnŻ jest wymagający, wymógł na nas dostosowania decków do niego, wymusza pośpiech i mile widziane szczęście :mrgreen:

A kupiłem go właśnie w Rebelu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14