galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Chętni do gry w Krakowie
Autor Wiadomość
martoln
[Usunięty]

Wysłany: Sob 15 Gru, 2012   

Cześć. Czy planujecie jakiś turniej w Kraku w najbliższym czasie?
 
     
Terk
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Sty, 2013   

Z racji, że gra już wyszła jakiś czas temu i niemało osób w nią grywa, to może ktoś byłby chętny na organizację turnieju na jakieś nieduże punkty?
 
     
NightCrawler
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Sie, 2013   

Witam...


oj coś ten Kraków cichy jak Alderaan. W każdym razie ja i tak z 3 kumpli ostatnio nabyliśmy podstawki i coś sobie czasem pogrywamy. Jakby kto chciał w krakowie pograć dawać znać - coś wykombinujemy.

Niech Moc będzie z Wami! Ta jasna i ta czorna ;)
 
     
Vilk
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Sie, 2013   

Miałem pokaźny zestaw, próbowałem coś naganiać do interesu, ale z braku współgraczy pozbyłem się wszystkiego i teraz jestem ostrożny.
Jeżeli wystarczy wam zapału na dłużej niż dwa miesiące, to pomyślę nad powrotem.
 
     
NightCrawler
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Sie, 2013   

Spoko Vilku my się dopiero rozkręcamy, z czasem co prawda u nas różnie - połowa ma na karku dom, żonę, dzieci a nawet psy i koty - nie wiem co gorsze - ale damy rade.

Będę informował na bieżąco ;)
 
     
NightCrawler
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Wrz, 2013   mały update

W sodę 11.09 robimy małe rozgrywki Xwinga W sklepie Vanaheim przy ul. Lubicz od ok 18:00 na razie jest nas trzech do gry, jakby ktoś chciał pograć zapraszamy.
Wszelkie info też na grupie fecabookowej X-Wing Kraków, albo PW
 
     
TheChmielu
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Lis, 2013   

Witam.
Nie chciałby ktoś zagrać sobie w stateczki?
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Lis, 2013   

ja chętnie mogę w tygodniu tak po godzinie 19 preferowałbym. ( gram imperium preferowane 75/100//125ptk ) ale mogę się dostosować
 
     
Balefire
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Sty, 2014   

Where are people playing here in Krakow? Would like to get started properly with the game (only played about 10 games so far over vassal).

Thank you for info.

/Kristian
 
     
Vilk
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Sty, 2014   

Try to post your willingness here (Cracow X-wing group):

https://www.facebook.com/...241070/?fref=ts

or check in the "Artefakt Cafe" (Dajwór 3 street) almost every Tuesday afternoon (about 6.00 pm). It's probably the main battlefield of X-wing players in our city.
 
     
Balefire
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Sty, 2014   

Thanks a lot. Will do :)
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Lut, 2014   

Dla osób które nie są w grupie krakowskiej na FB przekleje info o tym że od marca rusza liga pod egidą Strychu szczegóły dostępne pod linkiem:
https://www.facebook.com/...3&stream_ref=10
 
     
Patsy
[Usunięty]

Wysłany: Nie 01 Cze, 2014   

Takie przypomnienie, jakby ktoś nie wiedział, to mimo że 1 edycja ligi X-wingowej na Strychu się zakończyła, to bez zmian, można w piątki od godziny 16.00 do godziny 21.00 przychodzić na Strych polatać różnymi Tajami, Wingami itp.

W inne dni też można by się spotkać, ale wcześniej trzeba by zapytać Szefowej czy w danym tygodniu będzie taka możliwość.

Ogólnie wstęp wynosi 2 zł.
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Sty, 2015   

Podbije troche temat bo troche zapuszczony i może się wydawać że X w Krakowie umarł a jest wprost przeciwnie tak więc:
Jeśli są osoby z Krakowa które korzystają wyłącznie z tego forum a szukają kompanów do gry ( albo chcieli by zobaczyć jak system wygląda w praktyce ) to zapraszam na grupe FB:
https://www.facebook.com/groups/624563054241070/

Przerwa świąteczna się kończy więc zapewne od najbliższego piątku będzie można nas spotkać na Strychu
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 13