galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zagroda dla niewolników
Autor Wiadomość
deeveejay
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Gru, 2013   Zagroda dla niewolników

Witam,

mam pytanie bo podczas ostatniej rozgrywki HE vs DE wystapila u mnie i kolegi pewna watpliwosc.

otoz kolega grajacy DE mial wrzucona do krolestwa zagrode dla niewolnikow i jakas jednostke w polu bitwy.

ja bylem aktywnym graczem, podczas fazy pola bitwy zaatakowalem, kolega zdecydowal ze sie broni ww. jednostka. doszlismy do fazy przydzielenia obrazen, ja przydzielilem ich tyle, aby te jego broniaca jednostke zlikwidowac :p

i teraz PRZED zadaniem obrazen jak wiadomo mamy okno na akcje, kolega uzyl zdolnosci karty Zagroda dla niewolników, poswiecil swoja jednostke i pobral na karte 1 zeton zasobow.

do tego momentu wszystko dobrze, pytanie, co dzieje z przydzielonymi, ale nie ZADANYMI obrazeniami? dla mnie jasne jest, ze te obrazenia ktore ja przydzielilem przepadaja - i tu z kolega sie zgadzamy. on jednak twierdzi, ze te ktore on przydzielil sa mi normalnie zadawane, mimo ze jednostki ktora je zadala nie ma juz w grze (zostala poswiecona a w wyniku Akcji po przydzieleniu, a przed zadaniem obrazen). dla mnie nie trzyma sie to kupy, czy ktos moze pomoc rozstrzygnac te kwestie?

z gory dziekuje za pomoc :)
 
     
Virgo
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Gru, 2013   

Obrażenie przepadają z jednostki, która została poświęcona. Te, które ona zadała są normalnie zadawane.
 
     
deeveejay
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Gru, 2013   

no to spore zaskoczenie dla mnie... czyli rozumiem ze tak praktycznie rzecz biorac, zagroda dla niewolnikow pozwala zjesc ciastko i miec ciastko... ;) no bo z jednej strony zadaje obrazenia i poswiecam jednostke i ktora i tak by zginela otrzymujac za to żeton zasobow.

tak czy owak dziekuje za pomoc :)
 
     
Virgo
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Gru, 2013   

Demolka/Pillage w Slave Pen i nie ma w ogóle ciastek dla Dark Elfów.
 
     
deeveejay
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Gru, 2013   

no tak, ale jeszcze trzeba mieć cos żeby to wsparcie zniszczyć. a biorac pod uwagę, ze mroczne maja kilka kopii tej karty.... ;)

dziekuje tak czy owak za pomoc i wyjaśnienie wątpliwości.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13