galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kafelki map z podstawki w malych dodatkach
Autor Wiadomość
Drow
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Gru, 2013   Kafelki map z podstawki w malych dodatkach

W zasadzie to jak w temacie:
Czy w questach z malych dodatkow wykorzystywane sa kafelki map z podstawki Descenta?

Pytam, gdyz wiem, ze w duzym dodatku LoR czesc jest wykorzystywana do budowania map, jednak nie mam zadnego malego dodatku, wiec nie jestem tego w stanie sprawdzic.

Dzieki z gory za odp.
 
     
Tarkun
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Gru, 2013   Re: Kafelki map z podstawki w malych dodatkach

Drow napisał/a:
W zasadzie to jak w temacie:
Czy w questach z malych dodatkow wykorzystywane sa kafelki map z podstawki Descenta?

Pytam, gdyz wiem, ze w duzym dodatku LoR czesc jest wykorzystywana do budowania map, jednak nie mam zadnego malego dodatku, wiec nie jestem tego w stanie sprawdzic.

Dzieki z gory za odp.


Jestem na 90% pewien, że tak - są wykorzystywane. Mam wszystkie instrukcje w aucie, a nie chce mi się po nie iść :) Mapy są tam dość duże, więc chyba tych z dodatków by nie starczyło.
 
     
keldorn
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Gru, 2013   Re: Kafelki map z podstawki w malych dodatkach

Tarkun napisał/a:


Jestem na 90% pewien, że tak - są wykorzystywane. Mam wszystkie instrukcje w aucie, a nie chce mi się po nie iść :) Mapy są tam dość duże, więc chyba tych z dodatków by nie starczyło.


Tak jak napisal Tarkun kafelki z podstawki sa niezbędne. Dodatki daja tylno pare kafelków, głownie o jakis nietypowych kształtach ktore sa wykorzystane w dodatkowych przygodach. Budowanie plansz wlasnie prawie w calości bazuje na elementach z podstawki tj: kafelki wejscia/wyjscia, male kafelki 2x1, kafelki zmiany obszaru (lochy/przestrzeń) czy kafelki zamkniec.

Jak bardzo bys chcial sie przekonac jakie kafelki sa dodawane w dodatkach zawsze mozesz sie zalogowac na http://tools.fantasyflightgames.com/descent/ i tam daj sobie my quest, potem wybierasz wyszyskie dodatki i przy budowaniu planszy zaznaczasz tylko wybrany dodatek i widzisz jakie masz tam kafelki.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 14