galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe scenariusze do Descenta
Autor Wiadomość
Dziubek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Lis, 2013   

keldorn napisał/a:
a jak mozna obejrzec twoja kampanie? jak wchodze na podana strone to nie pojawia mi sie nic wiecej jak moj profil.


Wejdź na Browse i w autorze wpisz mnie (Dziubek). Wyjdą wszystkie moje questy.

Co do dokończenia kampanii "Odrodzenie Jaszczura", to niestety będziesz musiał na to trochę poczekać, ponieważ obecnie zajmuje się już nową kampanią. Ale zostały mi do zrobienia tylko 3 questy, więc myślę że do tygodnia, dwóch powinienem się wyrobić.
 
     
keldorn
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lis, 2013   

Wielki szacun za pomysly i klimat w jakich utrzymales te questy.

Szkoda jedynie ze do wiekszosci wykorzystujesz Konwersion kit'a. Nie kazdy z posiadaczy Descenta2 posiada jedynke ze wszystkimi figurkami.
Tak wiec w moim przypadku mozemy rozegrac pojedyńcze scenariusze, a szkoda bo wszystkie posiadaja wielki potencjal.
 
     
Dziubek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lis, 2013   

keldorn napisał/a:
Wielki szacun za pomysly i klimat w jakich utrzymales te questy.

Szkoda jedynie ze do wiekszosci wykorzystujesz Konwersion kit'a. Nie kazdy z posiadaczy Descenta2 posiada jedynke ze wszystkimi figurkami.
Tak wiec w moim przypadku mozemy rozegrac pojedyńcze scenariusze, a szkoda bo wszystkie posiadaja wielki potencjal.


Nic nie stoi na przeszkodzie aby korzystać z samych potworów z drugiej edycji. Nie są wcale gorsze czy coś. Powiedz z czym dokładnie masz problem, to postaram się coś podpowiedzieć.
 
     
Desaix1800
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Lis, 2013   

W takim razie jakimi potworami zastąpić te które podajesz z poprzedniej edycji? Czy nowa kampania będzie oparta tylko na 2 edycji? Kolejna sprawa, jesli kampania jest niekompletna to w jakiej kolejności mam rozgrywać scenariusze?
 
     
Dziubek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Lis, 2013   

Desaix1800 napisał/a:
W takim razie jakimi potworami zastąpić te które podajesz z poprzedniej edycji? Czy nowa kampania będzie oparta tylko na 2 edycji? Kolejna sprawa, jesli kampania jest niekompletna to w jakiej kolejności mam rozgrywać scenariusze?


1.Możesz je zastąpić potworami w takich samych grupach ilościowych i wielkościach jak podane. W podstawce nie ma za dużo potworów, ale jest to do zrobienia, bo ja też bazuje na tych figurkach które mam a tylko daje do nich inną kartę grupy z Conversion Kita. J jakimi grupami potworów jest problem?

2.W kampanii brakuje tylko 2 scenariuszy aktu 2 i drugiego finału a w opisie pozostałych questów są podane numery ich kolejności, takie jak: intro, 1, 2, 3 (przygody aktu 1), Interludium 1 i 2, oraz przykładowo 1A (gdy bohaterowie wygrali 1) jak też 1B (gdy władca wygrał 1). Dorobie brakujące 3 questy jak będę miał chwile na testy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 13