galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania przed zakupem
Autor Wiadomość
Dunhren
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Lis, 2013   Pytania przed zakupem

Witam wszystkich Warhammerowiczów!

Zbliżają się święta i dlatego pomyślałem sobie, że w sumie rodzice mogliby mi dołożyć na jakąś grę. Wybór padł n Wh: Inw. jednak mam kilka pytań przed zakupem.

1. Jakie jest wykonanie gry (ilustracje itp.)
2. Czy znowu będzie ta bezsensowna wypraska w pudełku(ten otwór biegnący przez środek) :smile:
3. Ile czasu zajmuje rozgrywka?
4. Jak długo zajmuje poznanie zasad gry?
5. Czy gra szybko się nudzi?
6. Na ile wystarczy mi sama podstawka tzn. kiedy kupić pierwszy dodatek.

Wielkie dzięki za odpowiedź.
 
     
Borwol
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Lis, 2013   

1) Wykonanie ilustracji jest według mnie na co najmniej wysokim poziomie, a często i lepiej. Z resztą zobacz sam : http://deckbox.org/games/whi/cards
2) Będzie :P
3) Rozgrywka przebiega różnie. Zdarzało mi się grać 15 min do 1 godziny mniej więcej.
4) Zasady są proste więc ogarniesz je szybko, ale czasem możesz mieć pytania dotyczące różnych specyficznych sytuacji lub kart co do których działania nie jesteś pewien. Wtedy pisz na forum. Mi to dużo pomagało, a gra jest tego warta.
5) Mi w ogóle :D
6) Póki miałem samą podstawkę w użyciu, miałem masę chętnych do grania przez wiele tygodni. Kiedy zacząłem kupować dodatki niestety wielu się wykruszyło nie chcąc się angażować w układanie decków, co byłoby niezbędne, żeby mieć ze mną szansę wygrać. Ale tak czy siak mam teraz z kim popykać od czasu do czasu.
Sam ocenisz, czy już chcesz coś nowego wprowadzić, ale licz się z niezadowoleniem Twoich niedzielnych kompanów do grania.
Niezależnie od tego i tak polecam kolekcjonowanie kart, bo tworzenie własnych decków to świetna frajda. Najlepiej jak masz z kim na bieżąco testować.
Mam nadzieję, że będziesz miał sporo frajdy z gry :)
 
     
Borin
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Lis, 2013   

@Dunhren - skontaktuj się z niejakim Boreasem - On też jest z BB :) , a z pewnością jest jednym z najlepszych graczy w WHI (o ile nie najlepszym;)
 
     
Borwol
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Lis, 2013   

Ogólnie zazdroszczę lokalizacji, bo w Koszalinie byłem przez pewien czas sam. Teraz mam dopiero jednego kolegę i może dojdzie dwóch kolejnych grających, także powoooli się rozkręca dopiero...
 
     
Dunhren
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Lis, 2013   

Dzięki za odpowiedzi Borwol. Jestem pewien że gra trafi na moją półkę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13