galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kilku Poszukiwaczy
Autor Wiadomość
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Sie, 2009   

Co do Ofiary Losu, gracz który wylosuję ta postać na prawdę może się czuć ofiara. Nie podoba mi się ta postać. Same wady zero zalet, nie o to w tym chodzi.
 
 
Gieferg
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Sie, 2009   

Własnie o to w tym chodzi.

To jest postać dla graczy którzy czerpią satysfakcję z samej gry, niekoniecznie z wygrywania, którzy lubią wyzwania - wygranie tą postacią da na pewno więcej satysfakcji niż wygrana kimkolwiek innym, oraz dla ludzi z poczuciem humoru.

Sztywniacy, którzy grają tylko po to by wygrać i nie potrafią się śmiać z własnych nieszczęśc w grze mogą sobie odpuścić drukowanie tej postaci.

Na forum GK Ofiara Losu znalazła sporo zwolenników dlatego też została wybrana do tego zestawu.
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Sie, 2009   

Ok wszystko się zgadza ale na tle innych postaci jest to jedyna postać która ma tylko i wyłącznie same wady, mało tego ma też 0 losu.

Innymi słowy jest to najbardziej nie nie zbalansowana postać w całej grze.
Lubie wyzwania i nie gram tylko i wyłącznie dla wygrywania tylko dla przyjemności. Tutaj jest to szaleństwo do tego mała frajda grania czymś takim ;)
 
 
Gieferg
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Sie, 2009   

Cytat:
Ok wszystko się zgadza ale na tle innych postaci jest to jedyna postać która ma tylko i wyłącznie same wady


Ma jedną zaletę :P

Cytat:
Innymi słowy jest to najbardziej nie nie zbalansowana postać w całej grze.


Mozliwe.

Cytat:
Tutaj jest to szaleństwo do tego mała frajda grania czymś takim


Robię takie postacie jakimi sam bym chciał zagrać :P Nie muszą sie wszystkie każdemu podobać.
 
 
killy9999
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Sie, 2009   

Cytat:
Tyle że spójrz na to z tej strony - jak dodatek przejrzysz i podzielisz się ze mną uwagami, to moze uda się go poprawić ZANIM go wydrukujesz, bo jak go już wydrukujesz i zagrasz to zdaje się, ze będzie a późno na poprawianie (ja npo niczego nie drukuję po raz drugi, jak jest coś nie tak, trudno, zostaje). Dlatego właśnie licze na komentarze kiedy coś zamieszczam - pochwały mi nie są do niczego potrzebne , licze na wskazanie błędów/nielogiczności, rzeczy które mogą psuć rozgrywkę. Owszem n"na sucho" może być czasem trudno, ale jak się trochę zastanowić to można czasem coś wymyślić.
No to fakt. Postaram się w takim razie wygospodarować trochę czasu i przejrzeć twoje dodatki. Z mglistych przesłanek na forum MiM wnioskuję, że masz tam bana (?) - możesz chociaż odbierać tam prywatne wiadomości? Tutaj nie chcę robić offtopu.
 
 
Tristan
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Sie, 2009   

Heh Gieferg miło znowu widzieć Twoje posty :) Na Gamekeeper'ze nie było mi to dane za długo,a to właśnie dzięki Twoim dodatkom tam trafiłem, i moja fascynacja MiM'em odżyła. Wiem, że offtop ale nie mogłem się powstrzymać, żeby nie pozdrowić!

Ps Ofiara losu mi się mega podoba, aż muszę ją przetestować - zabawa grając nią wydaje mi się przednia! :D
Ostatnio zmieniony przez Tristan Wto 18 Sie, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Sie, 2009   

Nah, ale (długie) dzieje Gieferga oraz GameKeepera nie są tematem przewodnim tegoż tematu ;)
 
 
Gieferg
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Sie, 2009   

Cytat:
Z mglistych przesłanek na forum MiM wnioskuję, że masz tam bana (?)


Ściśle rzecz biorąc nie mam bana, tylko sam celowo odciąłem sobie dostęp do swojego konta :P (powodów nie ma sensu tu roztrząsać)
Forum regularnie czytam, ale PW nie mogę odbierać.

Cytat:
Tutaj nie chcę robić offtopu.


Wszelkie komentarze są najmilej widziane w tematach odpowiednich dodatków na forum MiMa.

Cytat:
Ofiara losu mi się mega podoba, aż muszę ją przetestować - zabawa grając nią wydaje mi się przednia!


Mi również :D
 
 
Gieferg
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Sie, 2009   

http://rapidshare.com/fil...eferga.rar.html

Jeszcze bardziej poprawiona wersja.
 
 
killy9999
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Sie, 2009   

Możesz wgrać plik jeszcze raz? Niestety nie jest już dostępny.
 
 
Gieferg
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Sie, 2009   

Mogę, prosze bardzo:

http://www.sendspace.pl/f...6c5e16f4e0b4ea8
 
 
dale
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Sie, 2009   

Pytanie techniczne. Zdobywał ktoś namiary na papier na jakim są drukowane karty poszukiwaczy?
Bo o kolorowy laser da się załatwić, to jaki to rodzaj papieru nie mam pojęcia.

I jak wypadają te karty do druku? Drukować tak jak jest i będzie ok, czy w jakimś programie trzeba ustawić wielkość (irfanview)?
 
 
killy9999
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Wrz, 2009   

Cytat:
Bo o kolorowy laser da się załatwić, to jaki to rodzaj papieru nie mam pojęcia.
Też się pod tym podpisuję. Do kolorowego lasera mam dostęp, ale każdy sztywny papier jaki do tej pory widziałem był przeznaczony do atramentówek. :?
 
 
Gieferg
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Wrz, 2009   

dale napisał/a:
Pytanie techniczne. Zdobywał ktoś namiary na papier na jakim są drukowane karty poszukiwaczy?
Bo o kolorowy laser da się załatwić, to jaki to rodzaj papieru nie mam pojęcia.

I jak wypadają te karty do druku? Drukować tak jak jest i będzie ok, czy w jakimś programie trzeba ustawić wielkość (irfanview)?


Sugeruję ustawić w IrfanView odpowiednie wymiary, sam tak zawsze robię.

Na drukarkach laserowych się nie znam więc nie pomoge. Wszystkie karty jakie drukowałem do MiMa były na matowym papierze foto, ale nie pamiętam już jaka gramatura bo kupowałem tylko raz, trzy lata temu, tyle żeby mieć na zapas, a nie mam już do tych resztek co mi zostały żadnego opisu.
 
 
la_mag
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Paź, 2013   upload

Gieferg, ponawiam do Ciebie prośbę, czy mógłbyś znowu wgrać postacie, które zrobiłeś? Link już wygasł... :)
Widziałam, że zrobiłeś także Wiedźmina, a to ulubiony bohater mojej drugiej połowy, więc będę przeogromnie wdzięczna za upload.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 14