galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Arcane Power Mistyczna Moc oraz Heroic Task
Autor Wiadomość
marcinoss
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Paź, 2013   Arcane Power Mistyczna Moc oraz Heroic Task

Grając ostatnio nieco zmienioną talią, która wygrała mistrzostwa Polski nasunęło się pytanie. Arcane Power ma ograniczenie co oznacza, że:
"Gracz może zagrać tylko jedną kartę ze słowem kluczem ograniczenie na turę"
Więc w swojej turze nie mogę dwa razy zagrać tej taktyki, tzn. zagrać Arcane Power, by z discardu wydobyć artefakt Star Crown Fragments, następnie poświęcając Star Crown dostać na rękę ponownie Arcane i jeszcze raz zagrać Arcane.

Jeszcze jedną wątpliwością jest karta Heroic Task. Jak już ją poświecę to ląduje na discardzie. Następnie jak uda mi się ją wyciągniąć Star Crown Fragment to mam na ręce kartę bez zastosowania. Nadaje się ona tylko na developkę w takim wypadku?

Wracam to gry tą trudną jakże talią (nie wiem jak mistrz i Przemo wyrabiali się w czasie - pełen podziw), bo jak na razie dostaję baty od orków i mrocznych. Pozdrawiam
 
     
Virgo
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Paź, 2013   Re: Arcane Power Mistyczna Moc oraz Heroic Task

marcinoss napisał/a:
"Gracz może zagrać tylko jedną kartę ze słowem kluczem ograniczenie na turę"
Więc w swojej turze nie mogę dwa razy zagrać tej taktyki, tzn. zagrać Arcane Power, by z discardu wydobyć artefakt Star Crown Fragments, następnie poświęcając Star Crown dostać na rękę ponownie Arcane i jeszcze raz zagrać Arcane.

Tak.
marcinoss napisał/a:
Jeszcze jedną wątpliwością jest karta Heroic Task. Jak już ją poświecę to ląduje na discardzie. Następnie jak uda mi się ją wyciągniąć Star Crown Fragment to mam na ręce kartę bez zastosowania. Nadaje się ona tylko na developkę w takim wypadku?

Devka albo zagrać z ręki i wsadzić na to Wernera.
 
     
marcinoss
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Paź, 2013   

Dzięki. Długo się nie pograło Jaszczurzym deckiem, bo zrobili raz na turę dla większości kart.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13