galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Wyjaśnianie zasad obowiązującyh w grze Inwazja - Kilka pytań o zasady

bigredpl - Nie 01 Kwi, 2018
Temat postu: Kilka pytań o zasady
Witam,
I znowu podczas gry z moją partnerką pojawiły się pytania.
1) Karta świątynia sigmara. Czy jeśli posiadam dwie świątynie w grze to przeciwnik musi płacić za każdy efekt 2 żetony zasobów? Czyli np. jeśli mam dwie takie karty w grze a przeciwnik zagra wojenne ogary to czy musi za to dodatkowo zapłacić dwa żetony zasobów?

2) Czy jeśli cofam na rękę kartę z dodatkiem to dodatek też wraca na rękę, czy może trafia on na stos kart odrzuconych a tylko jednostka na rękę?

3) Błogosławieni Sigmara. Czy jeśli cofam ich na rękę to opuszczają oni grę?

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Germanus - Wto 03 Kwi, 2018

1. tak, wszystko się kumuluje
2. dodatki spadają jak znika jednostka
3. opisz sytuację

bigredpl - Nie 08 Kwi, 2018

Błogosławieni Sigmara mają zdolność, że jeśli opuszczają grę to z tej samej strefy cofam przeciwnikowi kartę na rękę. Kiedy rzucam Elite Osterknachtów to cofam wybraną swoją jednostkę na rękę i wybraną jednostkę przeciwnika na rękę. Wtedy wybieram Błogosławionych Sigmara jako swoją jednostkę. Pytanie czy idąc na rękę opuszczają one grę? Bo wtedy oprócz tego, że cofam przeciwnikowi jedną kartę na rękę za elite osterknachtów, to jeszcze za błogosławionych sigmara drugą. Mam nadzieję, że jasno się wyraziłem. Dziękuję za szybką odpowiedź. Niestety dopiero dziś miałem dostęp do kart. Dlatego tak późno odpisuję. Pozdrawiam!
Germanus - Nie 08 Kwi, 2018

tak, opuszczają grę

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group