galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Talisman: MAGIA I MIECZ - Osiągnięcia steam

gogosap - Pon 05 Lut, 2018
Temat postu: Osiągnięcia steam
Witam!
Jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość. Kwestia dotyczy łowcy smoków i osiągnięcia związanego z tą postacią na steam. Otóż należy nim wymienić na raz (jednocześnie) 3 trofea z talii smoków. A dokładniej "Obfite polowanie. Grając Łowcą Smoków, naraz wymień trofea z każdej talii Smoków."
Czy jest to wykonalne? Próbowałem wiele razy ale nie mam pomysłów. Komuś się to udało?
Pozdrawiam

Berni77 - Wto 06 Lut, 2018

Tak, to jest jak najbardziej wykonalne :) Tym bardziej, że łowca może wchodzić na odsłonięte smoki podczas ruchu i rzuca dwoma kośćmi. Najprościej robi się to grając w dwie osoby i pomagając sobie losując cały czas talie smoków i zostawiając przeciwników dla łowcy :)
Na 100% w ten sposób zrobisz tego aczika.

gogosap - Czw 08 Lut, 2018

To tylko w teorii takie proste. Chodzi o to że czerwona talia posiada tylko przeciwników na siłę, w żółtej talii są przeciwnicy mieszani (w tym przeciwnicy z atrybutem moc+siła) a w zielonej tylko na moc. Więc nie połączę na jedną wymianę wszystkich trzech kolorów. Bo chodzi tu zdaje się o wymianę jednym kliknięciem, a nie w jednej turze (tak robiłem, ale bez skutku). Patrząc na osiągnięcia globalne to ma akurat 0%, ale wiem że to nie znaczy że nikt tego nie zrobił.
Berni77 - Wto 13 Lut, 2018

Coś ci Steam przekłamuje...
Podpowiedź: Miasto i Akademia ;)


gogosap - Wto 20 Lut, 2018

Dzięki, właśnie to wyczytałem na anglojęzycznym forum :)
halaban - Pon 26 Lut, 2018

też dopiero znalazłem odpowiedź na angielskim forum :D
Fabilian - Pią 09 Mar, 2018

Bardzo ciężkie osiągnięcie do zdobycia, trochę przesadzone moim zdaniem.
Berni77 - Pon 12 Mar, 2018

Są o wiele trudniejsze.
To jest łatwe.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group