galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Władca Pierścieni LCG - dyskusja ogólna - Kupię Czarnych Jeźdźców

Katja - Nie 04 Lut, 2018
Temat postu: Kupię Czarnych Jeźdźców
Jak w temacie, kupię Czarnych Jeźdźców.
Kontakt przez PW.

Katja - Pią 16 Lut, 2018

Edycja:
Zdobyłam "Cienie Mrocznej Puszczy", ale nadal poluję na "Czarnych Jeźdźców".

Hemanek - Pon 19 Lut, 2018

Ostatnio udało mi się dopaść ten dodatek, używany (CZARNI JEŹDŹCY) ale nie był to tani zakup 225 zł.
Na plus jednak klimat, cała saga w komplecie i stan kolekcjonerski, ktoś dbał o karty tak samo jak ja :mrgreen: . Myślę że pewnie za jakiś czas znów gdzieś wypłynie, powodzenia w poszukiwaniach.

Katja - Pon 19 Lut, 2018

Nie dziękuję. :P
Powiedzmy, że w tej cenie jeszcze bym zakupiła. :D

Hemanek - Pon 19 Lut, 2018

Wsiąkłem w tą grę straszliwie, gram dopiero od grudnia i śledzę różne strony żeby zdobyć interesujące mnie dodatki. Zaczynam mieć dziwne wrażenie, że od kiedy ja zacząłem interesować się Władcą to robi to cała Polska 😀 ceny dodatków które poznikały że sklepów, to istny kosmos.
inzkulozik2 - Wto 20 Lut, 2018

Hemanek, gdzie wyczaiłeś ogłoszenie konkretnie ? :)

Mam wrażenie, że gra ma chyba drugie życie, być może ze względu na tą cyfrową wersję zrobił się ruch na rynku wtórnym. Nie wiem co innego mogłoby się przyczynić do takiego ożywienia, bo chyba nie filmy puszczane ostatnio na TVN, może prędzej wieści o kręceniu serialu przez Amazona?

Hemanek - Wto 20 Lut, 2018

Udało się upolować na Allegro, śledzę też OLX i eBeya. Na tym ostatnim jest wersja angielska za 160 zł.
Brand - Sro 21 Lut, 2018

225 zł?? Też poluję na dodatki ale bez przesady :O
inzkulozik2 - Sro 21 Lut, 2018

Bitwa o Miasto na Jeziorze poszła kiedyś na aukcji za 250, ktoś chyba kończył uzupełniać obszerną kolekcję ;)
Brand - Sro 21 Lut, 2018

Może za 10 lat nasze będą warte parę tysięcy :)
Hemanek - Czw 01 Mar, 2018

Brałem udział w licytacji "BITWA O MIASTO NA JEZIORZE", i faktycznie cena 250zł mnie zabiła :shock: . Dodatki wystawiane na allegro, osiągają kosmiczne ceny, to samo było w przypadku "POLOWANIE NA GOLLUMA" 167zł , stąd też moja decyzja o zapłaceniu 225zł za "CZARNI JEŹDŹCY". Po czasie stwierdzam że nie ma się co spinać, wydawać fortuny, tylko trzeba spokojnie poczekać. Tydzień temu udało mi się złapać "MIASTO NA JEZIORZE" nowe (pewnie ktoś odkurzał magazyn) za 89 zł. Życzę więc owocnych łowów :cool:
inzkulozik2 - Czw 01 Mar, 2018

A gdzie znalazłeś konkretnie to miasto ?
Hemanek - Czw 01 Mar, 2018

A tutaj sobie wyskoczyło :mrgreen:

http://allegro.pl/show_it...mE1YWIyMGQ0ZjQ=

był jeszcze MROK nad OSGILIATH, w tej samej cenie

Nimrod - Pią 02 Mar, 2018

Ach, znowu zostałem ubiegnięty :wink: Ty to masz nosa Hemanek :grin:
Katja - Pią 02 Mar, 2018

Ale mi wątek zaspamiliście. :evil:
Ale wybaczę, bo udało mi się kupić "Czarnych Jeźdźców" w bardzo przyjaznej cenie.

Jarek1988 - Sob 03 Mar, 2018

Możesz napisać gdzie kupiłaś?
Hemanek - Sob 03 Mar, 2018

Przepraszamy :grin: ale jakoś tak od słowa do słowa i ... tak wyszło :wink:
i gratuluję zdobycia CZARNYCH , pochwal się za ile i gdzie, bo będzie mnie ta ne
niewiedza zżerać :mrgreen:

Brand - Czw 15 Mar, 2018

Jak tam macie jeszcze namiary na jakieś sklepy gdzie można zdobyć niedostępne perełki? :)
inzkulozik2 - Pią 16 Mar, 2018

Idzie dodruk wersji EN, więc raczej szedłbym w tym kierunku
Zack - Sro 28 Mar, 2018

Też chętnie kupię polską wersję...
Katja - Nie 08 Kwi, 2018

Kupiłam za 140 złotych.
Ale teraz to już się robi jakieś szaleństwo. Rozumiem ludzi, ale ostatnio "Czarni Jeźdźcy" poszli za 285 złotych.
Drugiego Hobbita mam o angielsku i jak się nie trafi jakaś super okazja, to jednak obecnie znośne ceny mamy tylko w wersji angielskiej.

Hemanek - Pią 13 Kwi, 2018

Jak ktoś ma spore zasoby finansowe 😉

http://allegro.pl/wladca-...7289749008.html

Brand - Pią 13 Kwi, 2018

Patrząc na to co się teraz dzieję postanowiłem, że swoją kolekcję sprzedam za 10 lat za jakieś 20 tysięcy :D
Nimrod - Sob 14 Kwi, 2018

Mam informację z tego sklepu, że na przełomie kwietnia/maja (mimo adnotacji na dole strony o marcu) pudełka będą w Polsce. Jeszcze jest czas na zamawianie!
Wersja angielska, ale z opcją najdroższej przesyłki wychodzi tylko ok. 130 zł.

http://pandapostgaming.pl...he-black-riders


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group