galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Władca Pierścieni LCG - dyskusja ogólna - Propagowanie gry WP: LCG

Zawojak - Pon 07 Lis, 2016
Temat postu: Propagowanie gry WP: LCG
Jako, że wszelkie tematy, posty propagujące naszą karciankę są rozrzucone po całym forum (to też dobrze bo o to chodzi) to pomyślałem, że dobrze będzie takowy temat utworzyć, abyśmy wiedzieli co, jak i gdzie działać aby naszą karciankę rozwijać.

Zacznę od tego, iż znalazłem kiedyś stronę poświęconą szeroko pojętej tolkienistyce. Doszukałem się tam kilku ciekawych rzeczy, aż po pewnym czasie zauważyłem temat: Karcianki tolkienowskie i inne gry i doszukałem się tam jedynie napomknięcia o naszej karciance: Aktywne i stare karcianki .... Zatem pomyślałem, że dobrze byłoby aby gracze z forum galakty rozpropagowali grę również i na tamtym forum.

Na chwałę Iluvatara i Wolnych Ludów Śródziemia pójdź drogą Valarów, drogą do Valinoru! i dołącz do propagowania WP: LCG (zmodyfikowany cytat znaleziony na stronie - Rzym - autorstwa Jakuba Jasińskiego; widoczny na końcu tamtejszej strony )

wojo - Wto 22 Lis, 2016

Dobra inicjatywa tak trzymać. Natomiast nie tworzyłbym sztucznego tłumu bo bywalcy forów tego nie lubią, porostu powrzucaj trochę informacji o grze a jak ktoś tamtejszy o coś zapyta to bądź do dyspozycji z odpowiedzią.
Zawojak - Wto 22 Lis, 2016

W sumie masz racje. Dzięki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group