galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Talisman: MAGIA I MIECZ - Wypraskę od Talismana

Valdigda - Nie 10 Kwi, 2016
Temat postu: Wypraskę od Talismana
Witam może ktoś ma i chciałby sprzedać / oddać wypraskę od Talismana?

Z chęcią przygarnę.

krzyss - Pon 11 Kwi, 2016

Co zrobiłeś ze swoją?
Valdigda - Pon 11 Kwi, 2016

Nic ale potrzebuje następnych :D
Mati98 - Wto 12 Kwi, 2016

Jak ja pytałem się ostatnio wydawnictwa, czy nie mają w ogóle jakiejś wypraski z przegródkami, to mi odpisali, że nie mają żadnych zbędnych na sprzedaż, ale możesz spróbować. :smile:
Też mam problem z brakiem miejsca. Jak na razie wszystkie dodatki mieszczą mi się w dwóch pudełkach, ale Kataklizm już będę musiał mieć w trzecim.
Zastanawiałem się, czy może w Kataklizmie dadzą wypraskę, ale raczej będzie tylko zwykły karton. :sad:
Mam zwłaszcza problem z dużymi kartami - Poszukiwaczy i Alternatywnych Zakończeń.
Już po dodatku Las przestały się mieścić w swojej specjalnej przegródce, w Zwiastunie doszło ich 6, a teraz dostaniemy jeszcze 9 dużych kart.

Bludgeon - Wto 12 Kwi, 2016

Mati98 napisał/a:
Jak ja pytałem się ostatnio wydawnictwa, czy nie mają w ogóle jakiejś wypraski z przegródkami, to mi odpisali, że nie mają żadnych zbędnych na sprzedaż, ale możesz spróbować. :smile:
Też mam problem z brakiem miejsca. Jak na razie wszystkie dodatki mieszczą mi się w dwóch pudełkach, ale Kataklizm już będę musiał mieć w trzecim.
To się ciesz, mi się wszystko mieści w 2 dużych pudłach, mniejszym od Lasu, plus wielkim organizerze plastikowym na karty (który jest o około 20% większy od dużego pudełka).

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group