galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Inwazja - dyskusja ogólna - KATAKLIZM, jak grać w dwóch skoro inni nudzą się przy stole?

tharys - Wto 29 Mar, 2016
Temat postu: KATAKLIZM, jak grać w dwóch skoro inni nudzą się przy stole?
Zasmucił mnie post zamieszczony na niniejszym forum przez Galakte o treści -
"Warhammer Inwazja
W związku z zamknięciem serii przez FFG obecnie nie ma żadnych planów dodruków międzynarodowych dużych rozszerzeń do gry. Po prostu na razie FFG nie robi żadnych dodruków i nie mamy możliwości wydania żadnego dodatku. "
:arrow:
Rozumiem polityka firmy, nie ma możliwości spełnienia paru oczekiwań indywidualnych, i co mamy czekać z grą na 2 osoby, skoro wiemy ze można kupić dodatek i grac z większą ilością przyjaciół? Chodzi oczywiście o dodatek Kataklizm, zmienia rozgrywkę i wprowadza istotne karty Miejsc. W korespondencji z wieloma sklepami na terenie całej polski dowiedziałem się ze ludzie pytają o niego, w końcu podstawowa wersja jest nadal dostępna tak nowa jak i na rynku wtórnym ( i na obu nie można kupić kataklizmu). Może Galakta wyszła by na przeciw fanom i zrobiła w śród nich zbiórkę, osobiście wydał bym na przedsprzedaż 100 parę złotych złotych bo wiem, że nie tylko ja był bym zainteresowany zakupem, a tez inni potencjalni ludzie zakupujący podstawkę. Obecnie jestem rozczarowany że mam Inwazje jakąś niepełną. Wiec jak Galakto jest szansa ze w przyszłości Kataklizm będzie dodrukowany w tym minimalnym nakładzie?

Laki115 - Sob 02 Kwi, 2016

Jakby była taka opcja ze "Szturmem na Ulthuan" to też się zgłaszam!!! ;)

Kataklizmu ani Szturmu nie ma, ale cały czas możesz kupić pozostałe duże dodatki i całą masę zestawów bitewnych. I mając tyle kart spokojnie możesz sobie grać w 4 osoby, tylko wtedy bez kart Miejsc.

tharys - Pon 04 Kwi, 2016

no niestety, dodatki most wanted znikają jak śnieg na wiosnę, a Galakta nie pociesza wiadomościami o dodrukach, ostatnio usłyszałem ze najlepiej na rynku wtórnym coś znaleźć, ale to chyba miał być żart.
Racibor - Sob 23 Kwi, 2016

Sam osobiście pisałbym się na "Kataklizm" oraz "Szturm na Ulthuan". Można też wysłać zapytanie do Galakty czy możliwa jest opcja dodruku tych dodatków jeżeli zgłosi się określona liczba osób gotowych zapłacić za dodatki w przedsprzedaży.
tharys - Czw 02 Cze, 2016

Niestety zasady dodrukow sa dla mnie niejsane, podobno musi być dodruk w stanach zeby mogł być w polsce. Trochę nie chc emi się wierzyc w takie tłumaczenia,

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group