galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Władca Pierścieni LCG - Twórczość fanowska - Twierdza Czarnoksiężnika

makulatura - Nie 14 Lut, 2016
Temat postu: Twierdza Czarnoksiężnika
Cześć

Korzystając ze Strange Eons i kart z zestawu podstawowego powstał poniższy scenariusz. Lubię się pomęczyć grając więc rozgrywka nie należy do łatwych, poziom trudności oceniam na 7. Ze względu na ilość kart w talii spotkań przejście może zająć 1.5h.

Całość dostępna w wersji PDF do druku i obrazków: https://www.dropbox.com/s...lRVaa1Ps3a?dl=0

Jestem ciekaw opinii / komentarzy / sugestii / pomysłów, a zwłaszcza wrażeń z gry.

Merlin - Pon 15 Lut, 2016

Na razie wydrukowałem i poczytałem scenariusz. Ciekawy ale solo to się chyba tego nie da przejść. ;) Przygotowujesz może wersję anglojęzyczną?
makulatura - Wto 16 Lut, 2016

Tak, wersja angielska jest gotowa. Wrzucę pewnie za kilka dni na boardgamegeek.

Solo przejść się da tylko jakąś mocniejszą talią, pewnie krasnoludy, dobrze radzi sobie też Elrond + niebieski Glorfindel z dodatkami. W ramach wyzwania staram się przejść zestawem podstawowym + karty z Mrocznej Puszczy, już "prawie" się udaje ;) Scenariusz wymusza użycie dużej ilość dodatków / wydarzeń zamiast dużej ilości sprzymierzeńców w talii.

Zawojak - Wto 16 Lut, 2016

Żeś pojechał z poziomem trudności :wink: . Scenariusz na razie wydaje się trudniejszy od Wieży Nekromanty, ale zobaczy się po wydrukowaniu.
makulatura - Sro 17 Lut, 2016

Co do poziomu trudności - wzorowałem się na Starciu u Stóp Samotnej Skały. Tamten scenariusz jest również wymagający, ale jak poznasz przebieg wydarzeń i odpowiednio przygotujesz talię nie jest już tak trudny, a wciąż daje sporo satysfakcji :) Wszelkie uwagi i propozycje zmian chętnie widziane.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group