galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Władca Pierścieni LCG - dyskusja ogólna - Fellowship 2015

Cread - Wto 18 Sie, 2015
Temat postu: Fellowship 2015
Myślę, że nic ni trzeba pisać... tylko petycję do Galakty o polską wersję!

Fellowship 2015

wektoor - Wto 18 Sie, 2015

Popieram!
Fred - Wto 18 Sie, 2015

O co chodzi, bo nie zrozumiałem? :)
Lord Kris - Wto 18 Sie, 2015

popieram. :mrgreen:
psborsuk - Wto 18 Sie, 2015

Ja również :mrgreen:
barney72 - Sro 19 Sie, 2015

100% poparcia
adamsb81 - Sro 19 Sie, 2015

poparł bym ale nie wiem o co chodzi :mrgreen:
Cread - Sro 19 Sie, 2015

Proponuję dla nie wiedzących o co chodzi przeczytać ten tekst:

Fellowship 2014

uday - Sro 19 Sie, 2015

https://www.facebook.com/events/898515356894824/.
schen - Sro 19 Sie, 2015

http://galakta.pl/morders...ellowship-2015/

Wow, własnym oczom nie wierzę. Wiadomo ile takich zestawów musi minimalnie sklep zamówić? Są jakieś restrykcje pod tym względem? Czy może nawet jeden byłby możliwy?

Cread - Sro 19 Sie, 2015

Sądzę, że sklep musi zamówić min 1. Ale wiadomo, im więcej tym lepiej. W wawie wiem już o co najmniej dwóch zamówionych, widziałem, że wrocław i kraków też się szykują.
schen - Sro 19 Sie, 2015

Wrocław się szykuje? A wiadomo gdzie?
uday - Sro 19 Sie, 2015

Co Kraków, gdzie?
TomB - Sro 19 Sie, 2015

A Poznań?
Karharoth - Sro 19 Sie, 2015

Trójmiasto?
schen - Sro 19 Sie, 2015

TomB napisał/a:
A Poznań?


https://www.facebook.com/...20586317960987/

Z tego co widzę sklep z Poznania szuka tutaj osób zainteresowanych.

Neron - Sro 19 Sie, 2015

A jacyś zainteresowani z Rybnika, Katowic, Gliwic czy Żor?
maclis - Sro 19 Sie, 2015

Ile kosztuje taki pakiet (scenariusz, bohater, mata) do eventu?
TomB - Sro 19 Sie, 2015

schen napisał/a:
https://www.facebook.com/groups/736036963082592/1020586317960987/

Z tego co widzę sklep z Poznania szuka tutaj osób zainteresowanych.

A jaki to sklep? Nie mam konta na fejsbuku.

Ktoś na forum gry-planszowe.pl napisał, że cena to 80 zł na osobę.

basai - Sro 19 Sie, 2015

Karharoth napisał/a:
Trójmiasto?


Też byłbym zainteresowany trójmiastem :)

Wacho - Sro 19 Sie, 2015

Cread :arrow: o jakich sklepach w Wawie mówisz? Też bym się pisał...
AndO3131 - Sro 19 Sie, 2015

uday napisał/a:
https://www.facebook.com/events/898515356894824/.


W Warszawie jest Xjoy.

schen - Czw 20 Sie, 2015

Ok, byłem wczoraj w Planszóweczce i potwierdzam informację, że będą oni organizować we Wro ten event. Niedługo jakieś info na fb, czy gdzieś tam powinni zamieścić. Z tego co mówili, kupuje się to w kompletach po 4 zestawy, a cena takich czterech to bodaj 300zł. Czyli wychodzi niecałe 80zł/szt

EDIT:

TomB napisał/a:
schen napisał/a:
https://www.facebook.com/groups/736036963082592/1020586317960987/

Z tego co widzę sklep z Poznania szuka tutaj osób zainteresowanych.

A jaki to sklep? Nie mam konta na fejsbuku.


Z tego co wnioskuję po profilu osoby wypowiadającej się - Cube.

Marcussz - Czw 20 Sie, 2015

czy w wawie tylko xjoy planuje? niby drugi koniec i daleko jechać, jak trzeba będzie to nic sie nie poradzi, ale może jeszcze inni się podejmą?
psborsuk - Czw 20 Sie, 2015

Znajdą się chętni z Łodzi i okolic, czy trzeba się na wyjazdówkę szykować?
mikolajl - Pią 21 Sie, 2015

A może mi, jako nowicjuszowi w tej kwestii, ktoś objaśnić jak to działa?
Trzeba teraz nagabywać lokalne sklepy? Czy czekać aż sklepy coś ogłoszą?

tygrys - Nie 23 Sie, 2015

Chętni z Lublina i okolic poszukiwani koszt ok. 80 zł. Wstępnie rozmawiałem z właścicielem sklepu Felippe, jeśli się zbiorą chętni to zorganizujemy.
Mithrin - Nie 23 Sie, 2015

Karharoth napisał/a:
Trójmiasto?


Kolejny chętny z Trójmiasta się zgłasza. :)

Bary - Pon 24 Sie, 2015

Czy ktoś ze Szczecina byłby chętny?
Laelithar - Wto 25 Sie, 2015

Mithrin napisał/a:
Karharoth napisał/a:
Trójmiasto?


Kolejny chętny z Trójmiasta się zgłasza. :)


Ja również z Trójmiasta

Merlin - Wto 25 Sie, 2015

tygrys napisał/a:
Chętni z Lublina i okolic poszukiwani koszt ok. 80 zł. Wstępnie rozmawiałem z właścicielem sklepu Felippe, jeśli się zbiorą chętni to zorganizujemy.


Ja bym się łapał jakby co.

uday - Sro 26 Sie, 2015

W Krakowie będziemy prześwietlać podejrzanych w prawdziwej knajpie - organizujemy Fellowship Event 2015 w Hexie.

Zachęcam do zgłaszania swojego udziału. Jeśli interesuje Cię zestaw (mata, promka, scenariusz) to konieczne jest jego opłacenie z góry (75zł i najprawdopodobniej na takiej kwocie się zakończy).

Wszelkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez PW.

AndO3131 - Sro 26 Sie, 2015

Już ostatni dzwonek, ale jeśli ktoś z okolic Białegostoku jest zainteresowany wydarzeniem, to można zorganizować spotkanie w sklepie Bastion.
psborsuk - Sro 26 Sie, 2015

Panowie (i ewentualne Panie), mamy w Łodzi jeszcze jeden wolny zestaw, więc zapraszamy!
Muad'Dib - Czw 03 Wrz, 2015

Panowie takie dziwne pytanko - czy ktoś może zamawiał wersję angielską? Nie śledzę tak dokładnie tematu i nie wiedziałem, że Galakta planuje wersję PL. Zawsze zamawiałem karty po angielsku a dziś się dowiedziałem, że dostanę zestaw w naszym, rodzimym języku. Chciałem się zorientować czy gdziekolwiek ktoś zamawiał zestaw/zestawy eng?
wojo - Czw 03 Wrz, 2015

Ja mam tylko taką sugestię skoro chcesz wersję ENG to możesz sprzedać karty PL z zestawu i kupić ENG kiedy wyjdą jako POD. Mata w wersji PL będzie na pewno identyczna z tą ENG.
Muad'Dib - Czw 03 Wrz, 2015

Też o tym pomyślałem tylko potem muszę się wozić ze sprzedażą i pewnie dokładać, żeby mieć po angielsku :/ Oraz pozostaje temat promki, która zostanie po polsku, z tym już nic nie zrobię.
wojo - Czw 03 Wrz, 2015

Fakt, zapomniałem o promo karcie. Osobiście mam kilka POD po angielsku (a gram w PL) i nie przeszkadza mi to. Jednak jeżeli chodzi o kompletność kolekcji może być to nieco irytujące.

W takim razie zaryzykowałbym wrzucenie pytania na BGG czy ktoś nie chciałby wymienić promki lub zestawu PL na ENG. Dla ludzi z USA może być to jakaś ciekawostka (podobno w MTG karty w innych językach są czasem mini-nagrodami na turniejach) a koszty wysyłki listem mogą być dopuszczalne.

AndO3131 - Czw 12 Lis, 2015

Gdyby ktoś chciał rozwiązać razem ze mną zagadkę Morderstwa pod Rozbrykanym Kucykiem, będę w sobotę (14.11.2015) w Warszawie w sklepie Xjoy od około 10 do późnego popołudnia.
barney72 - Pią 13 Lis, 2015

no to możemy zrobić to razem, też się wybieram do Xjoya koło 10 w sobotę :)
crabtree - Sob 21 Lis, 2015

Grał ktoś w ten scenariusz? Jakie wrażenia?
Jahmel - Sob 21 Lis, 2015

Pierwsza sprawa. Mata - myślałem że będzie coś a`la karimata a to fajny giętki materiał więc rozłoży się moment.
Druga sprawa. Druk na żądanie to mój pierwszy egzemplarz tego typu i stwierdzam że przyzwoity, a wrzucając w koszulki jest naprawdę spoko.
Meritum. Fajny klimat, mam chyba coć z banią bo zawsze sobie wkręcam w głowę jakieś odjechane rzeczy. Szedłem obok tych leciwych chałup po brudnych wybrukowanych uliczkach szukałem podejrzanych po magazynach w zaułkach. Dla mnie bomba. Akcja dzieje się w małym miasteczku więc sceneria ograniczona nie ma mokradeł, wzgórz etc. Grafiki fajne, 3 ciekawe etapy scenariusza, 5 podejrzanych, 5 kryjówek. Losujemy po sztuce więc regrywalność spora. Dodatkowo zawsze można kogoś niesłusznie oskarżyć, a to nie jest dobrym rozwiązaniem.
Nie żałuję wydanych pieniążków, a jeszcze grając w grupie niezła frajda i ta "dekoracja" zalatująca Lovecraft`em. (Bree niczym Insmouth :) ). Zaznaczam, że nie ma tu epicki bitew, pogoni tylko obserwujesz i jesteś obserwowany a dodatkowo można w "czambuł wyłapać". Lece na solówkę, może tym razem Susie ukryła sie u Billy`ego. Zdrawiam

schen - Pon 23 Lis, 2015

Grałem w dwie osoby, wrażenia pozytywne. Główną trudnością jest dość mocno narastający poziom zagrożenia lub zamiast niego zwiększająca się ilość kart w strefie przeciwności. Do tego parę obszarów bywa trochę wrednych na typowe taktyki mające na celu pozbywanie się ich kilku na raz (np. przy użyciu Zwiadowcy z Północy). Wrogowie jakoś wybitnie silni nie są, a cieni też nie ma jakichś strasznie kosmicznych. Sporo różnych możliwych kombinacji zbrodniarza i kryjówki zwiększa regrywalność przy czym przy tej ilości przyda się już jakaś kartka na której można sobie zapisać, kto ma już alibii ;) Zdecydowanie łatwiejszy do przejścia niż np. Bitwa na jeziorze, ale też daje pewne wyzwanie.
crabtree - Pon 23 Lis, 2015

Pozostaje czekać na polskie wydanie, choć to chyba nie nastąpi wcześniej jak za rok. Fog of the Barrow-downs do tej pory nie doczekał się spolszczenia.
lukasz omasta - Pią 15 Sty, 2016

Jeśli ktoś szuka zestawu (mata, quest, legolas) w naszym ojczystym języku to mi pozostał
jeden. Jakby co to do odebrania w Wawie, albo wysyłka :D

tengu76 - Sob 16 Sty, 2016

ja chętnie bym zakupił. Daj znać po ile na tengu76@o2.pl
inzkulozik2 - Czw 12 Lip, 2018

Może ktoś będzie chętny na sprzedaż co najmniej maty i promki z tego zestawu?
Po co ma leżeć w szafie, itp. ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group