galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Gra o Tron: Gra karciana 2 edycja - Premiera

kamron6 - Pon 13 Lip, 2015
Temat postu: Premiera
Wie ktoś kiedy ma być polska premiera (miesiąc) i jak ma się ona do premiery światowej?
Germanus - Wto 14 Lip, 2015

nic nie wiadomo. Takie pytania do do pierwszego działu na tym forum :)
kamila12345 - Pią 31 Lip, 2015

A kiedy miala byc planowo?
00matej00 - Pią 31 Lip, 2015

A tak troszkę z innej beczki, czy mi się wydawało czy gdzieś kiedyś Galakta napisała że wyda wszystko po polsku co wyda FFG ? (tak mi się wydawało po sprawie ze SW, a może to tyczyło karcianki Warhammera a nie Got)
Bo jeżeli tak to super, jeżeli nie ... to cóż kupie angielską wersje.

Germanus - Pią 31 Lip, 2015

GoT wychodzi po polsku. Jeśli będzie miał tylu graczy jak wcześniej WHI to bankowo wszystko wyjdzie po polsku ;)
00matej00 - Pią 31 Lip, 2015

Chodziło mi o tego nowego Warhammera i ta wypowiedz dotyczyla chyba go, iż Galakta podejmie się wydania każdego dodatku w PL do Podboju ;)
Adam11 - Sro 23 Wrz, 2015

Hej, orientujecie się może gdzie można kupić grę, będę wdzięczny za linka. Szukałem wszędzie i lipa.
00matej00 - Sro 23 Wrz, 2015

Na 3trolle.pl jest przedsprzedaż jakbyś chciał, a tak ogólnie to polecam iszop.pl tam jest wyszukiwarka gier w różnych sklepach po sieci.
Cread - Pon 28 Wrz, 2015

W stanach jest już w magazynach, więc na dniach powinna być premiera.
Mały offtop - serio do gry turniejowej będzie trzeba trzech podstawek...?

uday - Pon 28 Wrz, 2015

Obowiązkowe to nie jest, ale jeśli chcesz mieć 3x Jona Snow w talii to albo kupisz 3 podstawkę, albo odkupisz konkretną kartę (obstawiam, że mało prawdopodobne) lub cały set kart frakcyjnych (pewnie częściej będzie się zdarzać). Zawsze jest też możliwość, że z dwoma innymi znajomymi kupicie po 1 podstawce i wymienicie się jakimiś kartami, albo całymi zestawami kart.
Germanus - Wto 29 Wrz, 2015

albo robicie wpisowe na turnieju za który kupujecie podstawkę a potem robicie draft :)
uday - Wto 29 Wrz, 2015

Czy są udokumentowane przypadki takiego działania z jakimkolwiek innym LCGiem wcześniej?
Germanus - Sro 30 Wrz, 2015

my tak robiliśmy w warhammera inwazję. graliśmy kila turniejów z wpisowym 5 zł. kasa szła na podstawkę bądź dodatki gdzie nie było kart w 3 egzemplarzach, a potem zgodnie z wynikami robiliśmy drafcik :)
aryss - Sro 30 Wrz, 2015

My w Conquescie tez tak zrobilismy na 1-2 turniejach. Osoby braly kolejno frakcje potem neutrale / tokeny.

Koncowo jako osoba z 3 CS zdobylem sobie nadmiarowe zetony ale z uplywu czasu widze ze to nie do konca dobre rozwiazanie, kumpel z 2 CS z draftu zgarnal 2 frakcje ktorymi wtedy chcial grac, z wychodzacymi dodatkami wyszlo mu jednak ze posprawdzal by chetnie pozostale i troche utknal bo musi polowac na pozostale 5 frakcji jak ktos sprzedaje

sqb1978 - Pon 16 Lis, 2015

Można gdzieś przeczytać info o dacie wydania 1 małego dodatku?
deri - Wto 17 Lis, 2015

Niestety nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, czekamy na FFG i dopiero będzie wiadomo.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group