galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Władca Pierścieni LCG - Wszystkie dodatki i rozszerzenia - The Treachery of Rhudaur

Sauzi - Sob 09 Maj, 2015
Temat postu: The Treachery of Rhudaur
FFG zapowiedziało czwarty dodatek z cyklu Angmar Awakened.







Elfia włócznia jest słaba. Bohater z tego dodatku, a raczej jego zdolność też nie najlepsza. Co tej zapowiedzi sądzicie?

Zawojak - Sob 09 Maj, 2015

Jeśli chodzi o karty gracza to nie wydają się mocne i raczej nie umieściłbym żadnej w swojej talii aczkolwiek bywają scenariusze i kombinacje w których te karty będą wykorzystywane, ale jeśli chodzi o sam scenariusz to jest dla mnie ciekawy zwłaszcza że lubię tematykę dotyczącą Angmaru i jest to ciekawa kontynuacja zestawu przygodowego do Zaginionego Królestwa.
maclis - Sob 09 Maj, 2015

Bohater oryginalny, będzie wymagał odpowiedniej talii. Broń do użycia pewnie tylko z Erestorem, bo jak będziemy mieć 3 zbędne karty to może być mocna. Swoją drogą mogliby jeszcze jakąś kartę pokazać.
Zawojak - Sob 09 Maj, 2015

No gdyby dorzucili jeszcze kilka kart to bym nimi nie wzgardził. Ja osobiście nie miewam sytuacji w których aż trzy karty byłyby niepotrzebne.
Zawojak - Pią 25 Wrz, 2015

No i jest więcej karcioszek: klik
maclis - Pią 25 Wrz, 2015

Niezłe karty pod tego Erestora. Razem z nimi, będzie bardzo mocny. I do tego fajny side quest przywództwa.
uday - Nie 27 Wrz, 2015

Jeszcze nie patrzyłem w ogóle co i jak z tymi side questami, ale wyglądają na must have.

Erestor jest strasznie specyficzny. Widać, że trzeba będzie budować talię specjalnie pod niego. Mnie się niespecjalnie podoba, bo ja lubię mieć duży wybór. Niemniej potrafię sobie (z grubsza) wyobrazić talię, która by mogła zadziałać dzięki takiej zdolności.

MarcoReus - Pią 30 Lis, 2018

Znalazłem użyteczne informacje.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group