galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Descent - Zapomniane Dusze - DnŻ

wilczur - Pon 13 Kwi, 2015
Temat postu: Zapomniane Dusze - DnŻ
Witam
Zamówiłem w jednym ze sklepów Zapomniane Dusze jako Druk na żądanie. Termin realizacji kwiecień - maj 2015 r. pytanie brzmi bardziej koniec kwietnia czy koniec maja?

Pozdrawiam

reedmooley - Pon 13 Kwi, 2015

Stawiał bym raczej na połowę maja. Ale może galakta nas miło zaskoczy.
Cyberpuncur - Pią 24 Kwi, 2015

Dobrze by było, jakby jeszcze wrzucić zasady do plików do pobrania.
Nadal nie ma tam zasad do Nerekhall chyba.

Maciek - Pon 11 Maj, 2015

Czy ktoś już dostał polską wersje zapomnianych dusz?? wiadomo kiedy bedzie wysylka?
Drow - Wto 12 Maj, 2015

Maciek napisał/a:
Czy ktoś już dostał polską wersje zapomnianych dusz?? wiadomo kiedy bedzie wysylka?

Pod koniec maja.

mord - Pon 08 Cze, 2015

chyba pod koniec czerwca :razz:
wilczur - Wto 09 Cze, 2015

nic mnie tak nie denerwuje jak amatorstwo w sprzedaży. Od 3 tygodni dzwonię do galakty z pytaniem kiedy będzie dnż. .... odpowiedź jest nie wiem - ok można się tego spodziewać ale jak proszę żeby się dowiedzieli jaki jest status wysyłki to chociaż to można zrobić?

Tak trudno zadzwonić do dystrybutora? FFG i zapytać ? Sam bym to zrobił ale nie jestem ich klientem.

Galakta za sprzedaż DnŻ ma u mnie mega wtopę!, zastanawiam się jak to jest w prawie sprzedaż produktów których nie ma się na półce... pieniądze za to w sumie już pobrali - sami tego nie produkują..... no nie wiem. Jak nadal będą tak się zachowywać to chyba zacznę szukać argumentów żeby zmusić kogoś do podania informacji o stanie zamówienia albo jego planowanej realizacji.

sqb1978 - Sro 10 Cze, 2015

Pisali już w temacie Plany wydawnicze , że mogą tylko czekać., bo coś dystrybucja leży i następne dnż będą chcieli renegocjować aby nie było więcej takich wtop.
keldorn - Sro 10 Cze, 2015

bardzo duzo zakupilem dodatków DNZ od Galakty. Jedno co wiem to trzeba nastawic sie ze beda jak beda. Jak pisza ze bedzie to kwiecień/maj to trzeba czytac czerwiec/lipiec (bardziej lipiec/sierpień). Robia to wszystko w fabrykach gdzie male chińskie raczki pakuja, drukuja, itp.

Oni jako wydawcy tylko przygotowuja i aprobuja wersje polska, potem juz od nich nic nie zalezy.

Drow - Pią 12 Cze, 2015

Nvm... zobaczcie post Michala.
sqb1978 - Pią 19 Cze, 2015

Dostał już ktoś Zapomniane Dusze? w moim egzemplarzu brakuje instrukcji. Wygląda na jakiś bubel, bo w tekturowej wkładce pisze aby przed grą przeczytać -dołączoną- instrukcję a poza tym w internecie znalazłem jej odpowiednik w języku angielskim. Może mi ktoś wyjaśnić skąd mogę mieć polską wersję lub ewentualnie czy to jest brak w opakowaniu?
Damet - Pią 19 Cze, 2015

Ja swoje Zapomniane Dusze przerzuciłem do innego zamówienia, które czeka na realizację. Więc na swój egzemplarz trochę poczekam, a nawet nie wiem czy mój sklep już go ma. Wracając do Twojego pytania. A czy na produkcie nie ma przypadkiem informacji, że instrukcja pojawi się na stronie Galakty w kategorii „Do pobrania” ? Tak jak to było w przypadku instrukcji do popleczników.
sqb1978 - Pią 19 Cze, 2015

Nie tylko nie ma informacji ani samej instrukcji online, ale na dodatek w środku była taka oto informacja: Zdjęcie. No nic, wyślę im maila z pytaniem.
sqb1978 - Sob 20 Cze, 2015

Ok już się dowiedziałem. Instrukcja była w formacie A4 i osobno pakowana, stąd się przez przypadek nie znalazła w przesyłce. Mają mi dosłać.
YoYo - Pon 22 Cze, 2015

A cos wiadomo, czy bedzie znow mozna zamowic Zapomniane dusze? Powinni takie dodatki miec w ciaglej sprzedazy, zawsze zejdzie kilka-kilkanascie sztuk na Polske w jedym miesiacu. Nie wiadomo po co takie ograniczania na dodatki w miare chodliwe i za akceptowalna cene.
Drow - Czw 25 Cze, 2015

YoYo napisał/a:
A cos wiadomo, czy bedzie znow mozna zamowic Zapomniane dusze? Powinni takie dodatki miec w ciaglej sprzedazy, zawsze zejdzie kilka-kilkanascie sztuk na Polske w jedym miesiacu. Nie wiadomo po co takie ograniczania na dodatki w miare chodliwe i za akceptowalna cene.

Zawsze mozna przy nastepnej fali zamawiac produkty z poprzednich fal DnZ, wiec nie ma z tym problemu.
Ale rozejrzyj sie po necie, np 3trolle - oni czesto maja produkty z DnZ w nadwyzce i mozna je normalnie u nich kupic (wiadomo, do wyprrzedazy stanu).

Drow - Pią 26 Cze, 2015

sqb1978 napisał/a:
Ok już się dowiedziałem. Instrukcja była w formacie A4 i osobno pakowana, stąd się przez przypadek nie znalazła w przesyłce. Mają mi dosłać.

Tzn kiedy maja doslac? razem z nastepna fala, na ktora czekamy?
Pytam, bo ja rowniez instrukcji nie dostalem.

YoYo - Pią 26 Cze, 2015

Drow napisał/a:
sqb1978 napisał/a:
Ok już się dowiedziałem. Instrukcja była w formacie A4 i osobno pakowana, stąd się przez przypadek nie znalazła w przesyłce. Mają mi dosłać.

Tzn kiedy maja doslac? razem z nastepna fala, na ktora czekamy?
Pytam, bo ja rowniez instrukcji nie dostalem.


A nie lepiej dać to jako download jak np. opisy dla Popleczników obecnie, albo jak jest to dla tego dodatku na stronie Fantasy Flight Games ale w ENG?

Drow - Sob 27 Cze, 2015

YoYo napisał/a:
Drow napisał/a:
sqb1978 napisał/a:
Ok już się dowiedziałem. Instrukcja była w formacie A4 i osobno pakowana, stąd się przez przypadek nie znalazła w przesyłce. Mają mi dosłać.

Tzn kiedy maja doslac? razem z nastepna fala, na ktora czekamy?
Pytam, bo ja rowniez instrukcji nie dostalem.


A nie lepiej dać to jako download jak np. opisy dla Popleczników obecnie, albo jak jest to dla tego dodatku na stronie Fantasy Flight Games ale w ENG?

Ale to wlasnie tak powinno wygladac od poczatku, tylko troche Galakcie slabo idzie umieszczenie pdfa na stronie.

sqb1978 - Pon 29 Cze, 2015

Drow napisał/a:
Pytam, bo ja rowniez instrukcji nie dostalem.

Instrukcję dosłał sklep w którym kupowałem. Ale okazało się, że nie kupiłem wersji DnŻ, bo ta jak wiemy jeszcze nie dotarła, tylko wersję z Game Night Kit (nota bene nie przeznaczoną do sprzedaży).

Natomiast DnŻ jak koledzy wyżej wspomnieli ma instrukcję w pdf. Tu jest link: http://galakta.pl/downloa...usze_zasady.pdf

YoYo - Pon 29 Cze, 2015

Ooo, dzięki :) już ściągnąłem, warto poczytać o co w tym coop/single biega. Czyli jednak pdf jest. Jest tez może instrukcja do tego drugiego dodatku DnŻ w tym stylu?
Drow - Pon 29 Cze, 2015

sqb1978 napisał/a:
Drow napisał/a:
Pytam, bo ja rowniez instrukcji nie dostalem.

Instrukcję dosłał sklep w którym kupowałem. Ale okazało się, że nie kupiłem wersji DnŻ, bo ta jak wiemy jeszcze nie dotarła, tylko wersję z Game Night Kit (nota bene nie przeznaczoną do sprzedaży).

Natomiast DnŻ jak koledzy wyżej wspomnieli ma instrukcję w pdf. Tu jest link: http://galakta.pl/downloa...usze_zasady.pdf

Do mnie dotarla.
No, jesli masz GNK po polsku, to szczesciarz :)

YoYo - Sro 01 Lip, 2015

Zapomniane dusze do mnie dotarły. Jako, że w zasadzie nie wiadomo do końca co jest tu w środku w wersji PL to zastanawiającym się przesyłam fotkę niżej. Grać, jeszcze nie grałem. Jakość wydruku jak podstawki, tylko ta plansza do przesuwania żetonów mogłaby być na jakiejś grubszej tekturce.

Dodatek jest obecnie w sprzedaży - zapewne jeszcze przez chwilę, więc radze się spieszyć, bo kolejna dostawa pewno za pół roku ;) . Przydałby się "Gniew natury" jeszcze do kolekcji ale nie idzie jak tego zamówić, no i tłumaczenie dla "Dark Elements"...



Ps. o jakiej dosyłanej instrukcji pisaliście? Tych "Zasad..." z pdf?

Ekhard - Czw 02 Lip, 2015

Ja tylko dodam od siebie, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością wydruku kart (w porównaniu do DnŻ popleczników) nasycenie barw i jasność wydruku jest super. Tak trzymać Galakto! :) Z niecierpliwością czekam na karty z zestawów Heroes & Monster Pack i nową kampanię Heirs of Blood.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group