galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

BLOOD BOWL - Menedżer Drużyny - Foul Play - nowy dodatek

Germanus - Sob 31 Maj, 2014
Temat postu: Foul Play - nowy dodatek
http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=4719

Czy naprawdę trudno było wymyślić kolejne rasy: Wysokie Elfy, Jaszczuroludzi i np. Bretonńczycy....
Po co nowi Skaveni, czy wojownicy Nurgla...

Rodzyn - Sro 04 Cze, 2014

nie Skaveni a Gobosy, Nurgle + Chaos Dwarfy również chętnie zobaczę - kwestia gustu zatem jak sądze, co kogo ucieszy:)
Sarna - Pią 06 Cze, 2014

Cytat:
Czy naprawdę trudno było wymyślić kolejne rasy: Wysokie Elfy, Jaszczuroludzi i np. Bretonńczycy....
Po co nowi Skaveni, czy wojownicy Nurgla...

Patrząc na spis armii z oryginalnego figurkowego blood bowla, to póki co wszystkie nacje się pokrywają. Obstawiałbym, że zarówno wysokie elfy jak i jaszczuroludzie się ukarzą w kolejnych dodatkach. Tych ostatnich szczególnie nie mogę się doczekać :) .

koozyn - Wto 01 Lip, 2014

Ciekawe, czy galakta wyda dodatek po polsku. Swoja droga zapowiada się ciekawie :)
septirion - Sro 02 Lip, 2014

Też bym chętnie zobaczył dodatek w polskiej wersji językowej.
Sarna - Pią 04 Lip, 2014

instrukcja

I mamy zasady od FFG. Zastanawia mnie jedna sprawa, na profilu dodatku na bbg w rubryce ilość graczy podany jest przedział 1 - 5. Instrukcję przejrzałem pobieżnie, o ile akapit mówiący o piątym graczu znalazłem, to zasady gry solo chyba nie są opisane? Wie ktoś coś?

Wiarygodny - Wto 05 Sie, 2014

http://boardgamegeek.com/...-game-foul-play
Obecnie jest napisane "2-5" zgodnie z producentem.
Może wcześniej ktoś się pomylił.

Wiarygodny - Wto 05 Sie, 2014

btw. mam cichą nadzieję, że następny dodatek wprowadzi w końcu te dodatkowe pozytywne drużyny jak niziołki, wysokie elfy, czy choćby te bardziej neutralne jak amazonki czy jaszczurkoludzi. Kobiecie, do której nie trafiło CitOW, bo wszyscy bogowie są źli, nie spodobają się nowe zestawy zawodników. :(
Oldster - Pon 13 Paź, 2014

HUURRAA Foul Play po polsku. Niech żyje Galakta. :grin:
Pan P - Sro 16 Wrz, 2015

Dzisiaj kupiłem, i pograłem. Świetny dodatek.
Erafis - Czw 19 Paź, 2017

Witam! Wiecie może gdzie dostanę ten dodatek? Będę wdzięczny za info.