galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Władca Pierścieni LCG - ARCHIWUM - <PETYCJA>

Filiip10 - Sob 25 Sty, 2014
Temat postu: <PETYCJA>
Witajcie chciałbym zbierać podpisy o to żeby Galakta przetłumaczyła po polsku i dała możliwość tego zakupu dodatku :




Jeżeli chcecie to mieć to musicie w odpowiedzi napisać "Podpisuję się"

Serdecznie pozdrawiam :)

Filiip10 - Sob 25 Sty, 2014

Podpisuję się
Cread - Sob 25 Sty, 2014

Podpisuję się.
balint - Sob 25 Sty, 2014

Podpisuję się.

Jest nas cztery osoby. Galakta zapewne drży.
Albo rży ze śmiechu....

Kulgan - Nie 26 Sty, 2014

To i ja się podpiszę, żeby wzmocnić to drżenie albo osłabić rżenie :razz:
Szoker - Nie 26 Sty, 2014

To i ja się podpisze.
Pollus - Nie 26 Sty, 2014

Podpisuję się.
normall - Nie 26 Sty, 2014

dobra zobaczymy czy bedziemy smiac sie jak bedzie 30 stron niech kazdy sie zmotywuje
i wyrazi chec
i taka propozycja zeby galakta sprzedawala tylko ten dodatek w swoim sklepie xD

PODPIUJE SIE

uday - Nie 26 Sty, 2014

Ech...

Podpisuję się. I co więcej dysponuję środkami finansowymi, żeby moją groźbę zrealizować! Drżyj Galakto!

piotrest - Nie 26 Sty, 2014

podpisuję się
psborsuk - Nie 26 Sty, 2014

Ja również.
Viluir - Nie 26 Sty, 2014

Podpisuję się!
Lekt - Nie 26 Sty, 2014

Również się podpisuję.

Najwyżej znów otrzymamy podobną do tej odpowiedź:
"[...] bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszymi grami.
Nie planujemy wydania polskiej wersji [WSTAW DOWOLNĄ NAZWĘ].
Na ten rok zaplanowaliśmy wydanie w języku polskim [WSTAW DOWOLNĄ NAZWĘ].
Będą one dostępne w systemie Druku na Żądanie.
Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na
Facebooku - wszelkie informacje na temat wydania [WSTAW DOWOLNĄ NAZWĘ] pojawią
się właśnie tam. [...]"


Spodziewam się, iż siedzi tam jakiś android pokroju C-3PO i wysyła takie wiadomości automatycznie zmieniając tylko odpowiednie pola :)

JollyRoger1916 - Nie 26 Sty, 2014

Nie wiem czy to ma w ogóle szanse na powodzenie, ale kupiłeś mnie swoim zapałem :D

PODPISUJĘ SIĘ. Obiema rękami, nogami i portfelem ;)

wektoor - Nie 26 Sty, 2014

Ja również się podpisuję.
kufel - Nie 26 Sty, 2014

...and my axe!
Radziol88 - Pon 27 Sty, 2014

To ja też się podpisuję.

I dokładam łuk :D

I jestem niemal pewien, że jak DnŻ w końcu wróci do normalności, to będzie dodatek :D

schen - Pon 27 Sty, 2014

To i ja się podpiszę :P
stforek - Pon 27 Sty, 2014

I ja!
mykel - Pon 27 Sty, 2014

Również składam podpis.
maclis - Pon 27 Sty, 2014

I ja także podpisuję się.
Chrostek84 - Pon 27 Sty, 2014

Dołączam się.
Wacho - Pon 27 Sty, 2014

Oczywiście podpisuję się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pattom - Wto 28 Sty, 2014

i mój głos też na TAk :-)
Zwieżak - Wto 28 Sty, 2014

I ja się podpisuję
Tyberionis - Wto 28 Sty, 2014

I ja podpisuję się pod tak zacną inicjatywą :)
13thcaesar - Wto 28 Sty, 2014

podpisuję się
theNat - Czw 30 Sty, 2014

Tak
Sky - Czw 30 Sty, 2014

Oki. Wchodzę w to :)
Yavi - Czw 30 Sty, 2014

Niech będzie:
+1 :)

Szuli - Czw 30 Sty, 2014

Oczywiście podpisuję się
tomtom - Wto 04 Lut, 2014

Podpisuję się

Zachowanie wydawcy uważam za cokolwiek niepoważne i prowadzące w prostej drodze do załamania sprzedaży LOTR po polsku w ogóle. Rozumiem mechanizm, który doprowadził do decyzji o niedrukowaniu SoE (LOTR jako całość zapewne sprzedaje się nieco słabiej, a DnŻ w szczególności), jednak nie rozumiem, dlaczego zabrakło przytomności niezbędnej do spojrzenia na nieuchronną konsekwencję tejże decyzji, czyli odejście części stałych klientów, którzy poczują się zrobieni w balona. Większość karcianek ma to do siebie, że regularnymi klientami są "zbieracze", którzy chcą mieć wszystko (choćby niezbyt często używane - kto regularnie gra w BoLT?) i nieposiadanie czegokolwiek, co wyszło po angielsku może doprowadzić do frustracji, przekładającej się na rzucenie zakupów w tym segmencie w ogóle.

Ja w tej sytuacji zamierzam poczekać - jeżeli Galakta nie zmieni zdania, to przerzucę się na granie przez Lackey albo OCTGN, a VoI, dodatki do niego oraz ciąg dalszy BR będę kupować po angielsku, raczej nie w sklepie Galakty.

Corran - Sro 05 Lut, 2014

Oczywiście ja też się podpisuję.

I zdecydowanie zgadzam się nie tylko z ideą wydania tego dodatku w języku polskim, ale także ze wszystkimi uwagami wyrażającymi zdziwienie, że w ogóle wzięto pod uwagę pominięcie go w planach wydawniczych.

psborsuk - Sro 05 Lut, 2014

Corran napisał/a:

I zdecydowanie zgadzam się nie tylko z ideą wydania tego dodatku w języku polskim, ale także ze wszystkimi uwagami wyrażającymi zdziwienie, że w ogóle wzięto pod uwagę pominięcie go w planach wydawniczych.

A gdzie jest oficjalnie napisane, że planowano to pominąć? Bo ja nigdzie takiej deklaracji Galakty nie widziałem...

Corran - Czw 06 Lut, 2014

Ja też nie widziałem nic oficjalnego i być może zbyt pochopnie uznałem takie sugestie jako uzasadnione, ale takie właśnie odniosłem wrażenie czytając co najmniej kilka wypowiedzi na tym forum. Jeśli były one błędne i Galakta zamierza to wydać, to tym lepiej. Przy czym fajnie by było gdyby to zapowiedzieli i urwali nasze spekulacje.
Radziol88 - Czw 06 Lut, 2014

tomtom napisał/a:
Podpisuję się

Zachowanie wydawcy uważam za cokolwiek niepoważne i prowadzące w prostej drodze do załamania sprzedaży LOTR po polsku w ogóle. Rozumiem mechanizm, który doprowadził do decyzji o niedrukowaniu SoE (LOTR jako całość zapewne sprzedaje się nieco słabiej, a DnŻ w szczególności), jednak nie rozumiem, dlaczego zabrakło przytomności niezbędnej do spojrzenia na nieuchronną konsekwencję tejże decyzji, czyli odejście części stałych klientów, którzy poczują się zrobieni w balona. Większość karcianek ma to do siebie, że regularnymi klientami są "zbieracze", którzy chcą mieć wszystko (choćby niezbyt często używane - kto regularnie gra w BoLT?) i nieposiadanie czegokolwiek, co wyszło po angielsku może doprowadzić do frustracji, przekładającej się na rzucenie zakupów w tym segmencie w ogóle.

Ja w tej sytuacji zamierzam poczekać - jeżeli Galakta nie zmieni zdania, to przerzucę się na granie przez Lackey albo OCTGN, a VoI, dodatki do niego oraz ciąg dalszy BR będę kupować po angielsku, raczej nie w sklepie Galakty.

Wyluzuj.
Cały DnŻ ma kolosalną obsuwę i SoE nie jest pierwszy w kolejce

Prosimir - Pią 14 Lut, 2014

Podpisuje się
cahir7 - Nie 16 Lut, 2014

Podpisuje się.
Mitrel - Nie 16 Lut, 2014

Podpisuje się.
astalawista4 - Sro 26 Lut, 2014

Podpisuję się pod petycją i mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzą tą sprawę.
Ja-Sir - Pon 31 Mar, 2014

I ja również - podpisuję się.
schen - Pon 31 Mar, 2014

A propos Stone of Erech, pytałem na Pyrkonie na stoisku galakty, czy go wydadzą i powiedziano mi, że jest on w planach, więc sądzę, że kiedyś w końcu się go doczekamy ;)
Filiip10 - Nie 04 Maj, 2014

No dziękuję ci za taką informację :D

Mam nadzieję że wszystkim co się tutaj podpisywali spodoba im się to :)

sandramaj - Pią 02 Lut, 2018

Ja również się podpisuję.
Corran - Pon 05 Lut, 2018

sandramaj napisał/a:
Ja również się podpisuję.

To jest petycja sprzed prawie czterech lat :) , więc nowy podpis nic na pewno by nie dał... ale ten scenariusz został wydany po polsku jako Kamień Erech - trzeba go szukać w druku na żądanie.
Problem jednak w tym, że nakład DnŻ raczej się wyczerpał i nie wiadomo kiedy będzie następne zbieranie chętnych.

inzkulozik2 - Sro 07 Lut, 2018

Po "Kamień Erech" polecam zadzwonić do Galakty i zapytać/poprosić o sprawdzenie czy przypadkiem nie leży ostatni pod szklaną ladą ;) Gdy kupowałem swój niby-ostatni ze sklepu wydawnictwa to jeszcze jeden był właśnie "na wystawie"

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group