galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Władca Pierścieni LCG - Wszystkie dodatki i rozszerzenia - The Ring-Maker

fruszu - Sro 08 Sty, 2014
Temat postu: The Ring-Maker
Świetne wieści! FFG zapowiedziało nowy cykl dodatków do Władcy Pierścieni.




Pierwszy z zestawów przygodowych, The Dunland Trap, wprowadzi kilka kart graczy pozwalających rozwinąć talie oparte na traicie Silvan
W skrócie:
Fabularnie nowy cykl w dalszym ciągu będzie się skupiał na Sarumanie (jak w ostatnim dużym dodatku) i sprawie Pierścienia Władzy. Pojawią się karty rozwijające dotychczasowe mechaniki (Doomed X, Timed X, Secrecy i in.).

Mnie podoba się mechanika elfów wskakujących do gry i wracających na rękę. Jak napisano w tekście na stronie FFG, wprowadzi to fajne urozmaicenie dla decków z mnóstwem sprzymierzeńcow na stole. Tu będzie nam zależało na częstym wracaniu Silvanów na rękę i wskakiwaniu nimi do gry (pokazują to chociażby dwie poniższe karty).




Bardzo dobrze z tym wszystkim działać będzie nowy bohater - Celeborn (czy doczekamy się też jego żony? :wink: ):


Avael - Sro 08 Sty, 2014

Grafiki istny MIÓD!

Rewelacja!

Wreszcie doczekałem się Celeborna:)

Ciekawe kiedy przyjdzie czas na Enty?:)

mroni - Sro 08 Sty, 2014

Świetna sprawa. Mam nadzieję, że wzmocnią elfy podczas całej serii, brakowało mi takiego bohatera dla elfów jak Dain dla krasnali lub Boromir dla Gondoru.
Wie ktoś kiedy planowane wydanie?

fruszu - Sro 08 Sty, 2014

mroni napisał/a:
Wie ktoś kiedy planowane wydanie?

Na stronie FFG jest napisane, że w drugim kwartale 2014 roku.

Berestaszek - Sro 08 Sty, 2014

Bardzo fajny pomysl z tymi silvanami szkoda tylko ze tak malo hp maja bedzie bolalo jak przy rohanie jezeli sie nie ma niczego do kasowania podstepow. I fajnie ze przypomnieli sobie o secrecy
Filiip10 - Nie 19 Sty, 2014
Temat postu: COŚ NOWEGO !!!!!!!!
Witajcie coś znalazłem i nie wiem co wy o tym powiecie ???
O co chodzi z tymi nightmare ?????







Kulgan - Nie 19 Sty, 2014
Temat postu: Re: COŚ NOWEGO !!!!!!!!
Filiip10 napisał/a:
Witajcie coś znalazłem i nie wiem co wy o tym powiecie ???
O co chodzi z tymi nightmare ?????

Decki Nightmare to w skrócie utrudniona wersja Przygód z Core Seta dla tych, dla których owe Przygody są za proste :grin:

Filiip10 - Nie 19 Sty, 2014

Aha a będą te dodatki wydane w Polsce to co podałem w temacie ????
Kulgan - Pon 20 Sty, 2014

Filiip10 napisał/a:
Aha a będą te dodatki wydane w Polsce to co podałem w temacie ????

Zgodnie z obrazkami:

1. Mam nadzieję, że tak
2. Tak
3. Nie

Filiip10 - Pon 20 Sty, 2014

Oby szybko by się pojawiły te dodatki xD
uday - Pon 20 Sty, 2014

Ale jak to? Stone of Erech nie będzie wydany po polsku? To pewna wiadomość? Bo ja nigdzie nie dopatrzyłem się oficjalnego zaprzeczenia, że będzie to wydane...
Corran - Pon 20 Sty, 2014

uday napisał/a:
Ale jak to? Stone of Erech nie będzie wydany po polsku? To pewna wiadomość? Bo ja nigdzie nie dopatrzyłem się oficjalnego zaprzeczenia, że będzie to wydane...

Ja też jestem zaskoczony tym zdecydowanym "nie". Byłem wręcz przekonany, że na druk na życzenie są większe szanse niż na wersje Nightmare - w końcu to pełen scenariusz, a nie zwykłe utrudnienia i na pewno zainteresowanie takim dodatkiem byłoby znacznie większe.
Skąd ta informacja i na ile jest pewna?

psborsuk - Pon 20 Sty, 2014

Zadałem pytanie w temacie planów wydawniczych. Zobaczymy, czy będzie oficjalna odpowiedź. Kulganie, skąd masz takie info?
Kulgan - Pon 20 Sty, 2014

Corran napisał/a:
uday napisał/a:
Ale jak to? Stone of Erech nie będzie wydany po polsku? To pewna wiadomość? Bo ja nigdzie nie dopatrzyłem się oficjalnego zaprzeczenia, że będzie to wydane...

Ja też jestem zaskoczony tym zdecydowanym "nie". Byłem wręcz przekonany, że na druk na życzenie są większe szanse niż na wersje Nightmare - w końcu to pełen scenariusz, a nie zwykłe utrudnienia i na pewno zainteresowanie takim dodatkiem byłoby znacznie większe.
Skąd ta informacja i na ile jest pewna?

Wiem tylko, że Nightmare Decki są już dawno przetłumaczone a Stone of Erech nie. Czy to się zmieni, nie wiem, ale skoro DnŻ jest już sprzedawany, to raczej nie widzę szans. Ale nigdy nie mów nigdy :mrgreen:

Radziol88 - Pon 20 Sty, 2014

A wiesz Kulgan, że DnŻ jest od dłuższego czasu wstrzymany na całej linii do odwołania?
Kulgan - Pon 20 Sty, 2014

Radziol88 napisał/a:
A wiesz Kulgan, że DnŻ jest od dłuższego czasu wstrzymany na całej linii do odwołania?

A nie wiem, bo swój egzemplarz mam i wiem, że jest jeszcze do kupienia :wink: Natomiast jeśli kiedyś wyjdzie wersja PL, to i tak ją sobie kupię :mrgreen:

Radziol88 - Pon 20 Sty, 2014

Kulgan napisał/a:
Radziol88 napisał/a:
A wiesz Kulgan, że DnŻ jest od dłuższego czasu wstrzymany na całej linii do odwołania?

A nie wiem, bo swój egzemplarz mam i wiem, że jest jeszcze do kupienia :wink: Natomiast jeśli kiedyś wyjdzie wersja PL, to i tak ją sobie kupię :mrgreen:

Problem jest taki, że nic nowego nie mogą teraz wydać albo dodrukować, tylko sprzedają zapasy.

Filiip10 - Pon 20 Sty, 2014

Trzeba mieć nadzieję że powstanie :)

Można chyba zbierać podpisy żeby Galakta przetłumaczyła i sprzedawała w Polsce !!!!!!

Lekt - Sro 22 Sty, 2014

Witajcie,
Straszny chaos się robi na forum. Nie czepiam się absolutnie, po prostu lubię porządek.
Czy ów temat nie powinien zostać przeniesiony tutaj: GŁOSY ISENGARDU ze zmienioną nazwą?

Kulgan - Sro 22 Sty, 2014

Lekt napisał/a:
Witajcie,
Straszny chaos się robi na forum. Nie czepiam się absolutnie, po prostu lubię porządek.
Czy ów temat nie powinien zostać przeniesiony tutaj: GŁOSY ISENGARDU ze zmienioną nazwą?

Nie za bardzo, bo tu aż 3 różne zdjęcia z trzech różnych kategorii, więc niech sobie żyje własnym życiem :wink:

Filiip10 - Sro 22 Sty, 2014

:D
Nemomon - Sro 22 Sty, 2014

Nie wspominając, iż jest to dział ogólny, a więc dział o wszystkim i o niczym jednocześnie;).

Co do tematu, to ciekaw jestem czym są te night kity. Czy to zwykłe nighmare decki czy coś innego.

EDIT: LOL, a jednak moje pytanie nie było on topic....

Kulgan - Czw 23 Sty, 2014

Nemomon napisał/a:
Co do tematu, to ciekaw jestem czym są te night kity. Czy to zwykłe nighmare decki czy coś innego.

A to sobie zobacz :grin:

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=4588

Muad'Dib - Czw 23 Sty, 2014

Każdy Game Night Kit do LOTR-a zawiera to samo - matę do gry, plakat oraz Nightmare Decki.
Filiip10 - Czw 23 Sty, 2014

Gdyby tylko byłoby po polsku kupiłbym se :razz:
Filiip10 - Sob 01 Lut, 2014

TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY :)
kufel - Wto 04 Lut, 2014

Zapowiedziany drugi dodatek a u nas na razie cisza... Boję się!


schen - Wto 04 Lut, 2014



Broszka jest iście genialna. Talie na secrecy bez kart z secrecy? :D Dodatkowo daje to bardzo fajne combo z Caldarą, którą w końcu można by cokolwiek pograć (nooo, przynajmniej jeśli ktoś ma więcej niż 1 core set :P )

A co do Twoich obaw, to galakta dość wybiórczo przenosi publikuje niusy z ffg, więc specjalnie bym się tym nie przejmował ;) Skoro ma wyjść Głos Isengardu, to raczej logiczne, że niesie to za sobą cały cykl.

Wacho - Sro 12 Mar, 2014

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=4690

Jest kolejny...Galakto???

Corran - Czw 13 Mar, 2014

Wacho napisał/a:
...Galakto???
To jest tylko zapowiedź tych zestawów, więc na razie nie przejmowałbym się brakiem informacji na temat ich polskiej wersji. Jestem przekonany, że skoro wydali Głos Isengardu, to wydadzą także związane z nim dodatki.
Wacho - Czw 13 Mar, 2014

Też tak myślę :mrgreen: - nauczyłem się już czekać i raczej nigdy nie biadoliłem nad drobnymi "obsówkami" związanymi z wydawaniem wersji PL ... nawet przez myśl mi nie przeszło, że Galakta może tego nie wydać...
Avael - Czw 13 Mar, 2014

Piękny jest ten orzełek, nie sądzicie:) ?
13thcaesar - Pon 14 Kwi, 2014

FFG zapowiedziało już czwarty dodatek... aż człowieka :evil: że nie doczekamy się tego w wersji PL.












13thcaesar - Pon 14 Kwi, 2014

Cykl Ring-maker zapowiada się tak świetnie, ze ja osobiście mam zamiar kontynuować tą serię w wersji ang. Ta gra jest za dobra żeby tak po prostu ją porzucić, a tym bardziej gdy czekają nas takie świetne dodatki.

Żałuje tylko ze nie rozpocząłem przygody z tą serią od początku w wersji ang. (ale kto przeczuwał że Galakta zamknie tą linię tak raptownie)

Szkoda mi sprzedawać wersję PL (posiadam wszystko co się do tej pory ukazało włącznie z Koszmarnymi Taliami), a zaczynać od początku kupywać wszystko po ang. to za duży koszt. Więc pozostaje mix (choć będzie kłuło w oczy) ale myśle ze nie warto się jeszcze zegnać z tą serią.

Kulgan - Pon 14 Kwi, 2014

13thcaesar napisał/a:
Cykl Ring-maker zapowiada się tak świetnie, ze ja osobiście mam zamiar kontynuować tą serię w wersji ang. Ta gra jest za dobra żeby tak po prostu ją porzucić, a tym bardziej gdy czekają nas takie świetne dodatki.

Żałuje tylko ze nie rozpocząłem przygody z tą serią od początku w wersji ang. (ale kto przeczuwał że Galakta zamknie tą linię tak raptownie)

Szkoda mi sprzedawać wersję PL (posiadam wszystko co się do tej pory ukazało włącznie z Koszmarnymi Taliami), a zaczynać od początku kupywać wszystko po ang. to za duży koszt. Więc pozostaje mix (choć będzie kłuło w oczy) ale myśle ze nie warto się jeszcze zegnać z tą serią.

Myślę dokładnie tak samo, oczy będą pokłute, ale cóż zrobić :wink:

schen - Wto 15 Kwi, 2014

Dodatkowo czeka na nas w tym dodatku kolejny bohater strażnik. Czyżby ktoś z oddziału Faramira? A może z drużyny Aragorna?

W moim przypadku żegnanie się z LOTRem ani przez moment nie wchodziło w grę, aczkolwiek nie żałuję zakupu polskich kart i nawet gdybym wiedział, że galakta zaprzestanie wydawania i tak bym je zakupił. Cóż, dla mnie mieszanie języków nie jest specjalną barierą, a o wiele łatwiej zachęcić innych do gry, gdy ma się karty PL. Już nie mówiąc o tym, że dla mnie jest to też zdecydowanie większy komfort gry (podobnie jak oglądanie filmu z pożądnie wykonanym dubbingiem).

13thcaesar - Wto 15 Kwi, 2014

Gram głównie na 3-4 graczy, gdzie jeden nie kuma ang. W przypadku Talii Spotkań to nie problem są one "jawne", więc kazda odkrytą kartę mozemy mu tlumaczyc na bierząco, ale w przypadku Talii gracza bedzie musial kuć na pamięć (tym bardziej ze to ja skladam wszystkie decki) ;) .
13thcaesar - Wto 15 Kwi, 2014

Najbardziej podoba mi się w nadchodzącym cyklu to, ze badamy nowe rejony śródziemia. Ogólnie to właśnie to lubie najbardziej w tej grze.
Przyznam się, że akurat bardziej mnie interesują nowe AP niż kontynuacja Czarnych Jeźdźców - po prostu powstało już tyle gier odtwarzających fabułę Władcy Pierścienia że fajną odmanią jest zanurzyć się w tym świecie jednak poznając jego nie wyeksplatowane rejony. A także możliwość zagrania innymi postaciami z tego świata niż standardową Drużyną Pierścienia.

Poza tym zawsze można poznać coś nowego - czytałem Władcę Pierścienia, Hobbita, Dzieci Hurina i Sillmarillion - jednak nie wiedziałem wcześniej nic (albo umknęło mi to w trakcie czytania) o mieście Tharbad, czy bagnach Nin-in-Eilph.

Dlatego nie mogę się doczekać nowego cyklu ;)

Kulgan - Wto 15 Kwi, 2014

Ja akurat bardzo się cieszę, że zaczął wychodzić cykl odtwarzający Trylogię, ale dobrze, że jest obok a nie zamiast standardowych dodatków :grin:
13thcaesar - Wto 06 Maj, 2014

A za Wielką Wodą zapowiedz piatego AP z cyklu Ring-maker:





A w nim dlugo wyczekiwana przez wielu Bohaterka:




mroni - Wto 06 Maj, 2014

Aż żal, że nie wyjdzie po polsku. Ciekawe rozwiązanie postaci Galadrieli, ciekawe, jak się sprawdzi w grze
13thcaesar - Wto 06 Maj, 2014

mroni napisał/a:
Aż żal, że nie wyjdzie po polsku. Ciekawe rozwiązanie postaci Galadrieli, ciekawe, jak się sprawdzi w grze


To fakt, szkoda ze Galakta nie pociagnęła jeszcze chociaz tego cyklu (tym bardzje ze wydala juz Glos Isengardu), tym bardziej ze mielibysmy juz rozbudowaną kolejną z głównych frakcji (Krasnoludy, Rohan, Gondor, Noldor) - Leśne Elfy. No i w tym cyklu ukaza sie chyba najbardziej oczekiwani Bohaterowie (Celeborn i Galadriela). :cry:

No ale jest chociaz szansa na kontynuacje Sagi (ja zakupilem Czarnych Jezdzców jak tylko sie ukazały, jak zresztą wszystkie dodatki z tej serii, wiec raczej nie przyczynie się do zwiekszenia sprzedazy Czarnych Jezdzców, a od tego zalezy przyszlosc sagi. Cala nadzieja w rekach tych którzy jeszcze nie posiadaja tego dodatku.

Wacho - Wto 06 Maj, 2014

Tak sobie teraz myślę... najwyżej wydamy sami dla siebie ten cykl w wersji PL.
Cześć graczy bedzie tłumaczyć, części "obrobi", reszta wydrukuje i zajmie się dystrybucją... ja sam jestem jak najbardziej skłonny do współpracy.
Co wy na to?
Ps. Oczywiście nie będzie to sprzedaż tylko samopomoc dla tych którzy już kupili wersję English ;-)

schen - Sro 07 Maj, 2014

Taaaak, w końcu Galadriela! I z na prawdę ślicznym artem! Tym samym będziemy mieli już chyba dostępnych wszystkich wielkich Śródziemia (noo, poza Thranduilem). Bardzo ciekawa zdolność, zastanawiałem się po co tyle siły woli, ale pierścień wyjaśnił sprawę. Z nieoczekiwaną odwagą powinna śmigać aż miło. W pierwszej chwili chciałem ją kombić z hobbicimi fajkami, ale niestety one działają tylko w wypadku kart wydarzeń :P (a szkoda, bo przy 2 hobbitach w drużynie byłby nie zwiększający się poziom zagrożenia i +3 karty dodatkowe karty co turę :P

Wybitnie nie mogę się już doczekać tego cyklu, szykuje się iście wyśmienicie! :)

Swoją drogą ciekawi mnie jaki bohater pojawi się pojawi się w ostatnim dodatku cyklu biorąc pod uwagę, że w trakcie pojawiają się Celeborn i Galadriela... Przeważnie to właśnie tego typu bohaterzy pojawiali się na zakończenie:
CMP - Dain
Dwarrowelf - Elrond
Obawy Namiestnika - Theoden

Nie mam pomysłu jaki bohater mógłby w tym momencie przebijać tą dwójkę ^^' Może Gandalf? :P

Wallenstein - Sro 07 Maj, 2014

ANNATAR :twisted:
schen - Sro 07 Maj, 2014

Dodatkowo jeszcze na uwagę zasługuje pojawienie się encich sprzymierzeńców ;)

Z tego fragmentu karty co jest widoczny wnioskuję, że ich mechanika będzie rozwiązana w ten sposób, iż stosunkowo tanim kosztem możemy wprowadzać do gry mocne jednostki (2/2/2/3 za 2 zasoby to na prawdę sporo), przy czym wchodzą do gry wyczerpane. Brzmi ciekawie, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce :)

Muad'Dib - Sro 04 Cze, 2014

I oto mamy zakończenie cyklu. Przy okazji może by zrobić porządek z tym tematem, utworzyć dział w "dodatkach i rozszerzeniach", z oddzielnymi tematami dla każdego dodatku?

Bardzo mi się podobają enty.






schen - Czw 05 Cze, 2014

Jest jeszcze grafika Booming Enta oraz informacja o tym, że bohater będzie z Rohanu. Ciekawe, kogo zobaczymy tym razem oraz jaką sferę wesprze. Na ten moment Rohan ma co najmniej po 1 reprezentancie w każdej ze sfer i aż trzech bohaterów taktyki, dlatego na czerwień nie liczyłbym za mocno. Najchętniej zobaczyłbym jakieś zielone wsparcie dla Grimy lub trzeciego bohatera ducha z niewielkim zagrożeniem, pozwalającego na tworzenie kolejnego mono-sferowego decku na Rohanie



Enty zapowiadają się bardzo ciekawie, choć mnie osobiście Booming niespecjalnie przekonuje. Za to staruszek Drzewiec jest świetnym sprzymierzeńcem nawet w talii nieopartej na entach. W końcu swojej akcji może używać nawet na siebie samego.

Szuli - Pią 06 Cze, 2014

A ja liczyłem na epickie starcie z Sarumanem albo ucieczkę z Orthanku :razz: .
A z tego co napisali na FFG to będziemy wracać do Białego Czarodzieja przez Dunlandzkie ziemie.
Bohater z Rohanu. Nie ma już chyba takich wielkich z Rohanu. No chyba, że dadzą 2 wersję Eowiny.
http://www.fantasyflightg...ndering-ent.png
Wandering Ent. Nie wiem ale img mi nie działa mam nadzieję, że da się dzięki adresowi strony do niego dojść. Czyli tak jak w AtS mieliśmy prowincje tak tu będą Enty. Ciekawe, ciekawe...

Filiip10 - Wto 10 Cze, 2014

SŁUCHAJCIE WASZE PETYCJE ZADZIAŁAŁY :D HURAAAAAA

Mamy w dodruku na żądanie Władca Pierścieni Kamień Erech, Polowanie na Golluma w wersji koszmarnej, starcie u stóp samotnej skały w wersji koszmarnej, podróż do rhosgobel w wersji koszmarnej.

POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE FORUMOWICZÓW A TAKŻE GALAKTĘ :D

Tutaj link zamówienia są składane do 23 czerwca więc radzę się śpieszyć :D

http://galakta.pl/przedsp...u-na-zadanie-2/

13thcaesar - Wto 10 Cze, 2014

Filiip10 napisał/a:
SŁUCHAJCIE WASZE PETYCJE ZADZIAŁAŁY :D HURAAAAAA

Mamy w dodruku na żądanie Władca Pierścieni Kamień Erech, Polowanie na Golluma w wersji koszmarnej, starcie u stóp samotnej skały w wersji koszmarnej, podróż do rhosgobel w wersji koszmarnej.

POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE FORUMOWICZÓW A TAKŻE GALAKTĘ :D

Tutaj link zamówienia są składane do 23 czerwca więc radzę się śpieszyć :D

http://galakta.pl/przedsp...u-na-zadanie-2/



Ja juz zamówiłem wszystkie cztery dodatki w Rebelu :grin:
Teraz czekam az sie pojawi w ofercie sklepu "Droga Mrocznieje"

uday - Sro 11 Cze, 2014

Wątpię czy to akurat petycje zadziałały...
adamsb81 - Sro 11 Cze, 2014

To się zasmuciłem czasem na zamówienie i ograniczony dostępem po premierze. Zainwestowałem w pierwsze dodatki i zabrakło kasy na zmówienie przed premierą.
Lekt - Sro 11 Cze, 2014
Temat postu: Cykl Twórca Pierścienia
Witajcie,

Ponieważ znajdą się wśród nas Gracze, którzy pragną kontynuować zacną przygodę z Głosu Isengradu, niniejszym zakładam temat dotyczący cyklu 'Ring Maker' czyli 'Twórca Pierścienia.
Zostaje on połączony z postami z tematu The Ring-Maker.

Sauzi - Pią 13 Cze, 2014

Tak się właśnie zastanawiałem czy w tym cyklu nie wprowadzą enty. Mam tylko nadzieję, że będzie ich więcej niż tylko te 2 zaprezentowane i będzie można zrobić na nich jakąś fajną talie.
uday - Pią 13 Cze, 2014

Entów zaprezentowali do tej pory 3. Podejrzewam, że więcej jak 6 ich nie będzie, a większość i tak będzie pewnie z wiedzy.
mroni - Czw 26 Cze, 2014

Na tej stronie pojawily sie już karty z najnowszego dodatku
http://www.cardgamedb.com...e-dunland-trap/

Wacho - Pon 30 Cze, 2014

http://galakta.pl/druzyna-nigdy-sie-nie-poddaje/

SUPER NEWS!!!!!
GALAKTO NAPRAWDĘ OGROMNY "+" !!!

Mam nadzieję, że odzew wśród graczy będzie na tyle duży, żeby utrzymać to z trudem wypracowane "status qwo" !!!

Cread - Pon 30 Cze, 2014

Ja deklaruję się na kupowanie produktu polskiego :) bo polskie jest dobre, zagraniczne mi szkodzi :D
Sauzi - Pon 30 Cze, 2014

Oczywiście, że kupie polską wersje :grin: Niech teraz żałują ci wszyscy co posprzedawali polską wersje karty do władka :twisted:
psborsuk - Pon 30 Cze, 2014

Super wiadomość! Oczywiście kupuję PL :mrgreen:
wektoor - Pon 30 Cze, 2014

Zgadzam się z przedmówcami i z niecierpliwością czekam na polską wersję :)
13thcaesar - Wto 12 Sie, 2014

Karty gracza z Trouble In Tharbad:





















Czekam z niecierpliwością na kolejne informacje od Galakty na temat wydania u nas tego cyklu w DnŻ - ciekawe czy bedziemy mogli zaglebic sie w nim jeszcze w tym roku.

13thcaesar - Wto 12 Sie, 2014

To znamy juz 4 Bohaterów z cyklu Ring-maker: Celeborn, Idraen, Haldir Of Lorien i Galadriela - pozostało dwóch, jeden Ranger i jeden Rohan (sądze że ze sfery taktyki i przywództwa).

Jak sadzicie kim bedzie tych dwóch ostatnich bohaterów?

13thcaesar - Sro 13 Sie, 2014

Myśle ze Strażnik będzie ze sfery Taktyki, a bohater Rohanu ze sfery Przywództwa (Erkerbrand?). Sądze też ze Bohaterowie z następnego Rozszerzenia będą nalezec do sferu Ducha i Przywództwa. Ale to tylko moje przypuszczenia :wink:
Szuli - Czw 28 Sie, 2014

Haldir jest super do decku na strażnikach, w 2 graczy jeden strażnikami, a drugi Aragornem TLR i kartami w stylu uderzenie młota :grin:
Kaspian - Sob 27 Wrz, 2014

Trochę nie rozumiem tych, którzy tak wzdychają nad The Ring Maker. Przecież z władcy pierścieni wyszła cała MASA dodatków, a wam jeszcze nie dosyć :grin: ? Łącznie jest już chyba 38 scenariuszy ( tylko tych polskich ). Kto ma czas żeby w to grać ???
Ja na razie nie planuje kupowania małych dodatków ( chociaż zastanowię się nad tymi dwardowelf ), wydaje mi się że to trochę nieopłacalne, poza tym wole te scenariusze oparte na książce.
Ale Galadriela jest naprawdę super...

Kulgan - Nie 28 Wrz, 2014

Kaspian napisał/a:
Ja na razie nie planuje kupowania małych dodatków ( chociaż zastanowię się nad tymi dwardowelf ), wydaje mi się że to trochę nieopłacalne, poza tym wole te scenariusze oparte na książce.

Mam wszystko i chcę mieć wszystko. Dlaczego? Bo wówczas ze wszystkich kart można złożyć różnorodne talie. Takie, które będą działać i te, które mogą nie działać, ale warto to sprawdzić.

W małych dodatkach są potrzebne karty do składania talii. W pierwszym cyklu były np. Pieśni wspierające talie wielosferowe. Nowi Bohaterowie dają większe możliwości. Elrond, Glorfindel (niebieski), Hirluin Piękny to podstawy niektórych talii. Brak Glorfindela z Asfalothem to spore ograniczenie w budowie talii. Poza tym są scenariusze i one są równie ciekawe a przede wszystkim różnorodne.

Opłaca się kupować wszystko ;) Tylko nie zawsze na wszystko starcza pieniędzy xD Mnie musiało starczyć :mrgreen:

13thcaesar - Pią 24 Paź, 2014

Bohater z czwartego AP w cyklu Ring-maker - The Nin-In-Eilph:












Szuli - Czw 25 Gru, 2014

Jest info o 6 dodatku
http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=5276

Chrostek84 - Pon 16 Lut, 2015

Pobrałem dziś instrukcje do 2 pierwszych dodatków z cyklu Twórca Pierścienia i z radością odkryłem że do pobrania są też instrukcje do 4 kolejnych dodatków. Mam nadzieję że zwiastuje to możliwość ich rychłego nabycia.
theNat - Nie 17 Maj, 2015

Jakieś info o dostępności Kłopotów i Nin-in? kiedy możemy się spodziewać fali DnŻ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group