galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Czarni Jeźdźcy - karty graczy

Berestaszek - Sob 30 Lis, 2013
Temat postu: karty graczy
Serio zadnego tematu przy tym dodatku? :p jeszcze nie gralem w scenariusze ale obiecuje ze nadrobie zaleglosci i wtedy tez conieco o scenariuszach napisze jednak odnosnie kart graczy:
Sa naprawde mega! Tak malo jest kart na ktore patrze i mowie nie, nie nadasz sie.

Zaczne moze od bohaterow jedyny ktory mi sie nie podoba to fatty niby fajne zeby wbic np punkt czy dwa wiecej na wyprawe by przejsc do kolejnej nie uratuje nam tylka ta zdolnosc... natomiast trojka kolejnych bohaterow jest naprawde niezla.
pipin daje dobor kart, ratuje tylek nieraz bo musimy miec jeszcze wieksze zagrozenie by wejsc w zwarcie z przeciwnikiem no i dziala z synergia hobbitow walka z przeciwnikami o wyzszym zagrozeniu.
Merry moze byc naprawde niezlym koksem na starcie do 4 sily? Pozdrawiam :) a umiejetnosc daje rade.
Sam moze nie wydaje sie najlepszy ale ma potencjal jak na hobbita przystalo niskie zagrozenie duzo sloneczek i calkiem fajna zdolnosc 2 tarczy i 2 mlotki zawsze spoko.

Moze teraz troche o sprzymierzencach.
Farmer maggot calkiem fajna zdolnosc ale kapke przy drogi
Butterburr zdolnosc fajna ale nie jestem przekonany czy napewno warto go brac.
Kucyk bill. Tak zdecydowanie polecam zwlaszcza gdy uzywasz sama darmowy boost do wytrzymalosci hobbitow yup.

Dodatki:
Akurat dodatki sa calkiem fajne.
Plaszcz hobbita-+2 defa przy wrogu o wyzszym zagrozeniu niz nasze? Sam z 4 tarczami i 4 zycia? Za jeden zasob? Pozdrawiam i polecam
Sztylet z westernesse dodatkowe +1 lub +2 jak wrog o wyzszym zagrozeniu niz nasze i nagle merry ma 5 ataku a jak sie przyfarci i dorwiemy drugiego to i 7. I powiedzcie ze hobbity to slabe niziolki ;)
Kamien elfow darmowy sprzymierzeniec zawsze spoko np gandalf albo inny drogi :)
Fajka hobbita super karta dla ducha ktory ma duzo mozliwosci by obnizyc zagrozenie (np tuk) i do tego dobierze karte. Fajne co wiecej jak sie ma 3 bohaterow hobbitow to mozna miec na kazdym jedno i dobierzemy juz 3 karty.

Wydarzenia:
Kolka z dymu. Wydarzenie ktore idealnie wspolgra z fajka hobbicka obnizy zagrozenie o maks 3 pkzwoli dobrac 3 karty i kazdy bohater otrzyma +1 sloneczko. Za 2 zasoby. Natomiast zazsycsaj bedzie to przy 1-2 fajkach. Ale i tak nadal niezle.
Niezlomnosc niziolka karta za 1 ktora zamienia hobbity w herosow. Sam z 6 obrony? Merry z o
9 ataku?
Nie zwracaj nan uwagi. Mozna obnizy za kazdego hobbita i straznika. I moze wspolgrac z zdolnoscia hobbitow podwyzszajac zagrozenie przexiwnikom.

Na koniec frodo i jego wydarzenie. Zdolnosc froda potrafi uratowac tylek no ale cos za cos...
Natomiast wydarzenie naprawde fajne +1 sloneczko kazdy bohater i karta za kazdego hobbita czyli do 4 za2 zasoby calkiem niezle. :)

Ogolnie bardzo fajny dodatek dzieki ktoremu mozna stworzyc naprawde fajna talie oparta wlasnie na nich

Mitrel - Sro 19 Mar, 2014

Pytanie trochę z innej beczki, czy tylko ja otrzymałem cztery kopie karty fajki hobbita ?
Sauzi - Pią 13 Cze, 2014

W moim egzemplarzu były tylko trzy :mrgreen: , a kupiłem niedawno.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group