galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Gra o Tron - Nieobecności graczy i prowadzących

Germanus - Pią 25 Paź, 2013
Temat postu: Nieobecności graczy i prowadzących
Zakładam tu ogólny temat, dla wyżej wymienionych, którzy nie będą mogli przez jakić czas grać. Większość gra/prowadzi w kilku pbf'ach i lepszy jest jeden temat niż pisać na każdym wątku to samoo
Germanus - Pią 25 Paź, 2013

Nie będzie mnie przez weekend :)
Germanus - Sro 30 Paź, 2013

tu ogólny komunikt. Dzięki uprzejmości pkp :mad: , które dało mi kilka darmowych godzin, podsumowania różnych pbfów jutro rano zrobię
Martin - Pią 08 Lis, 2013

Wyjeżdżam i będę z powrotem prawdopodobnie w niedzielę wieczorem
Beez - Pią 15 Lis, 2013

Wyjeżdzam za 20 min razem z pszyną na weekend.
Wracamy w niedzielę.

Dredzilla - Pią 29 Lis, 2013

Moge zamulac przez weekend, ale postaram sie wyslac rozkazy do 33 i 34
Shutt - Pią 29 Lis, 2013

Wyjeżdam w sobotę, wracam w niedziele po południu.
Rozkazy wyślę jeszcze dzisiaj.

tamten - Sob 30 Lis, 2013

wyjeżdżam jutro rano zagranicę, wracam w czwartek, nie wiem jak będzie z dostępem do netu, więc mogę opóźniać grę
Germanus - Pią 06 Gru, 2013

w sobotę i niedzielę nie będzie mnie na necie, bądź będę miał bardzo mało czasu
Beez - Nie 08 Gru, 2013

Wczoraj niestety nie miałem możliwości usiąść przy kompie, a teraz jestem padnięty wracając z imprezy... Jak się obudze i wstane to ruszę się we wszystkich grach i zaktualizuje swoją.
Germanus - Nie 08 Gru, 2013

brzmi jak opis życia studenta przed egzaminem ;)
figol - Pią 13 Gru, 2013

jutro nie będzie mnie na forum
Germanus - Pon 23 Gru, 2013

nieobecność do 27 grudnia
gamaliel - Pon 23 Gru, 2013

od jutra 24 do 28 będę zapewne zamulał, wesołych świąt
Germanus - Wto 24 Gru, 2013

Życzę wszystkim Wesołych Świat i częstych wygranych :cool:
Mieciu - Wto 24 Gru, 2013

nawzajem ;)
Martin - Wto 24 Gru, 2013

:) wesołych świat , ja też będę zamulal, chociaż siedzenie przy stole pewnie szybko mi się znudzi i wtedy będę wchodził na forum :p
Beez - Pią 03 Sty, 2014

wyjeżdzam na narty.
Liczę, że będzie tam internet, ale jak nie uda mi się do niego dostać to wracam w poniedziałek...
Mojej gry nie zupdatuje na pewno bo zostawiam swojego laptopa w domu i nie mam materiałów.

Za utrudnienia przepraszam

Beez - Sro 15 Sty, 2014

ja zmule dzisiejszy dzien bo sie paskudnie czuje i mnie głowa boli.
Jutro koło 12-14 się ruszę wszędzie.
A update mojej gry koło 19.

Martin - Czw 16 Sty, 2014

Jutro wieczorem wyjeżdżam na weekend (zgadnijcie gdzie ;) ) a potem jest sesja, więc realnie rzecz biorąc będę z powrotem dostępny za tydzień.... Ale może będę mógł czasem się ruszyć.
czarnylord23 - Czw 16 Sty, 2014

Zakopane? :)
Martin - Czw 16 Sty, 2014

dokładnie :)
Germanus - Czw 16 Sty, 2014

Mnie w sobotę nie będzie bo jadę do Krakowa bronić tytułu :P
Beez - Nie 19 Sty, 2014

zaczyna sie sesja i będe w stanie wchodzic na kompa z 1-3x dziennie tylko przez jakiś czas, ale chyba nie tylko ja mam ten problem :)
Beez - Sob 01 Lut, 2014

Studniówka -> Całodzienne sprzątanie na gości -> noc planszówkowo-rpg = lag mój i Pszyny do południa niedzieli.
Sorka, ale jestem zmeczony, niewyspany i lekko rozdrażniony (nie lubie sprzątać) w dodatku jeszcze o sesji trzeba myśleć i nie jestem w stanie wykonać w takiej atmosferze żadnych ruchów.
Jutro około 12 razem z Pszyna wejdziemy i ogarniemy.

czarnylord23 - Sob 01 Lut, 2014

Rozumiem, że bardzo udana ta studniówka? :D
A ja nie jestem w stanie skupić się na sesji, przez czekanie na zobaczenie rozkazów Freya w #35.
Ale w sumie to na poniedziałek (początek i (oby) koniec sesji więc impreza po sesji) też zgłaszam swoją nieobecność. ;)

Martin - Sob 01 Lut, 2014

czarnylord23 napisał/a:
A ja nie jestem w stanie skupić się na sesji, przez czekanie na zobaczenie rozkazów Freya w #35.


których jeszcze nie miałem okazji przemyśleć i wysłać :P Mam nadzieję, że cię nie zawiodę :P

Ja od razu mówię, że nie będzie mnie od środy wieczór do następnego poniedziałku, bo wyjeżdżam w góry, więc moja gra przystopuje, chyba że ktoś chciałby pobawić się w MG przez 4 dni w moim zastępstwie :P

czarnylord23 - Sob 01 Lut, 2014

Serio? Ja wysłałem dokładnie takie same rozkazy jakie wymyśliłem 22 stycznia gdy poprzednia tura trwała jeszcze w najlepsze. :D
Martin - Sob 01 Lut, 2014

Aha, czyli muszę sprawdzić jak wyglądała gra 22 stycznia i wziąć to pod uwagę :p
czarnylord23 - Sob 01 Lut, 2014

Rozpatrywałem wtedy grę biorąc pod uwagę wariant z mobilizacją i bez żeby optymalnie rozpatrzyć ostatni marsz. ;)
Ale szczerze to patrząc na kruki które potem wysyłałem mogłem to rozegrać lepiej. :D

Martin - Sob 01 Lut, 2014

Już wysłałem rozkazy ;)
Beez - Nie 09 Lut, 2014

coś mi internet padł i nie jestem w stanie wymyśleć rozkazów na komie.
Jak mi nie wróci to rozkazy będą jutro koło 14 wysłane od kumpla

Nemomon - Nie 09 Lut, 2014

Wesoły temat, więc oznaczyłem go jako ogłoszenie. Jeżeli ktoś ma jakiś sprzeciw, krzyczeć (głośno).
Germanus - Nie 09 Lut, 2014

miło, że moja inicjatywa jest na topie :mrgreen:
Martin - Pią 11 Kwi, 2014

Nieobecność do niedzieli wieczór/poniedziałku rano
Sardo - Pon 14 Kwi, 2014

do środowego wieczoru mnie nie będzie
Rewolta - Czw 17 Kwi, 2014

Jutro 18.04 mnie nie ma, powinienem się zalogować w sobote koło południa
Germanus - Pią 25 Kwi, 2014

nie będzie mnie do poniedziałku (jestem na turnieju regionalnym we Wrocławiu :mrgreen: )
czarnylord23 - Wto 29 Kwi, 2014

Nie będzie mnie od czwartku do soboty, możliwe że będę miał dostęp do internetu, ale nie jest pewne czy będę miał czas na korzystanie z niego. ;)
Shutt - Czw 01 Maj, 2014

Wracam w sb po południu.
Czarny Jaszczur - Czw 15 Maj, 2014

Zgłaszam swoją nieobecność od dzisiejszej nocy do soboty/niedzieli.

Deszcze jeszcze nie ustały, woda wdziera mi się do piwnic a rzeka coraz bliżej i większa jakaś. Wrócę gdy tylko sytuacja się ustabilizuje i moja arka osiądzie na stałym lądzie ;)

Pozdrowienia spod Krakowa :*

guzu - Wto 20 Maj, 2014

Czarny Jaszczur napisał/a:
Zgłaszam swoją nieobecność od dzisiejszej nocy do soboty/niedzieli.

Deszcze jeszcze nie ustały, woda wdziera mi się do piwnic a rzeka coraz bliżej i większa jakaś. Wrócę gdy tylko sytuacja się ustabilizuje i moja arka osiądzie na stałym lądzie ;)

Pozdrowienia spod Krakowa :*


mam nadzieję, że fala kulminacyjna już za Wami i wszystko ok :wink:

Sardo - Sob 24 Maj, 2014

jutro mnie cały dzień nie będzie, turniej gota w hexie ;)
czarnylord23 - Sob 24 Maj, 2014

Powodzenia! :D
Rewolta - Sob 31 Maj, 2014

Laguje do niedzieli wieczorem - problemy z wirusem...
Beez - Nie 08 Cze, 2014

Laguje do niedzielnego późnego wieczora. Za dużo rzeczy na uczelnie i nie wyrobiłem się.
przepraszam za kłopot.

Mieciu - Pon 09 Cze, 2014

Jutro jadę na wycieczkę do Wrocławia na 3 dni. Mogę lagować, ale wi-fi powinno być. Do mojej gry mapka będzie w piątek po południu, a więc się nie spieszcie z rozkazami.
Germanus - Pon 09 Cze, 2014

patrząc na Twoje zdjęcie to proponuję we Wrocławiu szlak krasnoludków pozwiedzać ;)
Martin - Czw 26 Cze, 2014

Wyjeżdżam na 4 dni, wracam w poniedziałek wieczorem. Do tego czasu raczej na pewno nie będę w stanie wejść na forum, więc na moje ruchy/aktualizacje musicie poczekać do tego czasu.
Richtus - Pią 27 Cze, 2014

Z okazji końca sesji szykuje się ciąg imprez. Może mnie nie być do poniedziałku.
Beez - Sob 28 Cze, 2014

wszystkie moje ruchy/decyzje pewnie dopiero jutro wieczorem bo z okazji konca sesji troche poszalalem ;)
Za co przepraszam

czarnylord23 - Sro 02 Lip, 2014

Trochę już o tym wspominałem, ale jeśli ktoś z moich graczy w #59 i #60 nie zauważył to powiem jeszcze raz: dzisiaj wieczorem wyjeżdżam nad morze, wracam 11 lipca z samego rana. :) Przez ten czas raczej nie ma szans na żadną aktualną mapkę z mojej strony.

O ile #60 zaraz zacznie nową fazę akcji i prawdopodobnie będzie ją do tego czasu rozgrywać, o tyle z #59 może być gorzej i będziecie musieli parę dni poczekać. Ale możliwe że uda mi się na chwilę wejść i wylosować wydarzenia (jeśli nie będzie wam przeszkadzało mobilizowanie czy licytowanie bez aktualnej mapki).

Kamo - Sro 02 Lip, 2014

Nie miałem dostępu do neta wczoraj i dziś, jutro nadrobię wszystkie zaległości ale pewnie pod wieczór ;)
Jazmatos - Czw 03 Lip, 2014

Hmm nie będzie mnie do jutra wieczorem. Jakby gdzieś na mnie czekano to nadrobię jutro na pewno.
Rold - Nie 06 Lip, 2014

Nie będzie mnie do 11 Lipca. Pojawię się sporadycznie. W razie czekania za mną z jakimkolwiek marszem nie pogniewam się na PW. :)

Przychodzą mi Mailem w telefonie.

Germanus - Pon 07 Lip, 2014

mam zainfekowany komputer trojanem - obecnie jest u informatyka, sprawa w toku. W związku z tym nie będę się tak często pojawiał (we wtorek i środę mam wolny więc będę korzystał z kompa w bibliotece, zastój w czwartek bo 12 godzin w pracy).
ok - komp odrobaczony więc wszystko gra :)

Kamo - Wto 08 Lip, 2014

Wyjazd do niedzieli mam więc mnie nie będzie, sorki, jak wrócę to nadrobię zaległości :)
Dredzilla - Pią 11 Lip, 2014

Wyjeżdzam dzis do Płocka na festiwal na weekend, mobilność ograniczona, choc będe probowal ;)
lion_victor - Pią 11 Lip, 2014

Na ORFie też będziesz? :)
Dredzilla - Pią 11 Lip, 2014

Jak co roku od 7 lat ;-) w bielawie też , do zobaczenia :-)
Sardo - Pon 14 Lip, 2014

Od wtorkowego popołudnia do czwartku, w który powinienem się pojawić.
Beez - Wto 15 Lip, 2014

Ciężkie 2 dni.
Laguje do wtorkowego wieczoru (koło 23)

Rold - Czw 17 Lip, 2014

Laguję do niedzieli włącznie. Raczej się pojawię w międzyczasie, ale Jarocin to mus. :)
Germanus - Sro 23 Lip, 2014

Jestem na wakacjach w Wielkopolsce i czasem mam problemy z połączeniem (dywersja Breza??? :razz: ). Zatem mogę rzadko się pojawiać. Od poniedziałku wszystko wraca do normy
czarnylord23 - Sro 23 Lip, 2014

Nie będę w stanie wstawić mapki w #59 do piątku koło południa, ale napisać wydarzenia czy draftować w #69 będę w stanie. :)
Leśnik - Czw 24 Lip, 2014

Od jutra wieczora (piątek) do wtorku rana jestem w Amsterdamie. Nie wiem jak będzie z wi-fi w hostelu, postaram się raz dziennie wejść na forum przez fona.

Germanus proszę mi tu nie oczerniać Wielkopolski. :wink:

Shutt - Pon 28 Lip, 2014

Od kilku dni mam remont w domu, więc w końcu dzisiaj wieczorem napisze co zaległe do 55 i 59.
Rold - Wto 29 Lip, 2014

Woodstock do niedzieli. Postaram się wysłać pw gdzie możliwe :)
Beez - Wto 29 Lip, 2014

woodstock również do niedzieli.
Moja komórka jest stara i nie pozwala używać internetu.
Postaram sie pożyczyć od rolda czasem telefon ale nie wiem czy sie uda

Leśnik - Wto 29 Lip, 2014

Woodstock i Off festival do poniedziałku. Będę miał dostęp do tel. z netem i sporadyczny do kompa, ale z czasem i trzeźwością może być różnie.
Martin - Pią 01 Sie, 2014

Nie będzie mnie do przyszłej niedzieli. Gra którą prowadzę powinna skończyć się bez mojego udziału. Co do tych, w których gram - i tak toczą się tak wolno, że pewnie nie dojdzie do mojej tury :p a jak dojdzie to musicie poczekać, bo nie sądzę żebym miał okazję korzystać z internetu (albo ochotę) do tego czasu
lord mormont - Pon 11 Sie, 2014

Z powodu remontu w domu, moja obecność na forum do piątku tj. 14.08 włącznie może być sporadyczna. Za zamulanie gry z góry przepraszam :roll:
Jazmatos - Wto 12 Sie, 2014

Nie będzie mnie do czwartku, wyjazd w góry. Co gdzieś mogę wysłać naprzód to wyślę, resztę jak jakieś moje marsze się pojawią w czwartek wieczorem.
lion_victor - Czw 14 Sie, 2014

Bede w poniedzialek...
drago3482 - Pią 15 Sie, 2014

Nie będzie mnie do najprawdopodobniej do soboty wieczór,
najpóźniej w niedzielę.

Leśnik - Pią 22 Sie, 2014

Do niedzieli jestem na rajdzie, będę miał tylko telefon. Ale pewnie przy tym tempie rozgrywek, w których uczestniczę to wystarczy.
Rewolta - Pią 22 Sie, 2014

Od teraz do jutrzejszego wieczoru raczej mnie nie będzie :D
Beez - Sro 03 Wrz, 2014

Nie miałem prądu / potem wyjechałem i mnie 2 dni na forum przez to nie było za co przepraszam :)
Germanus - Sro 03 Wrz, 2014

tak to jest jak się nie płaci za prąd ;)
Germanus - Czw 04 Wrz, 2014

w sobotę i niedzielę jestem na Galaktikonie w Krakowie, więc dostęp do gry ograniczony
Torn - Pią 05 Wrz, 2014

Wyjazd od jutra do wtorku/srody. Aktywność mocno ogranicznona.
Sardo - Nie 07 Wrz, 2014

do jutrzejszego popołudnia nie będę aktywny
Shutt - Nie 07 Wrz, 2014

Nie bedzie mnie do 27.09. Mozecie poszukac za mnie zastępstwa do 69 i 73
Jazmatos - Nie 07 Wrz, 2014

Mnie nie będzie od 12.09 do 05.10. W 69 zastąpi mnie guzu, który wstępnie się zgodził do czasu mojego powrotu, no chyba że gra się skończy wcześniej. A w 68 hmm może jeszcze zdążymy dograć tę turę a de facto jej wynik zdecyduje o tym kto wygra w następnej, bo może to będę ja, a może Grey :P
czarnylord23 - Pon 08 Wrz, 2014

Wyjeżdżam od 10.09 do 13.09, będę miał internet, ale na mapki w #73 nie liczcie. ;)
Rewolta - Pią 12 Wrz, 2014

od teraz do jutra około 15
figol - Nie 14 Wrz, 2014

Jutro i we wtorek nie będzie mnie na forum lub będę krótko.
guzu - Sob 20 Wrz, 2014

Przez weekend problemy z netem
lukiluk - Pią 26 Wrz, 2014

Do niedzieli wieczorem będę raczej mało dostępny.
Leśnik - Sob 27 Wrz, 2014

Wyjeżdżam jutro rano na zlot, z niego lecę do Francji na konferencje służbową. Kompa i tel będę miał ze sobą, ale może być różnie z czasem na sprawdzanie forum. Wracam w czwartek wieczorem.
czarnylord23 - Pon 06 Paź, 2014

Komputer mi padł. Nie wiem kiedy zostanie naprawiony. do tego czasu na pewno bez mapki e 73, reszta jakos da radę.
lukiluk - Czw 09 Paź, 2014

Nie będę miał dostępu do komputera do soboty wieczorem.
Dredzilla - Sob 11 Paź, 2014

Wyjeżdzam więc jesli wykonam rozkazu z telefonu to najpewniej w niedziele
Beez - Sro 15 Paź, 2014

internet odmówił mi posłuszeństwa... Dlatego moje update'y i ruchy dopiero jutro około 13-15

za co przepraszam

Kamo - Wto 21 Paź, 2014

Niestety ostatnio nie mam zbyt wiele czasu, a nie chcę już więcej przedłużać gier więc poprosiłbym prowadzących 58# 75# 77# aby znaleźli zastępstwo za mnie. Nie mam kiedy wchodzić na forum.
lukiluk - Pią 31 Paź, 2014

W weekend z uwagi na Wszystkich Świętych będę raczej mało dostępny.
Czarny Jaszczur - Nie 30 Lis, 2014

Najmocniej przepraszam za swoją dzisiejszą nieobecność ale muszę ją przedłużyć do dnia jutrzejszego. Najpóźniej wieczorem (koło 19), gdy już wrócę do domu, nadrobię wszystkie zaległości. Raz jeszcze przepraszam za wszelkie opóźnienia w grach które prowadzę i których uczestniczę. Przedłużył mi się wyjazd a zasięg jest tu tak beznadziejny, że ledwie zdołałem wystosować tą notatkę.

Widzimy się jutro ;)

figol - Nie 14 Gru, 2014

do poniedziałku będę nieobecny
Jack Daniel's - Pon 15 Gru, 2014

Od czwartku do niedzieli włącznie jestem w Niemczech. Jak będzie dobre WiFi, to z telefonu ogarnę.
lukiluk - Czw 18 Gru, 2014

Do soboty będę raczej niedostępny.
Czarny Jaszczur - Czw 29 Sty, 2015

Znikam jutro późnym popołudniem a wracam w niedziele. Wesele siostry, oczywiście nie obejdzie się bez "Deszczów Castamere" :cool:
guzu - Sob 14 Lut, 2015

laguje do niedzieli wieczór
Czarny Jaszczur - Pon 16 Lut, 2015

Nie będzie mnie przez najbliższą dobę, online będę dopiero jutro późnym wieczorem ;)

Edit: Tak, mamy romans, wspólna noc, odbijamy sobie walentynki ;p

czarnylord23 - Pon 16 Lut, 2015

W sumie to możliwe że ja tako samo jak mój Jaszczurzy "krewniak" będę dopiero jutro wieczorem. :D
Ale mam wrażenie, że w tej chwili gry i tak idą tak wolno że nie zostanie to specjalnie zauważone. ;)

Germanus - Sob 21 Lut, 2015

Wracam dopiero w niedzielę popołudniu
Rewolta - Pon 23 Lut, 2015

gdyby ktoś z jakiejś gry rezygnował proszę o pw
levi - Czw 26 Lut, 2015

Wyjeżdżam na weekend i nie wiem czy będę miał dostęp do internetów, powinienem być dopiero w niedzielę późnym wieczorem
Jazmatos - Pon 02 Mar, 2015

Do środy mnie nie będzie.
czarnylord23 - Czw 05 Mar, 2015

Jutro cały dzień mnie nie ma, nie wiem o której będę w sobotę wystarczająco sprawny by coś tutaj ogarniać. :)
Beez - Nie 15 Mar, 2015

problemy z internetem poskutkowały tym, że dam radę wejść dopiero w poniedziałek.

Przepraszam za zwłokę w grach w których na mnie czekają, ale nie mam sił się szarpać z komórką

czarnylord23 - Czw 19 Mar, 2015

Może mnie nie być cały piątek i całą sobotę
Sznycelek - Czw 19 Mar, 2015

Będę dostępny dopiero w niedzielę wieczorem
lukiluk - Sob 21 Mar, 2015

Laguję do poniedziałku włącznie.
levi - Czw 26 Mar, 2015

Nie będzie mnie w piątek od południa do poniedziałku(30.03)
Beez - Sro 08 Kwi, 2015

wiem, że laguje ale musicie jeszcze wytrzymać 2 dni - dokańczam swoją prace licencjacką i nie umiem myśleć nad czymkolwiek.
Wszystkie gry ogarnę w sobotę rano albo w piątek późnym wieczorem.

Przepraszam i pozdrawiam

Sznycelek - Czw 16 Kwi, 2015

Nieobecność do niedzielnego wieczora - wyjazd
levi - Pią 24 Kwi, 2015

nie będzie mnie do poniedziałku (jadę na pyrkon) :twisted:
lukiluk - Pią 24 Kwi, 2015

Do poniedziałku laguję, jadę na wesele.
Leśnik - Czw 30 Kwi, 2015

Laguje na weekend majowy, sporadyczny dostęp do komp i oczywiście telefonu będę miał, ale może być różnie z intelektualnymi predyspozycjami do pisania. :wink:
Leśnik - Sro 27 Maj, 2015

Jutro popołudniu wyjeżdżam do Amsterdamu. Wracam w niedzielę. Telefon będę miał przy sobie, ale różnie może być z czasem i internetem.
Leśnik - Pon 08 Cze, 2015

Byłem długi weekend w Emiratach i przepraszam za zamulanie, ale nie miałem czasu dla internetu. Będę w kraju 2 tygodnie i pewnie tylko w sobotę zniknę na kawalerski. 20.06. wyjeżdżam motocyklem na 16 dni do Turcji i wschodnich Bałkan, z telefonem bez internetu. Dlatego mam prośbę do graczy z 83 o wzmożoną aktywność, abyśmy dograli PBFa.

Fajnie by było, jakby gry, które są na ukończeniu jak 89 i 67 udało się ukończyć. Tam gdzie się nie uda skończyć przekażę prowadzenie.

Germanus - Pon 08 Cze, 2015

raz Zabrze, potem Emiraty, same egotyczne podróże :cool:
Leśnik - Pon 08 Cze, 2015

Wybieram tylko ciekawe miejsca :wink: :razz:
Sardo - Nie 14 Cze, 2015

do czwartku włącznie nieobecny
Sznycelek - Wto 16 Cze, 2015

Możliwa nieobecność do soboty włącznie
Leśnik - Pią 19 Cze, 2015

Od jutra do 5.07. jestem motocyklem w południowo-wschodnie Europie. Z telefonu postaram się ogarniać jak najwięcej jednak z internetem podczas takich wyjazdów bywa różnie więc hasło do mojego konta udostępniłem Tornowi i jeśli bym zamulał gdzieś więcej niż dobę-dwie (obecny standard forumowy :sad: ) to on wykona ruch/decyzję za mnie. W razie czego piszcie priva na jego konto.

W 89 jestem już tylko statystą i się właśnie kończy więc tam pewnie nie będę miał strategicznych decyzji. Natomiast 88 oraz 91 są na takim etapie, że żal je porzucić bo nie jest najgorzej natomiast na pewno nie jest też bardzo dobrze ani nie jest to koniec partii.

Dredzilla - Czw 09 Lip, 2015

Piątek od 14 do niedzieli będę miał znikomy dostęp do internetu (festiwal ) rozkazy do 92 na pewno wyślę przed wyjazdem
Czarny Jaszczur - Pią 10 Lip, 2015

Laguje do niedzielnego wieczora, weekend last minute ;)
Germanus - Sob 18 Lip, 2015

od niedzieli (19) do niedzieli (26) jestem na urlopie. Rzadko na forum, korzystam tylko z tableta ;)
Richtus - Czw 23 Lip, 2015

Wyjazd na działkę w piątkowe popołudnie, wracam w niedzielę wieczorem, w tym czasie będę definitywnie nieosiągalny.
Gog - Pon 10 Sie, 2015

od pn do piątku nie ma mnie nie mam dostępu do neta :(
Gog - Nie 16 Sie, 2015

znów wyjeżdżam wracam w środe ;)
Leśnik - Nie 16 Sie, 2015

zrób mobilkę w 101 chociaż.
player698 - Sob 22 Sie, 2015

Problemy ze zdrowiem dziadka wymuszają moją nieobecność na forum, za co z góry przepraszam. Nie jestem w stanie powiedzieć, ile będzie trwała moja nieobecność na forum - może to być tydzień, może to być miesiąc. Jutro pojawię się - w międzyczasie proszę ludzi, którzy chcą zagrać/poprowadzić grę, aby napisali do mnie na PW w sprawie zastępstw.

Przepraszam jeszcze raz najmocniej za wynikłą sytuację i życzę wszystkim powodzenia.

Richtus - Czw 03 Wrz, 2015

Zgłaszam nieobecność od piątkowego popołudnia do niedzieli wieczór.
Germanus - Sob 19 Wrz, 2015

jutro będę nieobecny
Sznycelek - Pon 28 Wrz, 2015

Przeprowadzam się na studia, najwcześniej dostęp do internetu będę miał w środę
Leśnik - Pią 02 Paź, 2015

Wyjeżdżam na weekend, z czasem dla forum może być różnie.
Pietruch - Sro 16 Gru, 2015

Od jutra (17.12) do poniedziałku (21.12) urlop, będę zaglądał rzadziej na forum
Czarny Jaszczur - Czw 24 Gru, 2015

Najpóźniej jutro ogarnę moją grę i wszystkie pozostałe w których uczestniczę. Nijak mogę przysiąść teraz na dłuższą chwilę.. ;)

Jedzcie i pijcie a po stołach nie rzygajcie.

Leśnik - Sro 30 Gru, 2015

Od jutra do 4 jestem w górskim schronisku, wi-fi ma być. Komórkę mam, komp też ale czasem mogę nie być dłuższą chwilę na forum (choć pewnie przy tempie jakie teraz obowiązuje to nie będę odstawał).
Martin - Pon 04 Sty, 2016

Leśnik napisał/a:
Od jutra do 4 jestem w górskim schronisku, wi-fi ma być. Komórkę mam, komp też ale czasem mogę nie być dłuższą chwilę na forum (choć pewnie przy tempie jakie teraz obowiązuje to nie będę odstawał).


po jakiż to schroniskach się tułasz? ;) czyżby może Tatry?

Leśnik - Pon 04 Sty, 2016

Nie, Góry Stołowe: Schronisko Pasterka i DW Szczelinka. Bliżej, też ładnie a teraz trochę bezpieczniej. :smile:
Martin - Pon 04 Sty, 2016

Już myślałem, że może się gdzieś tam minęliśmy ;)
player698 - Pon 25 Sty, 2016

Do czwartku mogę mieć problemy z łącznością (czyt. brak internetu). Będę starał się aktualizować własne gry, ale nie obiecuję, że dam radę.
Czarny Jaszczur - Sro 10 Lut, 2016

Koło dzisiejszej północny ogarnę moją grę i pozostałe w których uczestniczę, przepraszam za usterki ;)
player698 - Czw 10 Mar, 2016

Do niedzieli wieczorem może mnie nie być - wyjeżdżam w rodzinne strony. W związku z tym należy się liczyć z opóźnieniami w grach, w których uczestniczę.
Sznycelek - Czw 10 Mar, 2016

Nie ma mnie do niedzieli do wieczora.
Sznycelek - Pią 25 Mar, 2016

Wszelkie zaległości w grach uzupełnię prawdopodobnie jutro. Sprawy prywatne nie pozwalają mi się skupić.
Leśnik - Czw 19 Maj, 2016

Dziś wieczorem wyjeżdżam do Pragi. Będę miał telefon ale nie wiadomo jak będzie z wi-fi i czasem. Wracam w sobotę.
Nowakl1993 - Czw 19 Maj, 2016

Praga :3

ja z kolei mam juwenalia i wiadomo jak to moze byc :P

Aras - Sro 15 Cze, 2016

od piątku do poniedziałku jestem w lesie, raczej bez zasięgu ;)
Nowakl1993 - Sob 02 Lip, 2016

do niedzielnego wieczoru nie ma mnie :(
Nowakl1993 - Sro 06 Lip, 2016

Wyjeżdżam za granicę, jeżeli nie złapię gdzieś neta, to do wtorku mnie nie ma
Aras - Czw 07 Lip, 2016

Znikam na weekend 9-10.07
Nowakl1993 - Pon 11 Lip, 2016

mam kolejny wyjazd, wracam jutro w nocy lub w srode ;/
Leśnik - Czw 14 Lip, 2016

Wyjeżdżam na dłuższy weekend w góry, biorę telefon ale różnie może być z zasięgiem, baterią lub czasem.

Stark w 115 zna moją kartę.

boneyards - Pią 15 Lip, 2016

nie ma mnie przez weekend
Nowakl1993 - Wto 19 Lip, 2016

znow 2 doby nieobecny bede, przez wakacje woze paczki ekspresowe za granice i czesto takie kwiatki 2-3 dniowe bede robic :( wybaczcie
player698 - Wto 19 Lip, 2016

Wybacz, że to napiszę, ale mogłeś nas o tym poinformować wcześniej, bo już się poważnie zastanawiałem nad zdaniem komuś zastępstwa ;)
boneyards - Pią 22 Lip, 2016

nie będzie mnie przez około tydzień
Leśnik - Nie 24 Lip, 2016

Jutro wylatuję na wakacje. Będę miał wi-fi w hotelu i komputer ale nie wiem jak często będę z niego korzystał. Na telefonie będę miał neta tylko w hotelu. Wracam 2.08.
Aras - Wto 23 Sie, 2016

Od soboty 27 zaczynam urlop i będę miał mocno ograniczony dostęp do internetów, z krótkimi przerwami na zmianę plecaka ;) , aż do 16-17 września. PBFy w których gram jakoś przeżyją moje niewrzucanie mapek ;) , w 119 albo jakoś to ogarnę z pomoca graczy, albo znajdę zastępstwo na prowadzącego
eSzopiklon - Pon 05 Wrz, 2016

Nie ma mnie do środy po południu
Aras - Czw 08 Wrz, 2016

od piątku do poniedziałku/wtorku jestem w górach, ciężko z zasięgiem
Szewa - Pią 09 Wrz, 2016

Wyjeżdżam na weekend, nie będę miał dostępu do internetu. Wracam w niedzielę wieczorem.
eSzopiklon - Nie 18 Wrz, 2016

Wyjeżdżam jutro do czwartku, nie wiem jak będzie z czasem i zasięgiem
eSzopiklon - Nie 02 Paź, 2016

Ech, znowu ja... przez parę dni będę miał problem z dostępem (zależy jak szybko założą mi nowy internet)
lukipeki - Pią 21 Paź, 2016

może mnie nie być do wtorku
bardzo napięty okres przed obroną magisterki :razz:

Szewa - Nie 20 Lis, 2016

Wyjeżdżam na 3 dni, możliwe, że będzie ciężko z internetem. Wracam w środę wieczorem.
eSzopiklon - Pon 30 Sty, 2017

wybaczcie, ale sesja mnie wciągnęła i nie chce wypuścić :evil: w piątek nadrobię zaległości bo teraz nie mam czasu na zastanawianie się nad taktyką...
Aras - Pon 20 Lut, 2017

Przez najbliższy tydzień mogę mieć problemy z regularnym odwiedzaniem forum
Szewa - Nie 23 Kwi, 2017

Panowie, mnie nie będzie na forum do piątku.

Wyjeżdżam na szkolenie z pracy (poniedziałek-czwartek) + mam w piątek obronę inżynierki, więc kuję pytania.

lukipeki - Pon 24 Kwi, 2017

powodzenia :wink:
Szewa - Pon 24 Kwi, 2017

lukipeki napisał/a:
powodzenia :wink:

Dzieki. Odwolali mi szkolenie wiec post nieaktualny xd

eSzopiklon - Pon 21 Sie, 2017

Wyjeżdżam od jutra do niedzieli, nie wiem jak będzie z logowaniem
lukipeki - Pią 08 Wrz, 2017

Szukamy zastępstwa za Lannistera w PBF 130. 4 runda, sytuacja nienajgorsza
Germanus - Sob 09 Wrz, 2017

usłysz mój krzyk. Mogę przejąć
lukipeki - Sob 09 Wrz, 2017

Zapraszam :wink:
eSzopiklon - Czw 14 Wrz, 2017

jutro wyjeżdzam na tydzień, postaram się czasem logować ale nie wiem jak często się uda
Richtus - Pią 05 Sty, 2018

Zgłaszam nieobecność w ten weekend, może zajrzę tu w niedzielę wieczorem, no a najpóźniej w poniedziałek.
AngelinaKot - Czw 18 Sty, 2018

Nowakl1993 napisał/a:
Praga :3

ja z kolei mam juwenalia i wiadomo jak to moze byc :P

Och, Praga to chyba moje ulubione miasto. Tęskniłem za tym... Ale to nie powód do smutku, bo w poniedziałek czekam na to https://busfor.pl/autobusy/Warszawa/Praga :)

eSzopiklon - Pią 20 Kwi, 2018

Nie będzie mnie do niedzieli wieczorem
Germanus - Wto 01 Maj, 2018

dostępny będę od 2 maja
Baldur - Wto 01 Maj, 2018

Do 6 maja będę mieć ograniczony dostęp do neta i forum.
Germanus - Sro 02 Maj, 2018

ja ostatecznie do soboty nieobecny
Germanus - Wto 08 Maj, 2018

niestety mój syn załapał grypę żołądkową i rozpoczęła się ona przy oglądaniu bajki na komputerze. W związku z tym mam uszkodzoną klawiaturę i przez kilka dni mam ograniczony dostęp do kompa (czyli tylko jak jestem w pracy), aż do czasu wymiany klawiatury w laptopie.
Ril - Pią 01 Cze, 2018

eSzopiklon prosił o przekazanie, że nie będzie go do niedzieli.
lukipeki - Nie 03 Cze, 2018

Mnie do poniedziałku
lukipeki - Sob 09 Cze, 2018

Ostatnio jestem cały czas w rozjazdach,z ograniczonym czasem i dostępem do neta. Teraz również, do poniedziałku mnie nie będzie
Do wtorku obiecuję uzupełnić wszystkie zaległości

Baldur - Sro 04 Lip, 2018

Do poniedziałku 09 lipca jestem na urlopie. Dostęp do neta i czas na Grę ograniczony.
eSzopiklon - Sro 04 Lip, 2018

Jak jeszcze jesteś to w #137 jest Twój ruch już od przedwczoraj...
eSzopiklon - Nie 15 Lip, 2018

Wyjeżdzam na tydzień, nie wiem jak będzie z dostępem
Germanus - Wto 24 Lip, 2018

wakacje. Nie będzie mnie od piątku 27.07 do niedzieli 5.08 :cool:
eSzopiklon - Nie 05 Sie, 2018

wyjeżdżam do 14.08, ale jak będzie dostęp to postaram się zalogować
Richtus - Sob 11 Sie, 2018

Jadę nad jezioro w terminie 12-15.08, może będę zaglądał, jeśli będzie zasięg, ale nastawiam się na wznowienie konkretnej aktywności od czwartku.
Baldur - Pon 13 Sie, 2018

Urlop od 15.08 do 20.08. W miarę możliwości postaram sie zaglądać.
eSzopiklon - Sob 08 Wrz, 2018

przez tydzień mogę mieć trudności z dostępem, spróbuję się łączyć z telefonu, ale nie obiecuję
Baldur - Pon 24 Wrz, 2018

Od środy 26.09 do poniedziałku 01.10 bede w górach. Mogę nie mieć prądu wiec zakładam, ze z netem tez mogą być trudności ;-) .
Germanus - Nie 30 Wrz, 2018

W związku z podjęciem nowej pracy moja działalność na forum będzie mocno ograniczona. Proszę o pw jakbym z czymś zalegał :wink:
lukipeki - Sro 10 Paź, 2018

Do poniedziałku mam mocno napięty grafik, i niestety z logowaniem może być różnie :wink:
eSzopiklon - Sro 31 Paź, 2018

Zaczyna się długi weekend wyjazdowy, więc aktywnośc pewnie będzie ograniczona...
eSzopiklon - Pią 16 Lis, 2018

Nie będzie mnie przez weekend, ale chyba tez nie będę potrzebny :wink:
lukipeki - Pią 16 Lis, 2018

Mnie nie ma do niedzieli wieczór
Baldur - Sob 22 Gru, 2018

Świąteczny detoks od elektroniki od niedzieli 23 do czwartku 27 bede nieobecny. Wesołych dla wszystkich obywateli Westeros ;)
Germanus - Czw 17 Sty, 2019

jestem chory, więc mogę działać z opóźnieniem
gamaliel - Pią 18 Sty, 2019

Germanus napisał/a:
jestem chory, więc mogę działać z opóźnieniem


Nie masz się co przejmować, ruch i tak zbliża się do zera
ja nawet zapominam co planowałem zrobić

lukipeki - Nie 24 Lut, 2019

hej
Prawdopodobnie do środy wieczór mnie nie będzie na forum

Baldur - Wto 26 Lut, 2019

Jutro z rana wyjeżdżam na krótki urlop. Do niedzieli wieczór będę z doskoku i sporadycznie mógł zaglądać.
gamaliel - Wto 05 Mar, 2019

od 10 do 18tego marca jestem na targach w Kolonii
Wiec moja aktywność na pewno będzie mniejsza

Baldur - Czw 16 Maj, 2019

Nie ma mnie do poniedziałku 20.05 włącznie.
eSzopiklon - Wto 18 Cze, 2019

Sprężmy się z rozkazami, czekamy w 3 grach, a ja już zapowiadam że w piątek wyjeżdżam i nie będzie mnie prawie 2 tygodnie, jakby się ukazały rozkazy do tego czasu to może chociaż coś zdążę zrealizować żebyscie tyle nie czekali

Ed: no cóż, nie zdążyliśmy z rozkazami w żadnej partii, tak jak mówiłem wracam na początku lipca...

Germanus - Pią 12 Lip, 2019

nieobecny do 19 lipca
Germanus - Sob 20 Lip, 2019

wróciłem. Będę nieobecny od 22 do 25
eSzopiklon - Nie 28 Lip, 2019

Nie będzie mnie przez tydzień
Baldur - Sob 03 Sie, 2019

Urlop do 19.08. Jeżeli bedzie mój ruch - proszę to zasygnalizować.
eSzopiklon - Sob 24 Sie, 2019

Nie będzie mnie do wtorku, ale znając tempo pewnie i tak nie będę potrzebny...
lukipeki - Czw 29 Sie, 2019

Do 9.09 jestem na wakacjach; w pilnych sprawach proszę o kontakt na fb
Germanus - Pon 13 Sty, 2020

do 20 stycznia ograniczone możliwości gry
eSzopiklon - Pią 21 Lut, 2020

Przez tydzień będę na wyjeździe urlopowym, raczej bez dostępu
Baldur - Sob 07 Mar, 2020

Do 22 marca bede sie urlopować. Mam nadzieje ze z dala od elektroniki. Dostęp ograniczony.

EDIT: Urlop przerwany, wiadomo z jakich przyczyn. Jestem dostępny.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group