galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Inwazja - dyskusja ogólna - Zakazane forum czy admin spaczony?

zvish - Czw 28 Lut, 2013
Temat postu: Zakazane forum czy admin spaczony?
Hej.
Jakiś miesiąc temu wypelniłem formularz rejestracyjny na tym forum:

http://www.whinvasion.pl/...5fe1cf9884a5618


Jak narazie uzyskałem zero odpowiedzi na moją rejestrację, ciągle czekam na to aby admin klinknął moja aktywację.

I tu pojawia sie pytanie. Czy żeby stać się członkiem społeczności tego forum trzeba przejść jakiś tajemniczy rytual inicjacyjny, czy może admin uległ nieszczęśliwemu wypadkowi losowemu i nie ma go juz wśród nas?

syd3r - Czw 28 Lut, 2013

Znam to. Próbowałem się tam rejestrować ze trzy razy, na różne maile (na wypadek gdyby problemem była domena). Słałem maile do ludzi, którzy prawdopodobnie są tam adminami (adresy znalezione na innych forach) - bez odpowiedzi.

Albo admin przysnął, automat nie przepuszcza, albo to forum dla znajomych (np. ludzi znających się z turniejów). Właściwie potrzebuję tego forum tylko do zakupów, więc w razie potrzeby proszę zarejestrowaną osobę, do której mogę dotrzeć, o kontakt ze sprzedającym.

kufel - Czw 28 Lut, 2013

Idzie się tam zarejestrować ale trzeba cierpliwości :D W razie czego pisz, postaram się pomóc z kontaktem
zvish - Czw 28 Lut, 2013

No właśnie rzecz w tym że ja tez głównie w celach handlowych się tam próbuje zarejestrować.
misiek3510 - Czw 28 Lut, 2013

Potwierdzam to samo, chyba już z 4 razy próbowałem się rejestrować :(
Germanus - Pią 01 Mar, 2013

prolem polegał na tym, że admin od miesiecy nie był aktywny. Od kilku dni jest nowy i dopiero wszystko ogarnia :D .
DaRKeR - Pią 01 Mar, 2013

Well będziecie musieli trochę poczekać, system rejestracji nie jest idealny, a ilość botów jakie się tam "rejestrują" powoduje że każdego użytkownika trzeba sprawdzać z ip i adresem..

Virgo nowy admin sądzę że trochę nad tym posiedzi, zanim to ogarnie :D

zvish - Pią 01 Mar, 2013

Jeżeli i my za boty nie zostaniemy wzięci :P
Szuli - Sob 02 Mar, 2013

Mam ten sam problem :cry:
daniello_s - Sob 02 Mar, 2013

DaRKeR napisał/a:
Well będziecie musieli trochę poczekać, system rejestracji nie jest idealny, a ilość botów jakie się tam "rejestrują" powoduje że każdego użytkownika trzeba sprawdzać z ip i adresem..

Virgo nowy admin sądzę że trochę nad tym posiedzi, zanim to ogarnie :D


Virgo jest adminem? Ło Matko Boska... :mrgreen:

syd3r - Pon 11 Mar, 2013

Dzisiaj udało mi się tam zalogować. Warto sprawdzić konto od czasu do czasu jeśli ktoś miał problem z rejestracją.
misiek3510 - Pon 11 Mar, 2013

Potwierdzam, również udało mi się zalogować pomimo braku informacji, że konto zostało aktywowane.
Szuli - Sro 13 Mar, 2013

Jak wyżej :wink:
gryrozne - Sro 13 Mar, 2013

Ja jestem na tym forum. Przydałby się jakiś system referncji i zaproszeń.
karola66 - Czw 14 Mar, 2013

Najlepiej korzystać z poczty gmail:)
Virgo - Pią 15 Mar, 2013

Doperio zobczyłem ten temat :mrgreen:
Jak ktoś nie może się zarejstrować niech wyśle mi prywatną wiadomość tutaj, na forum rejestruje się około 10 spambotów dziennie i w trakcie odsiewu może się zdarzyć, że poleci normalne konto.

szycha_ - Sro 10 Kwi, 2013

Czy system przypominania haseł też jest obsługiwany przez admina? :>

Trzy razy podobno miałem dostać maila, a niestety nic się nie pojawiło :<.

szycha_ - Sro 10 Kwi, 2013

Virgo uratował sytuację. Powinienem mieć niedługo nowe hasło.

Dzięki ;]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group